לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים
התאמת הלוואות בנקאיות לעסקים, הלוואות לעסקים להרחבת הפעילות העסקית, בניית תוכנית עסקית בדרך לקבלת הלוואות בנקאיות, מתי כדאי לקחת הלוואות לעסקים, תנאי מימון לעסקים, אילו גופים פיננסיים מעניקים הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים
גיוס אשראי בנקאי דרך קרן בי די אי לעסקים, קרן BDI לעסקים. איך ניתן להשיג אשראי דרך קרן BDI, מי מתאים להגיש בקשה לקבלת אשראי דרך הקרן?
גיוס הלוואות בערבות המדינה לעסקים, הלוואות לעסקים, הלוואות מדינה לעסקים, הלוואות דרך קרנות בערבות מדינה לעסקים, קריטריונים לקבלת הלוואות לעסקים בערבות המדינה, כתיבת תוכנית עסקית כחלק מהליך קהלת הלוואה עסקית בערבות המדינה
גיוס אשראי מימון לעסקים קטנים ובינוניים בסכומים שלא עולים על 500 אלף ש"ח בגיוסי הון בנקאיים בעיקר
קרן שמש לעסקים הלוואות לעידוד יזמים צעירים, דרישות לקבלת הלוואות דרך קרן שמש ליזמים צעירים, רעיון עסקי, הכנת תוכנית עסקית, ליווי מקצועי ופיננסי של קרן שמש לעידוד יזמים צעירים

הלוואות להקמת עסק סיטונאי

השגת הלוואה לעסק סיטונאי מסייעת לעסק לצמוח ולהגדיל את הרווחים. חשוב מאד לבנות תכנית עסקית להקמת העסק בכדי להשיג הלוואה כאמור. המומחים של המקור לאשראי עסקי יסייעו לך בהכנתה וביישומה של תוכנית עסקית מוצלחת שתסייע בהשגת מימון לעסק ובצמיחה עתידית. כדאי ליצור קשר כבר כעת ונציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם להמשך התהליך.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

בשנים האחרונות גדל מספר הגופים הפיננסיים המציעים הלוואות ליזמים להקמת עסק עצמאי. הלוואות כאלה מוצעות על ידי כל הבנקים בישראל. גם חברות ביטוח, חברות אשראי וגופים פיננסיים אחרים מציעים כיום הלוואות למטרות דומות. חברת המקור לאשראי עסקי מבצעת עבור לקוחותיה המעוניינים בהלוואה עסקית למצוא את המקום הטוב ביותר לקחת ממנו הלוואה. המקור לאשראי בודקת הצעות שונות ובוחרת עבור הלקוח את ההלוואה העסקית המתאימה והטובה ביותר עבורו.

צרו קשר עוד היום ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. אנו מבטיחים למצוא עבורכם הלוואות ליזמים להקמת עסק עצמאי או הלוואות אחרות, שיתאימו ליכולות שלכם ויתחשבו באמות מידה שונות על מנת להשיג עבורכם את המימון הנוח ביותר לעסק.

התאמה מקצועית של ההלוואה לעסק עשויה לצמצם את הסיכון בנטילת הלוואות ליזמים להקמת עסק עצמאי מצד אחד ולמנוע הוצאות מיותרות לעסק מצד שני. הלוואה מתאימה פירושה מימון הניתן בתנאים הטובים ביותר וההחזרים שלה נפרשים על פני תקופה המאפשרת לעסק להחזיר את ההלוואה בלא פגיעה משית בתזרים המזומנים.

המקור לאשראי עסקי שמה לה למטרה למצוא עבור לקוחותיה את ההלוואות הטובות ביותר והמתאימות ביותר לעסק. בין אם מדובר בהשגת הלוואות ליזמים להקמת עסק עצמאי ובין אם בהלוואות אחרות – מובטח ללקוח שההלוואה שתוצע לו היא המתאימה ביותר לצרכיו, בהתחשב במגוון רחב של פרמטרים.

צרו קשר עוד היום ונציג של המקור לאשראי פיננסי יחזור אליכם בהקדם. יחד תוכלו לגבש אמות מידה למציאת ההלוואה המתאימה ולחפש את המקום הטוב ביותר לקבל ממנו את המימון הנדרש.

המגוון הרחב של מקורות אשראי העומד לרשותו של כל מי שמבקש הלוואות ליזמים להקמת עסק עצמאי, מצריך בדיקה יסודית של כל אחד מהמקורות הללו ושל כל אחד מהכלים הפיננסיים שהוא מציע. אנשי המקצוע של המקור לאשראי פיננסי מבצעים עבור לקוחותיהם בדיקה מפורטת וממצה. בסיומה מוצעים ללקוח המקומות המועדפים לקבלת אשראי או הלוואות ליזמים להקמת עסק עצמאי.

צרו קשר עוד היום ותוכלו להיות בטוחים שהמימון או ההלוואות שיוצעו לכם יוצעו בתנאים הטובים ביותר האפשריים עבור העסק שלכם. חשוב לציין כאן כי כל התאמה מותאמת באופן ספציפי לעסק ומשקפת את איכות הפעילות העסקית והיסטוריית האשראי שלו.

עסק סיטונאי - מה צריך לדעת

אחת הנקודות החשובות בעת הקמת עסק סיטונאי היא חישוב נכון של ההשקעה הנדרשת. ההשקעה כוללת את כל ההוצאות הישירות והעקיפות הנדרשות להקמת העסק. זאת בנוסף לההוצאה הראשונית על רכישת סחורות ועלויות אחסון.

הלוואות לעוסקים בחקלאות
הלוואות לחקלאים
הלוואות עסקיות ליבואנים
הלוואות ליבואנים
הלוואות ליצרנים
הלוואות ליצרנים
הלוואות למסעדות
הלוואות למסעדות וקייטרינג
הלוואות לחברות הזנק סטארטאפ
חברות סטארטאפ הזנק
הלוואות לבעלים של מוניות
הלוואות לבעלי מוניות

הדבר החשוב ביותר לדעת ולהבין הוא, שעוד לפני ההקמה של עסק סיטונאי חייבים להתקיים מספר תנאים. אלה חייבים להתקיים בלא שום קשר לרכישת הסחורות, אחסון שלהם ותשלומים שוטפים, לפחות בתקופה הראשונה.

הכרת השוק: הקמת עסק סיטונאי דורשת הכרה מעמיקה של השוק, על כל המרכיבים שלו. מצד אחד, חייבים היזמים להכיר היטב את הספקים בתחום, כולם או לכל הפחות חלקם הגדול. הכרת הספקים נדרשת על מנת שניתן יהיה לשאת ולתת איתם מנקודת פתיחה טובה. מי שאיננו מכיר את הספקים, חזקה עליו שאיננו מכיר גם את הסחורה שהם יכולים לספק. אין מדובר בהכרה גרידא – אלא הכרה של כל האספקטים של הסחורה: יחידות המרה, סיווגים ואיכויות, מחירים, אופי השימוש ואפילו קהל הצרכנים שלה.

מצד שני, היזמים חייבים להכיר גם את קהל הצרכנים. המדובר הן בקהל קונים מזדמן והן בקונים קבועים – אנשים פרטיים, חברות וגופים גדולים. הכרת קהל היעד של המוצרים הוא מחצית הדרך לרווחיות. שכן הכרה כאמור כוללת כמויות רכישה צפויות, מחירים ודרישות ספציפיות של כל אחד מקהלי היעד.

תנאים מיוחדים: הקמת עסק סיטונאי כרוכה, בדרך כלל, גם בקבלת אישורים והיתרים מיוחדים. בדרך כלל מדובר בהיתרים שונים מהרשות המקומית. בנוסף, יש צורך להשיג אישורים נוספים – ממשטרת ישראל ומכבי האש. האישורים הללו נחוצים במיוחד, אם בעסק ישהו אנשים רבים בשעות הפעילות. גוף נוסף, חשוב לא פחות, הוא אישור משרד הבריאות. האישור הזה נחוץ, כמובן, אם מדובר בעסק בתחום המזון. חשוב להכיר את נהלי אספקת הסחורה וקבלת הסחורה, כמו גם בדיקת הספקים.

הלוואה להקמת עסק סיטונאי – מה צריך לקחת בחשבון

הוצאות ישירות: ההוצאות הישירות לתפעול העסק הן ההוצאות בגין רכישת מלאי, שכר הדירה, רכישת רכבים, רכישת ציוד, משכורות והוצאות התפעול של העסק. ההוצאות שהוזכרו כאן הם רק חלק מכלל ההוצאות, אף כי מדובר בחלק הארי שלהן..

הוצאות עקיפות: מדובר בהוצאות שיווק, מימון והוצאות אחרות שהן תוצאה של התנהלות העסק. קבלת הלוואה לעסקים סיטונאיים חייבת לקחת בחשבון גם את ההוצאות הללו. בעיקר בתחילת הדרך, ההוצאות הללו גבוהות יחסית. זאת מפאת הצורך לפרסם את העסק ולהביא אותו למודעות ציבורית. אם התקבולים תמורת המכירה מגיעים בהמחאות דחויות (שוטף +), חשוב לאזן את הדבר באמצעות דחיית התשלום לספקים. במקרה שהדבר לא מתאפשר, יש לדרוג לכך שחלק מההלוואה יוקדש ליצירת הון חוזר.

המומחים של המקור לאשראי עסקי מסייעים ליזמים ולבעלי עסקים בהשגת הלוואה להקמת עסק סיטונאי, הלוואות להון חוזר או הלוואה לשם הרחבת העסק. ההלוואות מותאמות באופן פרטני עבור כל עסק, במטרה להשיג את תנאי המימון הטובים ביותר. זאת בהתחשב בתנאים ובמאפיינים ספציפיים של העסק.

אם אתם מתכננים הקמה של עסק סיטונאי, המקור לאשראי עסקי הוא בדיוק המקום הנכון להשגת הלוואה לעסק סיטונאי. כדאי ליצור קשר עוד היום ונציג מטעמנו ייצור אתך קשר בהקדם. הנציג יבדוק את הבקשה וימצא את מקורות המימון הטובים והמתאימים ביותר עבורכם. המומחים של המקור לאשראי עסקי יסייעו למעוניינים בכך גם בהכנת תוכנית עסקית ריאלית ואפקטיבית שתביא את העסק לרווחיות בזמן הקצר ביותר.