לחצו להתקשרות:

הלוואות חוץ בנקאיות באמצעות חברות אשראי

בשנים האחרונות החלו חברות האשראי בישראל להעניק הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים וליחידים. אילו חברות אשראי פועלות כיום בישראל? מהם היתרונות בנטילת הלוואות לעסקים דרך חברות אשראי? אילו גופים פיננסיים, בנוסף לחברות האשראי, מעניקים הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים? מהם תנאי ההלוואה וההחזר המקובלים בהלוואות חוץ בנקאיות לעסקים? בשורות הבאות נסקור את תחום ההלוואות החוץ בנקאיות בהרחבה, תוך מתן דגש על חברות האשראי בישראל.

היועצים הפיננסיים של המקור לאשראי עסקי מסייעים לבעלי עסקים במגוון רחב של תחומי עיסוק להשיג הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים בתנאים איכותיים ובהתאמה לצורכי העסק וליכולת ההחזר שלו. אם העסק שלך זקוק לקבלת הלוואה והבנק מתמהמה באישור ההלוואה, זה המקום עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות האתר. לחילופין, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה הרגילות.

יועצת פיננסית איכותית או יועץ פיננסי מנוסים ומיומנים יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי. המקצוענים של המקור להלוואות לעסקים ילוו אותך מרגע יצירת הקשר ועד לקבלת המזומנים בחשבון הבנק. היועצים של המקור לאשראי עסקי פועלים בכל הארץ באחוזי הצלחה גבוהים בגיוס אשראי והלוואות.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

חברות אשראי והלוואות חוץ בנקאיות

נכון להיום, פועלות בישראל שלוש חברות אשראי. כל אחת מהחברות הללו שייכת לאחד הבנקים הגדולים בישראל. אף שקיימת יזמה להפרדת חברות האשראי מהבנקים, היא עדיין נמצאת בשלבים התחלתיים ולא יצאה לפועל. החברות להלן הן לאומי קארד, השייכת לבנק לאותי, ישראכרט, השייכת לבנק הפועלים וחברת כ.א.ל השייכת ברובה לבנק דיסקונט (72%) ובחלקה הקטן לבנק הבינלאומי (28%).

כיוון שחברות האשראי בישראל מתפקדות כגופים עצמאיים לכל דבר, מציעה כל אחת מהחברות הלוואות חוץ בנקאיות ואשראי, גם למי שאינם מחזיקים כרטיס אשראי שלהן. עם זאת, תנאי חשוב לקבלת הלוואה חוץ בנקאית דרך כרטיס אשראי, הוא שללווה אכן יהיה כרטיס אשראי פעיל. הסיבה לכך היא האפשרות לדלות פרטים על הלווים באמצעות מאגרי מידע שונים, המתייחסים למצב האשראי של הלווה הפוטנציאלי.

הנחת המוצא של חברות האשראי הוא שמי שאיננו מחזיק בכרטיס אשראי כל שהוא, נמצא באחד משני המצבים: או שהבנק דחה את הבקשה שלו לאשראי, מה שהופך אותו פסול מלכתחילה מלקבל הלוואה, או שקיימת בעיה אחרת המונעת ממנו להחזיק כרטיס כזה. גם במקרה הזה, כמובן, האופציה לקבלת הלוואה עבור אדם כזה איננה קיימת.

יתרונות הלוואה חוץ בנקאית דרך חברות האשראי

היתרון העיקרי של קבלת הלוואות חוץ בנקאיות דרך כרטיס אשראי הוא שהן אינן מכבידות על מסגרת האשראי של הלווה בבנק. יתרון נוסף ולא פחות חשוב, הוא המהירות היחסית שבה ניתן לקבל הלוואה או אשראי חוץ בנקאי. במקרים רבים, הלוואה דרך חברות האשראי עשויה להיות פתרון מתאים ללקוחות מסורבים בבנקים, ובתנאי שהסירוב איננו נובע מהגבלה בחשבון הבנק.

החסרונות העיקריים בהלוואות מהסוג הזה הן הריביות הגבוהות יחסית הנהוגות בהלוואות מהסוג הזה. בנוסף, סכומי ההלוואה אינם גבוהים ומתאימים בעיקר לסגירת חורים קטנים באשראי. אם המצב הוא כך בהלוואות פרטיות, על אחת כמה וכמה כשמדובר בנטילת הלוואות לעסקים דרך כרטיס אשראי. עם זאת, הלוואה כזאת עשויה לשמש מעת לעת ככלי עזר בסגירת מינוסים בחשבון, או בסגירת עסקה קטנה כל שהיא.

סכומים ותנאי הלוואות חוץ בנקאיות דרך חברות אשראי

סכומי ההלוואה האפשריים משתנים בין חברות האשראי. ככלל, סכומי ההלוואות האפשריים נעים מכמה אלפי שקלים ועד לסכום של 50,000 ₪. ניתן לפרוש את החזרי ההלוואה החל משנה אחת ועד לחמש שנים (12 – 60 החזרים).

הריביות עבור הלוואות מהסוג הזה היא בדרך כלל גבוהה יחסית למקובל בבנקים. עם זאת, הלוואות חוץ בנקאיות אחרות עלולות להתגלות כיקרות יותר, הן מבחינת הריבית והן מבחינת תנאי ההחזר. הלוואות דרך חברות אשראי, בדומה להלוואות חוץ בנקאיות אחרות, הן צמודות למדד המחירים לצרכן. עם זאת, בתנאי האינפלציה כפי שהם קיימים בשנים האחרונות, ההצמדה איננה מגדילה את ההחזר החודשי בצורה משמעותית.

ריבית הלוואות באמצעות חברות אשראי

הריבית על הלוואות באמצעות חברות האשראי מושפעת מהמאפיינים הספציפיים של כל לווה. עם המאפיינים הללו ניתן למנות פעילות תקינה בחשבון הבנק, חריגות ממסגרת האשראי בחשבון או אי עמידה בהתחייבויות פיננסיות לשותפים עסקיים. ככל שהמידע המצטבר על לווה פוטנציאלי הוא חיובי יותר, כך תנאי ההלוואה יהיו טובים יותר והריביות תהיינה נמוכות יותר. ככלל, בשנים האחרונות מתחזקת המגמה לקשירת תנאי אשראי והלוואות לאופי הפעילות הספציפי של כל לווה.

מגבלה נוספת בהלוואות דרך חברות אשראי נודעת לסכום ההלוואה. עבור בעלי חשבונות מוגבלים או בעלי BDI לא תקין, סכומים ההלוואה שהם יכולים לקבל הם נמוכים יותר. מנגד, הריביות תהיינה גבוהות יותר. הכוונה כאן היא להקטין ככל האפשר את החשיפה להלוואות כאלה ולגלם את הסיכון הכרוך בהן בריביות ובפרישת התשלומים.

תנאי הלוואות חוץ בנקאיות

בנוסף לחברות האשראי, ישנם גופים פיננסיים נוספים המעניקים הלוואות חוץ בנקאיות. עם הדופים הללו ניתן למנות חברות ביטוח, קרנות פנסיה וחברות חוץ בנקאיות הפעלות באישור משרד האוצר בתחום זה.

בדרך כלל, תנאי ההלוואות דרך גופים חוץ בנקאיים כאמור הם פחות אטרקטיביים מהמקובל בבנקים. עם זאת, ניתן להשיג הלוואות חוץ בנקאיות דרכן גם עבור לווים שהבנקים או חברות האשראי סרבו, מסיבות שונות, להעניק להם הלוואה.

ריבית הלוואות לעסקים
ריבית הלוואות לעסקים
הלוואות לעסקים פעילים
הלוואות לעסקים פעילים
אשראי חוץ בנקאי לעסקים כנגד נכסי נדל"ן
אשראי כנגד נדל"ן
הלוואות לעסקים בהקמה ובתחילת דרכם
אשראי לעסקים בהקמה
הלוואות מהירות לעסקים בקשיים זמניים
הלוואות לעסקים בקשיים
הלוואות דרך קרנות מימון פילנתרופיות
קרנות פילנתרופיות

בנוסף, בשנים האחרונות פועלת מדינת ישראל למגר את תופעת הריביות המופקעות. זאת, באמצעות קביעה של תקרת ריבית להלוואות חוץ בנקאיות. מדובר בעיקר בחברות אשראי הפועלות באישור משרד האוצר. לעומת אלה, חברות ביטוח וקרנות פיננסיות שונות פועלות בטווח ריביות זהה, פחות או יותר.

היועצים הפיננסיים המקצועיים של המקור לאשראי עסקי מסייעים לבעלי עסקים המעוניינים בכך בהשגת הלוואות חוץ בנקאיות ואשראי לעסק שלהם. תנאי ההלוואות והאשראי מותאמים באופן פרטני לכל עסק בנפרד. אם יש לך צורך בהלוואה לעסק שלך, זה המקום עבורך. ניתן ליצור קשר כבר כעת באמצעות האתר. לחילופין, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה המקובלות. יועצת פיננסים מקצועית או יועץ מומחה של המקור לאשראי עסקי יצרו אתך קשר בהקדם. הם ילוו אותך לאורך כל הדרך, מרגע הגשת הבקשה ועד לקבלת ההלוואה בפועל. בנוסף, ניתן לקבל סיוע בהכנת תוכנית עסקית, שעשויה לזרז ולשפר את הסיכויים לקבלת הלוואה חוץ בנקאית כאמור.

המקור לאשראי עסקי פועל בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה  מרשימים בגיוס אשראי והלוואות חוץ בנקאיות. כדאי ליצור קשר כעת.