לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
מימון לעסקים ונטילת אשראי עסקי מסייעים לעסקים לגדול ולהתרחב מצד אחד ולהיחלץ ממשברים פיננסיים מצד שני. מהן קרנות מימון לעסקים? מי זכאי לקבלת מימון לעסקים, אשראי עסקי או הלוואות בערבות המדינה? מהו הליך קבלת מימון לעסקים? כמה זמן אורך הליך קבלת אשראי עסקי?
התאמת הלוואות לעסקים, זיהוי עסקים בעלי פוטנציאל, בדיקת אפשרות הלוואות לעסקים, הלוואות לעסקים בהתאמה מרבית לעסק
גיוס הלוואות מהירות לעסקים פעילים שנמצאים בקשיים זמניים לפי בצלחה, מימון מהיר לעסקים בקשיים זמניים, מסמכים נדרשים להלוואה מהירה לעסק שנמצא בקושי תזרימי זמני
המקור לאשראי עסקי מתמחה במציאת פתרונות פיננסיים, הלוואות לעסקים ואשראי, בהתאמה מיטבית לאופי הפעילות העסקית וליכולת ההחזר של העסק. מהם הפרמטרים לקביעת ריבית הלוואות לעסקים? כיצד ניתן להוזיל את הריבית על הלוואות עסקיות? היכן ניתן למצוא הלוואות לעסקים עם ריבית הלוואות לעסקים אטרקטיבית ובתנאי החזר טובים?
מתי לקחת הלוואות בנקאיות לעסקים? מהן מטרות אפשריות של הלוואות לעסקים? כיצד משיגים הלוואות עסקיות בהתאמה לצרכי העסק? מה בין הלוואות חוץ בנקאיות להלוואות בנקאיות?

הלוואות לעסקים כנגד בטחונות

פתרונות האשראי החוץ בנקאיים לעסקים מוגבלים מתחלקים לשני סוגים: הראשון הינו הלוואות לעסקים ללא בטחונות בסכומים קטנים. הפתרון השני הוא הלוואות חוץ בנקאיות גדולות. למעשה, מדובר בנטילת משכנתא חוץ בנקאית לבעלי דירות. מהי הגבלה בבנק? מהן הלוואות לעסקים ללא בטחונות? מהי משכנתא חוץ בנקאית? היכן ניתן להשיג הלוואות לעסקים מוגבלים ובאילו תנאים? בשורות הבאות נרחיב את היריעה בנושא הזה.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים ללקוחות עסקיים בהשגת הלוואות לעסקים, גם במצב שבו העסק מוגבל. ההלוואות מותאמות לאופי העסק, למצבו הפיננסי והעסקי וליכולת ההחזר שלו. כמו כן, ניתן להתאים הלוואות גם למי שהם בעלי נכסי נדל"ן היכולים להעמיד אותם כערבויות להלוואה.

היועצים הפיננסיים המקצועיים של המקור לאשראי עסקי ומשכנתא אופטימלית פועלים בכל רחבי הארץ. ניתן ליצור איתנו קשר כבר כעת דרך האתר, או באמצעות הטלפון בשעות העבודה הרגילות. איש מקצוע מומחה מטעמנו יחזור אליכם בהקדם, ויסייע לכם במציאת מימון בתנאים אופטימאליים עבור העסק.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הגבלה בחשבון והשלכותיה

חשבון בנק מוגבל הוא חשבון שבו הוחזרו 10 צ'קים (המחאות) למוטב, מפאת חוסר כיסוי, בתוך שנה אחת. מרגע שהוחזר הצ'ק העשירי, הופך חשבון הבנק למוגבל. המשמעות לכאורה של הגבלה היא שלא ניתן לפעול בחשבון באמצעות המחאות, כשכל שאר דרכי הפעולה אפשריות לכאורה.

המשמעות האמיתית של הגבלה בחשבון

למרות האמור לעיל, הגבלה בחשבון הבנק של העסק בעקבות צ'קים חוזרים היא למעשה אחת התקלות היותר חריפות שהעסק עלול לעמוד בפניהן.

לכאורה, ההגבלה שנוצרה נוגעת אך ורק לשימוש בהמחאות. למעשה, חשבון הבנק מושבת כמעט לחלוטין – למעט פעולות במזומן. בין השאר, מונע הבנק שימוש בכרטיס אשראי. בנוסף, לעיתים מזומנות קורה שהוראות קבע בחשבון לא מכובדות. ישנם מקרים שבהם מבוטלת גם מסגרת האשראי שהייתה ללקוח בחשבון, מה שמגדיל את ההסתבכות הפיננסית שלו.

הסיבה לכל הסנקציות הללו היא שהחזרה של צ'קים בחשבון היא בעצם אינדיקציה לכך שהחשבון מנוהל בצורה בעייתית או שהעסק עצמו נתון בבעייה. במילים פשוטות יותר – החזרת ההמחאות היא רק סימפטום למצב בעייתי ממש.

פגיעה בדירוג הלקוח בבנק

בשנים האחרונות משתמשים הבנקים במערכת דירוג מפורטת, המדרגת את הלקוח גם על פי אפי הפעילות שלו בחשבון. ככל שדירוג החשבון של הלקוח הוא טוב יותר, כך היחס של הבנק אליו יהיה טוב יותר. הלוואות בתנאים טובים יותר, אשראי נדיב יותר ובאופן כללי – פחות הוצאות. ככל שהדירוג נמוך, כך המצב משתנה לרעה.

העדר גמישות בניהול החשבון

כפי שכבר הוזכר, חשבון בנק מוגבל משפיע על ההתנהלות העסקית בכלל. אחת הבעיות היותר חמורות היא שלא ניתן לשלם לספק באמצעות המחאה דחויה או אשראי. לעומת זאת, הלקוחות של העסק עלולים לדחות תשלומים. כך, ההגבלה בחשבון מגדילה אוד יותר את מחנק האשראי ואיתו – את ההוצאות הנלוות.

ההמלצה החד משמעית כאן היא לנסות להימנע ממצב של הגבלה בחשבון, בכל דרך אפשרית. היועצים הפיננסיים של המקור לאשראי עסקי מסייעים ללקוחות בעלי חשבון מוגבל בהשגת אשראי וביצירת סדר עדיפויות שיאפשר עסק להמשיך לפעול ולהרוויח.

הלוואות סולו ללא בטחונות וערבים

הלוואות סולו הן הלוואות הניתנות ללא בטחונות או ערבויות מכל סוג שהוא. קבלת הלוואת סולו מעידה על האמון שהמלווה נותן ביכולת של הלווה להתפתח מבחינה עסקית ולהחזיר את ההלוואה במלואה.

הלוואות סולו ללא בטחונות וערבים ניתנות בסכומי אשראי קטנים מ 50 אלף ש"ח. שניתנים בריביות גבוהות. ריבית חודשית להלוואת סולו עלולה להגיע לכדי 4%, ואפילו 8% לחודש. הלוואות כאלו אין אנו ממליצים לקחת בסכומים שמעל 20 אלף שקלים. וגם זאת, בעיקר עבור עסקים הנמצאים בקשיים בתזרים המזומנים שלהם, עם מחזור הכנסות נמוך או רווחים נמוכים.

בעל עסק שכבר החליט לקחת אשראי עסקי דרך גופים חוץ בנקאיים להלוואות קטנות, כדאי שיבדוק האם הגוף שהסכים להלוות לו את הכספים נמצא בפיקוח משרד האוצר. זאת, עוד טרם לקיחת הלוואה. העדר פיקוח של משרד האוצר חושף את הלווה לתקלות, החל מגביית ריביות גבוהות מעבר למותר בחוק וכלה בסנקציות פיננסיות משמעותיות בגין כל איחור, ולו הקטן ביותר, בהחזרים..

הלוואות חוץ בנקאיות גדולות

הלוואות חוץ בנקאיות גדולות ניתנות דרך רישום הערת אזהרה בטאבו. זאת, על נכסי נדלן מדרגה ראשונה. במילים אחרות – הכוונה כאן היא, בפשטות, לנטילת משכנתא חוץ בנקאית לבעלי דירות, שאין עליהן שיעבוד או השעבוד עליהן הוא באחוזים נמוכים. הריביות על משכנתא חוץ בנקאית מהסוג הזה עומדת על 1%-1.5% ריבית חודשית. הריביות כאמור לעיל הן הריביות החוץ בנקאיות הנמוכות ביותר שתוכלו להשיג בשוק ההלוואות הישראלי.

הלוואת משכנתא חוץ בנקאית

למי מתאימה משכנתא חוץ בנקאית? פתרונות של הלוואה חוץ בנקאית כנגד בטחונות נדל"ן מתאימים בעיקר לבעלי עסקים מוגבלים מצד אחד, שהם בעלי הכנסות גבוהות מצד שני. בנוסף, צריך שיהיו ברשותם נכסי נדל"ן. תנאי חשוב נוסף, והוא אולי החשוב ביותר, הוא שבעלי העסקים הללו יהיו מעוניינים לעבור תהליך הבראה זמני. זאת, על מנת לחזור לעבודה סדירה מול מנגנון האשראי הבנקאי עסקי. הבראה עסקית מעלה את העסק על דרך המלך. מצד שני, בעלי העסק לא מחמיצים הזדמנות עסקית ואינם מפסידים את העסק בגלל קשיים זמניים בנושא תזרים המזומנים בארגון.

היועצים הפיננסיים המקצועיים של המקור לאשראי עסקי מסייעים ללקוחותיהם בהשגת הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים, כולל הלוואות לעסקים מוגבלים. זאת, בהתאמה אישית הן ליכולות של העסק לעמוד בתשלומים והן לדרישות ייחודיות של בעלי העסק. כדאי ליצור קשר כבר כעת דרך האתר, או באמצעות הטלפון בשעות העבודה הרגילות. יצירת הקשר הינה צעד ראשון וחשוב לקראת היחלצות ממצב פיננסי בעייתי.

קרן פמה מימון לרכב
פמה מימון לרכב
הלוואה לעסק דרך קרן תבור
קרן תבור לעסקים
הלוואה לעסק דרך קרן בנק לאומי לעסקים
קרן בנק לאומי
הלוואות בערבות מדינה לעסקים
קרנות מדינה
קרן שמש לעסקים
קרן שמש לעסקים
קרנות מימון לעסקים
קרנות מימון לעסקים

איך ומתי לקחת הלוואות לעסק מוגבל

הלוואות לעסקים קטנים מוגבלים בבנק ניתן לקבל רק באמצעות מוסדות חוץ בנקאיים המתמחים בהלוואות ואשראי לבעלי חשבונות בנק עסקיים מוגבלים. עוד בנושא זה ניתן לקרוא במאמר העוסק בנושא הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים.

השגת אשראי וכן מימון לעסק קטן מוגבל בבנק היא מלאכה מקצועית. המקור לאשראי עסקי מעמיד לרשות לקוחותיו את אנשי המקצוע המיומנים ביותר בתחום. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות את הצעד הראשון לקראת פתרון הבעיות הפיננסיות של העסק.

עם זאת, חשוב לדעת שהריבית ותנאי ההלוואה שונים מאלה המקובלים בבנק. כבר נאמר לעיל שהריביות במקרים כאלה מגיעות לכדי 1%-1.5% לחודש, במקרה הטוב.

הגבלה בחשבון העסקי והתנהלות מול הבנקים

הבנקים בישראל הם זהירים מאד בהתנהלות שלהם מול לווים עסקיים שחשבון הבנק העסקי שלהם מוגבל. תהליך הבדיקה של כל לווה פוטנציאלי הוא יסודי, למרבה הצער, הבקשות לקבלת הלוואה לעסקים מוגבלים בחשבון דרך הבנקים נדחות, רובן ככולן. גם הלוואות לעסקים בעלי תיקים בהוצאה לפועל אינן מאושרות. הנחיות בנק ישראל בנושא זה הן ברורות, ומונעות מהבנקים כמעט לחלוטין את האפשרות לאשר הלוואות לעסקים מוגבלים או בהוצל"פ.

זאת בדיוק הסיבה לפנות לסיוע של חברות חוץ בנקאיות לקבלת הלוואה לעסק מוגבל.

חברות חוץ בנקאיות – מה זה אומר

חברות חוץ בנקאיות הן, פשוטו כמשמעו, חברות הנמצאות מחוץ למעגל הפעילות הבנקאית. מדובר בחברות המעניקות הלוואות ומבצעות פעילות כלכלית או מימונית, אף שאינן בנקים. חברות כאלה קבלו אישור מיוחד מהמוסדות המתאימים, לנהל פעילות כלכלית מהסוג האמור.

זה המקום להרגיע – אין מדובר בפעילות של שוק אפור, חלילה, אלא בפעילות שבמקרים רבים היא היחידה שעשויה להציל עסקים מקריסה. חברות כאלה מעניקות, בין השאר, הלוואה חוץ בנקאית לעסקים בעלי חשבונות מוגבלים בבנקים, שאינם יכולים לקבל אותה בשום מוסד בנקאי.

מתי לקחת הלוואה לעסק מוגבל

הלוואות לעסקים מוגבלים בחשבון הבנק מיועדות לעסקים הנמצאים בקשיים כלכליים זמניים, כאשר סיכויי ההצלחה וההיחלצות של העסק מהמשבר הם ריאליים. עסק שנקלע לבעיה כלכלית עקב התנהלות לקויה, עלול להיתקל בקשיים בגיוס אשראי. לעומת זאת עסק העומד בפני התרחבות או שהפעילות הכלכלית שלו יציבה הוא מועמד מושלם להלוואות מהסוג הזה.

הפרדת חשבונות פרטיים ועסקיים

על פי ההנחיות של בנק ישראל, יש הפרדה מוחלטת בין החשבון העסקי לבין החשבון הפרטי של בעל העסק. ההפרדה הזאת מתקיימת אך ורק אם מדובר בעסק שהוא חברה בע"מ, שותפות וכיוצא באלה עסקים המנהלים חשבון בנק נפרד לעסק ולמשפחה.

ההנחיות קובעות שאם חשבון העסק הפך למוגבל לאחר החזרת עשר המחאות שונות בתקופה של פחות משנה, הדבר לא ישפיע על ההתנהלות בחשבון הפרטי.

מצד שני, משהפך חשבון העסק למוגבל, העסק יתקשה מאד לגייס אשראי להמשך הפעילות שלו. בעניין זה אין קשר לרווחיות של העסק או לפוטנציאל ההתפתחות שלו. בדרך כלל, אין אפשרות לגייס אשראי בנקאי לעסק מוגבל בחשבון. גם גיוס אשראי או הלוואות מקרנות ממשלתיות כאלה ואחרות איננו אפשרי במצב הזה.

הפתרון הזמין והנוח ביותר במקרה זה הוא הלוואה חוץ בנקאית (הכוונה לנטילת משכנתא חוץ בנקאית) כנגד שיעבוד נדלן. רק הלוואה כזאת תוכל להוציא את העסק מהבוץ, לאפשר תשלומים לספקים, להעביר תשלומי שכר לעובדים ולהתחיל דרך חדשה. כל זאת, תך שמירה על התנהלות כלכלית אחראית ומאוזנת.

השגת הלוואה חוץ בנקאית לעסקים מוגבלים

החברות המעניקות הלוואות כאמור הן חברות שאינן בנקאיות מחד, אבל עומד לרשותן הון גדול שממנו הן יכולות להפריש כספים לצורך הלוואה חוץ בנקאית לעסקים מסורבים בבנק. מבחינת החברות הללו מדובר בהשקעה רווחית למדיי, הרבה יותר מאשר השקעה בשוק ההון, בפיקדונות או באגרות חוב למיניהן. עם החברות הללו ניתן למנות חברות ביטוח גדולות, חברות השקעה וגופים פיננסיים גדולים. כל אלה מספקים פתרונות פיננסיים דרך משכנתא חוץ בנקאית נטילת הלוואה חוץ בנקאית דרך רישום הערת אזהרה על הנכס בטאבו. החברות הללו מוכרות על ידי השלטונות ובשום פנים אין מדובר בשוק האפור, כמו שרבים נוטים לחשוב.

הליך קבלת ההלוואה הוא פשוט ומהיר. מילוי הטפסים איננו מסובך ונעשה בדרך כלל יחד עם הנציגים לאחר יצירת הקשר. לאחר מכן מבצעת החברה תחקיר במטרה לתהות על קנקנו של מבקש ההלוואה. התחקיר מתבצע במהירות, הודות לטכנולוגיות החדשות המאפשרות מציאת מידע על אדם מסוים במהירות וביעילות.

מה בין בנקים לבין חברות חוץ בנקאיות

השונה בין הבנקים לבין חברות חוץ בנקאיות הוא, בדרך כלל, טווח הביטחון הצר יחסית שהן נוקטות בו. ללקוחות רבים מתאים טוות ביטחון כזה. יחד עם זאת, הריביות על הלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים בבנק הן גבוהות יחסית ומשקפות את הסיכון הגדול שחברות כאלה נוטלות על עצמן.

מרגע יצירת הקשר והגשת הבקשה לקבלת הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים בבנק, מבוצע תחקיר קצר אבל יסודי על הלווים. התחקיר הזה בא ללמוד על הסיבות לעיקולים או להגבלה ומה רמת החומרה של ההסתבכות של מבקש ההלוואה. בתום הבדיקה ועם קבלת האישור, מוזרמים כספי ההלוואה לחשבון הלקוח.

אנשי המקצוע של המקור להלוואות עסקיות מתמחים בהשגת הלוואה חוץ בנקאית לעסקים מסורבים בבנק. בנוסף, ערוכים אנשי המקצוע של המקור להלוואות עסקיות לסייע גם בהשגת סוגים אחרים של הלוואות ומשכנתאות ללקוחות מוגבלים או מסורבים בבנק.

אם יש לך בעיה בחשבון הבנק ואם יש לך צורך בנטילת הלוואה לעסק שלך, הגעת למקום הנכון. כדאי ליצור קשר עוד היום ואחד מהיועצים הפיננסים המקצועיים שלנו יצור אתך קשר בהקדם. המומחה שלנו ילווה אותך לאורך כל הדרך עד למציאת פתרון למצוקה הכלכלית הזמנית.