לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים

הלוואות להגדלת הפעילות העסקית

הלוואות להגדלת עסק כמו גם הלוואה להרחבת עסק נדרשות כאשר הביקוש למוצר או השירות שהעסק מוכר עולה על היכולת של העסק לספק אותו. המומחים של המקור לאשראי עסקי מסייעים לבעלי עסקים במציאת ההלוואה המתאימה ביותר לצרכים, הכנת תוכנית עסקית והגשת הבקשה.


המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הגדלת עסק: שיווק ורכישת ציוד

גידול עסקי איננו מתחש בפעם אח. בדרך כלל ישנם הגידול כרוך בשינויים ושיפורים, שלא ניתן להשיג אותם בלא השקעה. אלא שבמחק ניכר מהמקרים העסק לא צבר מספיק הון שיאפשר לו לחצות את המשוכה. הלוואות להגדלת עסק הן בדיוק הנדרש במקרה הזה.

תוכנית עסקית, הגדלת עסק, הרחבת עסק, התאמת הלוואות לעסקים
תוכנית עסקית
הלוואות להגדלת עסק, הרחבת עסק
הגדלת עסק
הרחבת עסק, הלוואות להגדלת עסק
הרחבת עסק
הלוואות להגדלת רווחים, הקטנת הוצאות, הגדלת רווחים למוצר
הגדלת רווחים

הלוואות לרכישת ציוד

עסק יצרני המתרחב במהירות חייב לרכוש ציוד מתאים שישמש אותו למטרה הזאת. הלוואות לרכישת ציוד ומכונות מאפשרות הצטיידות בכלים המאפשרים הגדלת התפוקה, שהתוצאה שלה היא גידול במכירות. ציוד כאמור כולל מכונות ייצור, מכונות אריזה וכן הגדלת שטחי האחסון. הלוואה להגדלת עסק כוללת לעיתים מזומנות השקעה בהרחבת המבנה והתאמה שלו למצב החדש. אם מדובר בייצור מזון, יש לבצע גם התאמה לדרישות של משרד הבריאות, מה שדורש השקעה נוספת.

הלוואות להגדלת עסק והון חוזר

הגידול בפעילות העסקית כרוך כמעט תמיד בהגדלת ההתחייבויות של העסק כלפי ספקים של חומרי גלם, אריזות ומוצרים ושירותים אחרים. בחלק ניכר מהמקרים התשלום עבור חומרי הגלם והשירותים הללו נדרש עוד לפני שהעסק מקבל את הכספים המגיעים לו מלקוחות. הפתרון הנדרש במקרים אלה הוא מימון לצורכי הון חוזר. במילים פשוטות יותר – הון שיגשר על הפער שבין מועד ההוצאה לבין קבלת התמורה בפועל. ככל שהגידול של העסק נרחב יותר, כך יידרש לעסק הון חוזר גדול יותר. עם הזמן העסק מתייצב ומגלגל את הכספים הקיימים בעסק.

השקעה במכירות ומציאת לקוחות חדשים

לעיתים מזומנות קורה הבעלים של עסק מזהים אפשרות ריאלית לגידול במכירות או תחום חדש שבו העסק יכול לפעול. בדרך כלל הדבר קורה לאחר זמן ארוך של פעילות, שבה העסק מרוויח ומתפקד היטב. כניסה לתחום פעילות חדש כרוכה לרוב בהשקעה מרובה ובנטילת סיכונים כלכליים. זה בדיוק הזמן למצוא הלוואות להגדלת העסק בתנאים טובים ובפריסת תשלומים נוחה. המקור לאשראי עסקי יסייע לך למצוא את המימון הנדרש בתנאים הטובים ביותר ובהתאמה מוחלטת לדרישות וליכולות של העסק שלך.

על מנת לקבל הלוואות להגדלת עסק, יש לגבש תחילת תוכנית עסקית ריאלית וברת ביצוע. בלא תוכנית עסקית כזאת, ספק אם גוף כלכלי כל שהוא ייאות להעניק לעסק הלוואה מתאימה. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי יסייעו לך גם בהכנת התוכנית העסקית וגם בהגשה שלה למוסדות כלכליים שונים. לאחר קבלת המימון יוכלו אנשי המקצוע שלנו לסייע גם ביישום התוכנית העסקית בצורה הטובה ביותר. הדבר יסייע מאד בהגדלת הרווחים וייצוב של העסק לטובת הבעלים, העובדים והגופים הכלכליים שהעניקו את ההלוואה.

אם יש לך צורך בקבלת הלוואות להגדלת עסק, המקור לאשראי עסקי הוא בדיוק המקום בשבילך. כדאי ליצור קשר עוד היום ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך וישמשו לך משענת לאורך כל הדרך.