לחצו להתקשרות:

תוכנית עסקית כתיבה ויישום

תוכנית עסקית איכותית מגדילה את סיכויי ההצלחה בגיוס הלוואות לעסקים. זאת, בתנאי שהיא מבוססת על נתונים ריאליים וכתובה בצורה נכונה. מהי תוכנית עסקית? מהי תוכנית לעסק מתחיל? מהי תוכנית עבור עסק קיים? מהי התרומה האפשרית של התוכנית העסקית להצלחת העסק? בשורות להלן נדון בכתיבת תוכנית עסקית איכותית.

היועצים הפיננסיים המנוסים של המקור לאשראי עסקי פועלים בכל רחבי הארץ ומסייעים בכתיבה וביישום של תוכניות עסקיות ברמה הגבוהה ביותר. כתיבת תוכנית עסקית עשויה להיות חלק מחבילת סיוע לעסק, הכוללת גיוס אשראי לעסקים בהקמה או הלוואה לעסק קיים, יחד עם יישום התוכנית העסקית הלכה למעשה.

אם יש לך צורך בהכנה וכתיבה של תוכנית עסקית שמטרתה גיוס הלוואות לעסק שלך, הגעת למקום הנכון. כדאי ליצור קשר כבר כעת דרך האתר, או באמצעות הטלפון בשעות העבודה.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

תכנית עסקית הינה תכנית הפעולה העתידית של העסק והמצפן העסקי שלו. תכנית טובה מסייעת בגיוס כספים והלוואות. בלעדיה, הסיכויים לקבלת מימון ואשראי עסקי הם מזעריים.

היועצים הפינננסיים המקצועיים של המקור לאשראי עסקי מסייעים בהכנת תכנית עסקית איכותית וריאלית וביישום שלה בפועל. זאת, בנוסף לסיוע בגיוס הלוואות עסקיות איכותיות בתנאים הטובים ביותר עבור העסק שלכם.

כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות האתר או בטלפון. אנשי המקצוע המיומנים שלנו ילוו אותך לאורך כל הדרך מרגע יצירת הקשר ועד להשגת ההלוואה ויישום התכנית העסקית.

השגת מימון ואשראי לעסק אינם עניין של מה בכך. יצירת תוכנית עסקית איכותית מסייעת בהשגת המימון הנדרש בתנאים הטובים ביותר.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים הן במציאת האשראי בתנאים הטובם ביותר והן בכתיבת בתוכנית העסקית שתסייע להשיג את המימון הדרוש לעסק.

אם יש לך עניין בקבלת הלוואה עסקית, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת עם המקור לאשראי עסקי. ניתן ליצור קשר כבר כעת באמצעות האתר, או ליצור קשר בטלפון בשעות העבודה המקובלות. אנשי המקצוע האיכותיים שלנו ייצרו אתכם קשר בהקדם, להמשך התהליך.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי נמנים עם האיכותיים והמיומנים ביותר בתחום האשראי. אחוזי יההצלחה בגיוס אשראי הם תוצאה של מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

עם זאת, ועל מנת שנוכל להעניק את השירות הטוב ביותר, אנו עורכים מעת לעת בדיקה באשר לאיכות השירות, רמת המקצועיות והתוצאות ללקוח.

לפיכך, נשמח אם תקדישו מזמנכם מספר דקות, ותספקו משוב קצר וחיוני באשר לחוויית השירות שלכם ורמת האיכות של התוצאה הסופית. נשמח לשמוע חוות דעת חיוביות, אבל נשמח לא פחות לשמוע ביקורת בונה הן באשר ליועצים המקצועיים שלנו והן באשר להליך השגת האשראי.

מודים לכם מקרב לב

המקור לאשראי עסקי

תוכנית עסקית והצלחה פיננסית

תוכנית עסקית אפקטיבית היא תוכנית פעולה שהמטרה שלה הינה הגדלת הרווחים של העסק. זאת, הן באמצעות הרחבת הפעילות והן באמצעות ייעול הפעילות הקיימת.

כיון שכל עסק הוא עולם בפני עצמו, ניתן לומר במידה רבה של ודאות שאין שתי תוכניות עסקיות זהות. יצירת תוכנית פעולה עסקית היא תוצאה של לימוד מעמיק והבנה של ההתנהלות העסקית: לימוד והכרה של התחום שבו פועל העסק, רמת התחרות בתחום הפעילות ואופי הפעילות העסקית. בנוסף, לפני הכנה של תוכנית פעילות כאמור חובה ללמוד ולהכיר את רמת התחרותיות, הפוטנציאל העסקי ורמת הרווחיות הקיימת מול הרווחיות האפשרית והרצויה של העסק.

להלן שני סוגים אפשריים של תוכנית עסקית:

תוכנית עסקית לעסק מתחיל

תוכנית עסקית לעסק מתחיל נועדה לשרטט את קווי הפעולה ודרכי הפעולה העתידיות של העסק. התוכנית כוללת סקירת השוק או התחום שבו יפעל העסק העתידי. הסקירה נועדה בעיקר להעריך את הפוטנציאל העסקי, קרי ההכנסות הצפויות של העסק יחד עם רמת התחרות בתחום הפעילות הצפוי.

הסקירה כאמור כוללת בדיקה מעמיקה של הכוחות הפועלים בתחום הפעילות העתידי: היקף הפעילות, הלקוחות והספקים. התוצאה של בדיקה כזאת הינה הערכה מושכלת של הצורך בהקמת עסק נוסף בתחום הפעילות והאפשרות שלו להשתלב בתחום האמור.

רק לאחר בדיקה יסודית של מכלול התנאים, ניתן להעריך את מידת הייתכנות של יצירת עסק פעיל ורווחי.

תזרים מזומנים, הלוואות לשיפור תזרים המזומנים בעסק
תזרים מזומנים
תוכנית עסקית, בניית תוכנית עסקית איכותית להגדלת הפעילות העסקית והרווחים
תוכנית עסקית
הרחבת עסק, הלוואות להגדלת עסק
הרחבת עסק
הרחבת עסק, הלוואות להגדלת עסק
הרחבת עסק
הלוואות להגדלת רווחים, הקטנת הוצאות, הגדלת רווחים למוצר
הגדלת רווחים
הלוואות להגדלת רווחים, הקטנת הוצאות, הגדלת רווחים למוצר
הגדלת רווחים
ייעוץ פיננסי לעסק, שיפור תזרים המזומנים באמצעות ייעוץ פיננסי עסקי
ייעוץ פיננסי עסקי
ייעוץ פיננסי לעסק, שיפור תזרים המזומנים באמצעות ייעוץ פיננסי עסקי
ייעוץ פיננסי עסקי
הסדרת חובות העסק באמצעות הלוואות לעסקים
הסדר חובות לעסק
הסדרת חובות העסק באמצעות הלוואות לעסקים
הסדר חובות לעסק

השקעה בעסק והוצאות הקמה

השלב הבא הוא בדיקה של ההוצאות הצפויות:

הוצאות הקמה חד פעמיות

הוצאות חד פעמיות הקשורות בהקמת העסק הן למעשה ההשקעה הראשונית בו. ההשקעה מתחלקת לשלושה חלקים:

רכישה והכשרה של אתר הפעילות העסקית

מדובר ברכישה או שכירה של אתר הפעילות – מפעל, מחסנים, משרדים או אחר. אתר הפעילות אמור להוות את המרכז הלוגיסטי של העסק, בין אם מדובר במכירת מוצרים פיזיים או מתן שירות או אחר. בנושף להוצאות כאמור, יש צורך באומדן מקצועי של סכומי ההשקעה הנדרשים לצורת התאמת המקום לאופי הפעילות העסקית.

רכישת ציוד ומכונות

במרבית המקרים, הקמת עסק חדש כרוכה ברכישת ציוד ומכונות, כמו גם הוצאות מידוף, הכשרת מחסנים והכשרת המשרדים במטרה להכין אותם לפעילות. בשלב הזה כדאי להשקיע מחשבה מרובה. הניסיון מלמד שחוסר זהירות וקלות דעת בשלב הזה, עלולים לגרום להוצאות ניכרות בהמשך. זאת, על מנת לתקן תקלות שתכנון נכון היה מונע אותן מלכתחילה.

הכשרת כוח אדם

יזמים רבים אינם מודעים לעובדה שהכשרת כוח אדם מיומן להפעלת ציוד ומכונות או לפעולות שוטפות עבור העסק נחשבת גם היא להשקעה. להגדרת הוצאה כספית כהשקעה יש משמעות פיננסית. זאת, כיוון שניתן להתקזז על השקעה בדו"חות הכספיים, באמצעות הגדרת הפחת על ההשקעה.

סוג ההוצאה השני שיש להתייחס אליו הוא הוצאות התפעול של העסק הוצאות התפעול נוגעות לשכר העובדים, הוצאות דלק, חשמל, מיסים והוצאות קבועות, כמו גם רכישת חומרי גלם או סחורות.. בשלב הזה עולה הצורך להעריך את המועד הצפוי שבו יעבור העסק לרווחיות.

הון חוזר לעסק

בתוך מכלול ההוצאות הצפויות, יש לשים לב במיוחד לאחד הסעיפים הפיננסיים החשובים ביותר. מדובר בהקצאת הון חוזר לעסק. ההון החוזר הוא הסכום הכספי שיש צורך להזרים לעסק למימון הפעילות השוטפת. זאת, עד לרגע שהעסק מקבל בפועל את התמורה לשירות או למכירות שלו. אין להפריז בחשיבות ההון החוזר לעסק. עם זאת, יזמים ובעלי עסקים רבים מזהים את הצורך בהון חוזר, רק לאחר שהם שקועים בתסבוכת פיננסית שקשה להתגבר עליה. להבנה טובה יותר של נושא הון החוזר, ראה המאמר העוסק בנושא הון חוזר באתר זה.

מטרת התוכנית העסקית

המטרה העיקרית של התוכנית העסקית, מעבר לעניין גיוס המימון לעסק, היא להעלות את העסק על דרך המלך והגדיל את היציבות שלו, למען הבעלים ולמען העובדם בעסק כאחד.

תוכנית לעסק מתחיל

תוכנית עסקית לעסק מתחיל אמורה לסייע ולתמוך בגיוס הלוואות עסקיות. תוכנית מקצועית וכתובה היטב תביא, קרוב לוודאי, לקבלת תשובה מהירה וחיובית ממשקיעים פוטנציאליים או מגופים פיננסיים שעשויים להעניק הלוואות עסקיות. ככל שהתוכנית טובה יותר ומוגשת בצורה נאותה, כך גדלים הסיכויים להשיג מימון בתנאים נאותים עבור העסק.

היועצים הפיננסיים המיומנים של המקור לאשראי עסקי מסייעים ליזמים בשלבי הפעילות הראשונים שלהם בגיבוש והכנה של תוכנית עסקית. הכנת תוכנית כזאת היא חלק ממגוון הפעילויות שמטרתן השגת מימון ואשראי לעסק בתנאים בטובים ביותר, בהתאמה לצרכים ולדרישות של היזמים ובעלי העסק.

תוכנית לעסק קיים

הכנת תוכנית עסקית לעסק קיים היא לכאורה פשוטה יחסית. העסק פועל מזה זמן ויש לו הכנסות והוצאות ידועות. בנוסף, העסק יכול להציג רשימת לקוחות, ומולה רשימת ספקים. כמו כן, סביר מאד להניח שהבעלים למד להכיר את השוק ולזהות את ההזדמנויות והאיומים הקיימים. בשלב הזה, ההשקעה הצפויה בעסק ניתנת להערכה בצורה ריאלית יותר ומתבססת על ידע מבוסס ונתונים קיימים. זאת, בניגוד לניחוש המושכל, הסתברות והערכות הנדרשים בעסק מתחיל.

הכנה של תוכנית עסקית לעסק קיים מחייבת את בעל העסק לספק את כל הנתונים האפשריים: מחזור מכירות, מחירי קנייה, מחירי מכירה, עלות הייצור, הוצאות קבועות, הוצאות משתנות, שכר עובדים ועוד. בנוסף לאלה, חשוב לספק את הנתונים הפיננסיים – אובליגו, דפי חשבון בנק, מצב החשבון, חשבוניות של עסקאות שנסגרו, תשלומים שטרם שולמו ועוד. בשלב הזה יש ליידע את אנשי המקצוע העוסקים בכתיבת התוכנית בבעיות ספציפיות, אם ישנן כאלה. דוגמאות לבעיות שיש להתמודד איתן, הן קשיים בגביית חובות או בעיה הנגזרת ממנה – הון חוזר שלילי.

בשלב האחרון יש צורך לפרט בדיוק לשם מה נדרשות ההלוואות שהעסק מבקש. הפירוט כולל את מהות ההשקעה והתשואות שהיא עשויה להניב לעסק. כמו כן, יש צורך להבהיר כיצד יתבצעו ההחזרים ובכמה תשלומים.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים לעסקים המעוניינים בכך ליצור תוכנית עסקית שתעבור את המשוכה של הבנקים או הגופים הפיננסיים, שיעניקו בסיכומו של דבר את המימון הנדרש.

לאחר בניית התוכנית העסקית ימצאו אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי את המקום הטוב ביותר ואת הגוף הפיננסי המתאים ביותר שממנו תתקבל ההלוואה. אחוזי ההצלחה בגיוס הלוואות עסקיות על ידי המקצוענים של המקור לאשראי עסקי הם גבוהים ביותר.

למה צריך תוכנית עסקית

הצורך בתוכנית פעילות ברורה לעסק נובע משתי סיבות: הראשונה מביניהן היא שבלי תוכניות כאלה מן הנמנע יהיה להשיג הלוואות לעסקים קטנים ואחרים. גם אם תושגנה הלוואות כאמור, התנאים לא יהיו טובים כפי שהיו עשויים להיות אילו הייתה בנמצא תוכנית עסקית נאותה. תכניות עסקיות איכותיות משכנעות את האחראים על הלוואות עסקיות במוסדות פיננסיים שונים ברצינות של העסק ובעיקר – ביכולת שלו לפרוע את ההלוואה.

הסיבה השנייה לצורך בתוכנית איכותית  היא שתכניות עסקיות טובות הן המצפן המנחה את העסק בכיוון הנכון לעבר להגדלת רווחים ויצירת בסיס כלכלי איתן. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים גם בבניית תכניות כלכליות שהן בעצמן המשך לתכניות עסקיות שבוצעו, בצורה חלקית או מלאה. מעקב מקצועי אחרי הביצועים של העסק מתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים. אלה יכולים לחשוף בעיות בהתנהלות העסקית, לפתור אותן ולסייע בהגדלת הרווחים.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים הן בהכנת תוכנית פעילות עסקית והן ביישום שלה בפועל. אנו מאמינים בתוכניות העסקיות שלנו ומחויבים להצלחה העסקית של כל לקוח הנעזר בשירותיהם הטובים של היועצים הפיננסיים המקצועיים שלנו.

הכנת תוכנית עסקית היא עניין רציני הדורש מקצוענות וראייה עסקית רחבה. אנשי המקצוע של המקור להלוואות ישמחו לסייע לך בהכנת התוכנית ובהוצאתה לפועל. ניתן ליצור איתנו קשר כבר כעת דרך האתר, או באמצעות הטלפון בשעות העבודה הרגילות. אנשי המקצוע המיומנים שלנו ילוו אתכם מרגע יצירת הקשר ועד להשגת המימון הנדרש. השלב הבא הוא יישום התוכנית בפועל עד להשגת המטרות העסקיות במלואן.