לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים

הלוואה למטרת זכיינות

אחד מהתחומים שנכנסו לחיינו בסערה הוא זכיינות. רשתות רבות קמות בישראל בקצב שיא, ואיתם זכיינים שאפתניים הרעבים להצליח בגדול. המודל מתבסס על הצלחה של עסק קיים, והעתקה למקום נוסף בתקווה לשכפל אותה. השקעה ברכישת זיכיון תהיה גבוהה יחסית ולא תמיד ניתן לעמוד בהוצאה מבלי קבלת מימון.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

ישנם הרבה מאוד גופים המציעים הלוואה למטרת זכיינות, שתאפשר להישאר עם "ראש מעל המים" ולהוציא לפועל את החזון לפתוח עסק עצמאי. הלוואה שכזו ייתכן ותהיה מלווה בהחזרים חודשיים גבוהים, אך לרוב מדובר בתשלום המתקזז עם רווחים עתידיים

הלוואות לעסקים במזרחי טפחות
בנק מזרחי טפחות
הלוואות לעסקים בבנק ירושליים
בנק ירושליים
הלוואות לעסקים בבנק דיסקונט
בנק דיסקונט
הלוואות לעסקים בבנק הפועלים
בנק הפועלים
הלוואות לעסקים בבנק לאומי
בנק לאומי
גיוס אשראי בנקאי לעסקים
בנק איגוד
.

לקחת את הכל בחשבון

הלוואה מכל סוג שהיא מלווה בריבית המתווספת להחזר החודשי. ככל שהלווה ממשכן ערבויות גדולות יותר, כך אחוז הריבית פוחת וההחזר קטן. ברוב המקרים מדובר על סכומים גבוהים של מאות אלפי שקלים, ויש צורך להעריך זאת מראש.

עוד בטרם ניגשים לחתום על עסקת רכישת זיכיון, ישנו צורך להעריך את כל מה שעשוי לעמוד בדרכנו בעת רכישת הזיכיון. הערכה מקדימה ובניית מודל להחזרת ההשקעה יהיה התנאי ההכרחי בעת לקיחת הלוואה למטרת זכיינות. עסקים בישראל קמים ונופלים במהירות שיא ולכן צריך "להקדים תרופה למכה".

הפתרון האידיאלי

חברה מקצועית תקצה עבורכם סוכן שיבנה תכנית מסודרת להחזרת ההלוואה. לא מן הנמנע שההחזרים יהיו תלויים בהכנסות עתידיות, ולכן תהיה לכך חשיבות בעת לקיחת ההלוואה. הפתרון האידיאלי שיוצע עבורכם, יספק מענה הולם לצרכים מבלי שתצטרכו לקרוע את הכיס.

כעת ניתנת עבורכם זכות לממש את השאיפות שלכם, ולפנות לעבר עתיד הכולל ניהול עסק משלכם. הלוואה למטרת זכיינות תאפשר ליצור הרבה מאוד שקט, מבלי לגרוע בהפעלת סניף נוסף של רשת מצליחה. מודל זכיינות הוכיח עצמו לא מעט פעמים, ואפשר לייצר הכנסות גבוהות לרשת ולזכיין.