לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים

נטילת הלוואות בנקאיות לעסקים

הלוואות בנקאיות דרושות עבור עסקים בהקמה ועסקים המצויים בצומת דרכים עסקית. בשורות הבאות נעסוק בקשר בין הלוואות בנקאיות לעסקים לבין פיתוח עסקי. כמו כן נספק הסבר קצר באשר למקורות מימון נוספים לעסק. המקור לאשראי עסקי מציע ללקוחותיו הלוואות בנקאיות וכן הלוואות חוץ בנקאיות בהתאמה ייחודית לעסק. בנוסף, אנו מציעים סיוע בבניית תכנית עסקית וסיוע בהשגת ההלוואה המתאימה. בנוסף לכל אלה, ניתן לקבל בנוסף גם ליווי עסקי צמוד ליישום מוצלח של התכנית העסקית.

(ראה גם: הלוואות בנקאיות לעסקים)

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הלוואות בנקאיות וצמיחה עסקית

הלוואות בנקאיות הן פתרון מצוין לבעיית המימון בדרך לצמיחה עסקית. סוגיית הפער בין יכולת ההתפתחות של העסק לבין יכולת ההשקעה שלו נדונה לא אחת. להלן סקירת השיקולים בעת נטילת הלוואה לעסק.

הלוואות לעסקים במזרחי טפחות
בנק מזרחי טפחות
הלוואות לעסקים בבנק ירושליים
בנק ירושליים
הלוואות לעסקים בבנק דיסקונט
בנק דיסקונט
הלוואות לעסקים בבנק הפועלים
בנק הפועלים
הלוואות לעסקים בבנק לאומי
בנק לאומי
הלוואות בנקאיות
הלוואות בנקאיות

הלוואות בנקאיות ופיתוח עסקי

עסק מתפתח יפה, מצליח להגדיל את מספר הלקוחות ואת האיכות שלהם ומתכונן לשלב ההתפתחות הבא. אלא שבדרך כלל העסק בשל לעבור לשלב הבא הרבה לפני שהוא צבר הון עצמי מספיק על מנת שיוכל למממן את ההוצעות הכרוכות בהתפתחות עסקית.

הפתרון המתבקש במקרים כאלה הוא נטילת הלוואה בנקאית, הלוואה חוץ בנקאית או סוג אחר של מימון. אבל היכן הכי כדאי לקחת הלוואה? מה אמות המידה לבדיקת הללאות בנקאיות או אחרות לעסק? איך אפשר לדעת מראש שההחלטה תהיה הטובה ביותר האפשרית?

הלוואות בנקאיות ומקורות מימון אחרים

הלוואות בנקאיות מוצעות לעסקים על ידי גופים כלכליים ופיננסיים רבים. בשורות הבאות נסקור את מגוון האפשרויות ואת השיקולים בעד ונגד נטילת מימון לעסק

א' – בנקים: הבנקים בישראל מציעים, רובם ככולם, הלוואות בנקאיות בסכומים ובתנאים משתנים. היתרון של הלוואות כאלה טמון במהירות היחסית שבה עובר הכסף לחשבון.

ב' – חברות ביטוח: חברות ביטוח שונות מציעות בשנים האחרונות הלוואות לעסקים. חיפוש נכון ומשא ומתן מאפשרים להשיג תנאים טובים. עם זאת, זמן הבדיקה ארוך יחסית. אנשי המקצוע של המקור לאשרי עסקי יסייעו לכם בהשגת הלוואות לעסק בהתאמה אישית לצרכים וליכולות של העסק.

ג' – חברות אשראי: חברות האשראי השונות מציעות מימון לעסקים כמו גם הלוואות לפרטיים. ההלוואות ניתנות אמנם בתנאים פחות אטרקטיביים מאלה שמציעים הבנקים (תלוי בלווה, כמובן). עם זאת, הן אינן מעיקות על מסגרת האשראי הבנקאי של העסק. כמו כן, התנאים לקבלת הלוואות מחברות אשראי נוחים יחסית.

ד' – חברות מימון שונות: הלוואה דרך חברות כאלה עשויה להתגלות כאטרקטיבית, בעיקר בגלל המהירות שבה ניתן לקבל את הכסף.

הלוואות לעסקים והתאמה מיטבית

אנשי המקצוע של המקור לאשראי מציעים למתעניינים הלוואות בנקאיות ואחרות, המותאמות בצורה מיטבית לצרכי העסק. הם בודקים את בקשת הלקוח ומציעים הלוואה הלוקחת בחשבון בצורה הטובה ביותר את דרישות הלקוח.

לעיתים קורה שדרישה אחת על חשבון אחרת. דוגמה כזאת יכולה להיות התפשרות על הריבית בתמורה לקבלת המזומנים במהירות. במקרה ההפוך – התפשרות על המהירות בתמורה לתנאים טובים. אנו קשובים לדרישות הלקוח ולהעדפות שלו ופועלים בהתאם, עד להשגת הלוואות בנקאיות ואחרות בתנאים הטובים ביותר ללקוח.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי ישיגו את המימון המתאים ביותר, בתנאים הטובים ביותר עבור הלווה. זאת בהתחשב במחזור העסקי שלו, ביכולת ההחזר ובדרישות פרטניות אחרות.

כדאי ליצור קשר כבר כעת ונציגינו יחזרו אליך בהקדם. לאחר בחינת כל הדרישות ועמידה על מצבו של העסק, תותאם ההלוואה העסקית הטובה ביותר האפשרית.