לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים
גיוס אשראי עסקי באמצעות בקשה הלוואה עסקית דרך קרנות מימון לעסקיים. הליך זה אפשרי לבעלי היסטוריית אשראי תקינה ובעלי הון עצמי מינימאלי. קרנות מימון ממשלתיות
גיוס הלוואות לעסקים ללא ערבים, אשראי עסקי, גיוס אשראי בנקאי או אשראי חוץ בנקאי לעסקים ללא ערבים. הלוואה לעסק ללא ערבים. גיוס הלוואות סולו לעסקים ללא ערבויות. הלוואות ללא ערבים - למי זה מתאים?
התאמת הלוואות לעסקים, זיהוי עסקים בעלי פוטנציאל, בדיקת אפשרות הלוואות לעסקים, הלוואות לעסקים בהתאמה מרבית לעסק
גיוס הלוואות בערבות המדינה לעסקים, הלוואות לעסקים, הלוואות מדינה לעסקים, הלוואות דרך קרנות בערבות מדינה לעסקים, קריטריונים לקבלת הלוואות לעסקים בערבות המדינה, כתיבת תוכנית עסקית כחלק מהליך קהלת הלוואה עסקית בערבות המדינה
גיוס הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים, אשראי עסקי, הלוואות למימון והרחבה של הפעילות העסקית, הלוואות לעסקים באמצעות חברות חוץ בנקאיות, מימון וגיוס אשראי חוץ בנקאי ללא בטחונות, הלוואות חוץ בנקאיות עם בטחונות נדל"ן באמצעות משכנתא חוץ בנקאית

הלוואות לעסקים בקשיים זמניים

גם עסקים יציבים ומצליחים זקוקים לפעמים להלוואה בנקאית מהירה. במקרים רבים, הבנקים מערימים קשיים דווקא כשהאשראי נדרש לעסק כאוויר לנשימה. המקור לגיוס להלוואות מהירות לעסקים מסייע לעסקים בקשיים בגיוס אשראי מהיר לעסק בהתאמה אישית ובתנאים הטובים ביותר האפשריים לאור הנסיבות.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

מימון מהיר לעסק מתי כדאי

גיוס אשראי מהיר לעסקים הוא צורך הכרחי כשבעל העסק חושש שעקב קושי זמני בתזרים המזומנים ייווצר מצב שבו צ'קים שנתן לספקים יחזרו, וכתוצאה מכך הספקים עלולים להפסיק את אספקת הסחורות או חומרי הגלם החיוניים לעסק. עצירת האספקה עלולה לשבש את פעילותו  השגרתית של העסק ולפעמים אפילו להשבית אותו לחלוטין.

קרן פמה מימון לרכב
פמה מימון לרכב
משכנתא חוץ בנקאית
הלוואות דרך נכסים
הלוואה לעסק דרך קרן בנק לאומי לעסקים
קרן בנק לאומי
הלוואות בערבות מדינה לעסקים
קרנות מדינה
קרן שמש לעסקים
קרן שמש לעסקים
קרנות מימון לעסקים
קרנות מימון לעסקים

מצב נוסף שמחייב גיוס מימון מהיר לעסק הוא כשנוצר פער פתאומי בין מועד קבלת ההכנסות של העסק להוצאות שלו. הדבר עלול להוביל להחזרת הוראות קבע שנתן בבנק – דבר שעלול לגרום לאי נעימויות וקשיי תפקוד בעסק. ההון הנדרש לתפעול שוטף של העסק נקרא הון חוזר.

באופן דומה עלול עסק למצוא את עצמו חסר יכולת לשלם תשלומי חובה לרשויות השונות (מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי). במקרה כזה, גיוס הלוואה מהירה לעסק מונע מצב שבו אי תשלום במועד שנקבע בחוק יגרור עונשים כבדים, בין אם כספיים ובין אם פליליים או הגבלת חשבון עסקי בבנק.

באילו מקרים נוצר צורך חד פעמי בגיוס מימון מהיר לעסק

כל עסק מטבעו חשוף לסיכונים, ועל כן עשוי להיווצר באופן פתאומי צורך במימון – למשל בעקבות תקופה ביטחונית מתוחה שמובילה לירידה זמנית בהכנסות, או כשעסקה גדולה מתבטלת אחרי שהעסק כבר התחייב על הוצאות שונות בגינה. לחילופין, מצב שומה עלול להיווצר כשאירוע בלתי צפוי גורם לנזק ממשי ועלות השיקום גבוהה.

במקרים אחרים הצורך במימון נועד למטרות חיוביות דווקא. כך למשל, כשיש צורך במימון מהיר על מנת לנצל הזדמנות שצצה בתחום הפעילות של העסק, ושלעסק אין יכולת לממן אותה ללא אשראי חיצוני. במקרים אלה מהירות גיוס האשראי היא קריטית, שכן ישנן הזדמנויות שאם לא חוטפים אותן מיד הן לא תהיינה רלוונטיות בתוך זמן קצר.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים לבעלי עסקים המעוניינים בכך בגיוס אשראי מהיר לעסק, בתנאים הטובים ביותר עבורם ובהתאמה אישית. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות את הצעד הראשון לשיפור מצב המזומנים בעסק והתפעול הפיננסי שלו.

ראו גם: מימון עסקים דרך קרנות.

אילו מסמכים יש לשלוח כדי שנוכל לעזור לעסק שלך

על מנת שניתן יהיה לסייע בגיוס אשראי מהיר לעסק שלך, יש להמציא עבורנו את המסמכים הבאים:

* תעודת זהות של בעל העסק + ספח

* עבור חברה בע"מ – רישום של בעל החברה ומסמכי הרישום של החברה ברשם החברות.

* אובליגו – כלומר ריכוז כל ההלוואות של העסק בכל הבנקים השונים

* שומות מס מהשנים הקודמות – על-מנת לספק תמונת מצב מלאה ומפורטת אודות התנהלות העסק בעבר. באופן טבעי, רווחיות לאורך השנים משפרת משמעותית את הסיכוי לקבל הלוואה מהירה. עם זאת, גיוס מימון מהיר לעסק אפשרי גם אם היו שנים פחות מרשימות. זאת, בתנאי שיש לכך הסבר משכנע. הסבר דוגמת רכישת מלאי גדול של חומר גלם חיוני או השקעה משמעותית בטכנולוגיה חדשה הוא בהחלט מקובל. גם היחלשות הפעילות העסקית מסיבות אובייקטיביות ומוכחות מהווה הסבר לגיטימי.

הגורמים המשפיעים על הסיכוי לקבל הלוואה בנקאית מהירה

סיכויי ההיענות של הבנק לבקשת מימון מהיר לעסק מושפעים משורה ארוכה של גורמים. בין השאר ניתן למנות את הגורמים הבאים:

* רווחיות העסק לאורך השנים האחרונות

* הוותק של העסק ומידת היציבות שלו

* התחום שבו פועל העסק – ישנם תחומים שנחשבים בטוחים ויציבים ואילו תחומים אחרים מתאפיינים ברמת סיכון גבוהה יחסית.

* היסטוריית האשראי של העסק

* היקף האובליגו הנוכחי

* שיעור המינוף – במקרים שבהם ההלוואה היא למטרת השקעה, ישנה חשיבות להון העצמי של העסק ולסכום שאותו הוא משקיע בעצמו.

בנוסף לכל הפרמטרים הכלכליים ישנה חשיבות רבה גם לאינטראקציה הבין-אישית עם מקבלי ההחלטות בבנק, שהרי בסופו של דבר מדובר בבני אדם ולקשרים אישיים תמיד ישנה השפעה.

מהי עלות הסיוע לגיוס אשראי מהיר לעסק?

בין 5 ל-15%, בהתאם למידת הקושי של גיוס האשראי לעסק הספציפי.

תוך כמה זמן ניתן לקבל את ההלוואה הנדרשת?

המקור לגיוס להלוואות בנקאיות מהירות לעסקים מיומן בטיפול מהיר בכל בקשה. הניסיון שצברו המומחים שלנו בגיוס אשראי לעסק והקשרים הטובים עם הבנקים השונים מאפשרים לנו להבטיח פתרון משתלם ומידי גם לעסק שלך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות את הצעד הראשון ליציאה ממחנק האשראי ולהעלאת העסק על דרך המלך. אנשי המקצוע של המקור להלוואות פועלים בכל הארץ וישמחו לסייע לך בהשגת האשראי הנדרש.