לחצו להתקשרות:

קביעת ריבית הלוואות לעסקים

ריבית הלוואות לעסקים נקבעת על ידי הבנקים ומוסדות פיננסיים אחרים, עבור כל עסק בנפרד. מהם הפרמטרים לקביעת ריבית על הלוואות לעסקים? כיצד ניתן להוזיל ריביות על הלוואות לעסקים? בשורות הבאות נרחיב בנושא..

היועצות המקצועיות והיועצים המנוסים של המקור להלוואות לעסקים מסייעים בהשגת הלוואות עסקיות בתנאים הטובים ביותר האפשריים ובפרישת תשלומים נוחה. כמו כן ניתן לקבל באמצעותם סיוע בהכנה ובבנייה של תוכנית עסקית. תוכנית כזאת מקלה על העסק בהליך גיוס אשראי לעסקים. במקרים רביו, תוכנית עסקית איכותית היא ההבדל בין הענקת המימון הנדרש על ידי הגופים הפיננסיים השונים או הימנעות ממנה. אם יש לך צורך בהלוואה עבור העסק שלך, זה המקום וזה הזמן ליצור איתנו קשר. המומחים שלנו פועלים בכל רחבי הארץ וישמחו לסייע גם לך.

ראה גם: קרנות מימון לעסקים,

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

קביעת ריבית הלוואות לעסקים

מזה כמה שנים, נוהגים הבנקים וגופים חוץ בנקאיים כאחד, להתאים הלוואות לעסקים פעילים לצרכים וליכולות של העסק. הריבית על הלוואות לעסקים ותנאי ההחזר שלהן משקפים את מידת הסיכון שהלווים נוטלים על עצמם.

הטכנולוגיה המודרנית והזמינות הגבוהה של מידע פיננסי מסייעים ומקלים בזיהוי הפוטנציאל מול הסיכוו הטמון בכל עסק נכון להיום, ניתן לגייס הלוואות מהירות לעסקים בקלות יחסית. עם זאת, בעלי העסק עדיין נדרשים להציג בפני המלווים מסמכים שונים, כולל גם תכנית עסקית נאותה. להלן כמה אמות מידה לקביעת הריבית על הלוואות לעסקים.

הלוואות עסקיות
הלוואות עסקיות
הלוואות לעסקים גדולים
הלוואות לחברות גדולות
הסכמי הלוואה לחברות
הסכם הלוואה לחברה
הלוואות לעסקים
הלוואות לעסקים
מימון לעסקים תשובות לשאלות
מימון עסקי שאלות
גיוס אשראי לעסקים בינוניים
אשראי לעסקים בינוניים

הלוואות לעסקים והיסטורית אשראי

אחת מאמות המידה החשובות ביותר לקביעת הריבית על הלוואות לעסקים הינה היסטוריית האשראי של העסק. המסמכים החשובים ביותר לעניין זה, הם דפי החשבון של מספר חודשים אחורנית. היסטוריית האשראי מציפה בעיות אקוטיות – המחאות חוזרות, חריגה ממסגרות האשראי או אי עמידה במועדי הפירעון של הלוואות.

אובליגו

בנוסף למצוין לעיל, נדרש הלווה להציג את האובליגו שלו. מסמך האובליגו מפרט את כל החובות של העסק כלפי הבנק: מצב החשבון, חובות בכרטיסי אשראי וחובות בהלוואות. המסמך הזה כולל, מטבע הדברים, גם את הסכומים העומדים לרשותו של העסק – פיקדונות, חסכונות או המחאות עתידיות.

ככל שהאובליגו של העסק משתפר, כך גדלים הסיכויים לגיוס הלוואה בריבית נמוכה. אובליגו "איכותי" פירושו שהחובות קטנים. לחילופין – חלקם הגדול של החובות מגובה באמצעות נכסים, פיקדונות שקליים או במט"ח, חסכונות ומזומנים. אובליגו פחות איכותי פירושו חובות גדולים והעדר נכסים ומזומנים.

הלוואות ואשראי

עוד אמת מידה חשובה הינה קיומן של הלוואות שטרם נפרעו. כלל האצבע במקרים הללו הוא די פשוט: אם כלל ההחזרים התקופתיים בגין התחייבויות פיננסיות (הלוואות ואשראי) עולה על אחוז מסוים מההכנסות, הגורם המלווה עלול להימנע מהענקת הלוואה. לחילופין, ריבית ההלוואות לעסק במקרה כזה תהיה גבוהה יחסית. זאת, במטרה לשקף את הסיכונים הקיימים. גובה האחוז מכלל ההכנסות המאפשר קבלת הלוואה עשוי להשתנות בין בנק אחד למשנהו ובין הבנקים לגופים חוץ בנקאיים.

התנהלות פיננסית והריבית על ההלוואות

התנהלות פיננסית שוטפת הינה, בפשטות, גובה ההכנסות ביחס להוצאות. עסק שההכנסות שלו נמוכות, עלול למצוא את עצמו בבעיה בכל הקשור בהשגת אשראי. עסק שההוצאות שלו גבוהות מדיי, עלול להגיע לאותו מצב ממש.

בנוסף לגובה ההכנסה, נבדק לעיתים גם ההרכב שלה. האם ההכנסה מגיעה ממספר סביר של לקוחות? מה חלוקת ההכנסה ביניהם? האם יש לקוח אחד או מספר לקוחות מצומצם המביא את מרבית ההכנסה? האם ההכנסה מתפרשת על פני כל הלקוחות?

גם ההוצאות נבדקות בקפידה. זאת, על מנת לבדוק את הקשר בינן לבין ההכנסות. זוהי, דרך אגב, בדיקה שכל עסק צריך לעשות מעת לעת. די מדהים להיווכח כמה הוצאות מצטברות הן, בפשטות, לא חיוניות וניתן להימנע מהן.

הוזלת ריבית ההלוואות

ישנן שתי דרכים להוזלת הריבית על ההלוואה לעסק שלך: הראשונה – בדיקה מקיפה של תנאי ההלוואה והריביות הניתנות על ידי גופים שונים, בנקאיים וחוץ בנקאיים כאחד. הדרך השנייה, יצירת תוכנית עסקית שתהיה מצפן עסקי המתווה את אופק ההתפתחות העתידית. שתי הדרכים הללו משלימות זו את זאת.

בכדי לבנות תכנית עסקית שתעבור את הביקורת של הגוף המלווה, כדאי להסתייע באנשי מקצוע מיומנים. היועצים המקצועיים של המקור להלוואות עסקיות נמנים עם הטובים ביותר בתחום ויסייעו לך לבנות תוכנית עסקית איכותית.

בנוסף לבניית התכנית, אנשי המקצוע שלנו מסייעים לעסקים המעוניינים בכך ביישום של התכנית העסקית בפועל. התכנית העסקית היא המסמך החשוב ביותר. המסמך הזה הוא בעל השפעה מכרעת על מקבלי ההחלטות באשר להענקת המימון לעסק ולתנאים שבו הוא יינתן.

היועצים הפיננסיים המקצועיים והמיומנים של המקור להלוואות עסקיות מסייעים לבעלי עסקים המעוניינים בכך בחיפוש ובמציאת המקום הנכון לקבלת הלוואה. אנו בודקים גופים פיננסיים שונים, ומביאים לבעלי העסק את הפתרונות הפיננסיים הטובים ביותר. הפתרונות של המקור להלוואות לעסקים מותאמים באופן ייחודי לדרישות ולצרכים של העסק. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולהתחיל בהליך ההתאמה של הלוואה לעסק שלך.

 ניתן ליצור איתנו קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. לחילופין, ניתן ליצור קשר באמצעות הטלפון בשעות העבודה המקובלות. נציגה או נציג מטעמנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי. המקור לאשראי עסקי פועל בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה גבוהים מאד. כדאי ליצור קשר כבר כעת.