לחצו להתקשרות:

הכל על הלוואות לעסקים סיטונאים

הלוואות לעסקים סיטונאים מסייעת להם לצמוח ולהגדיל את הרווחים שלהם. מהן הסיבות העיקריות לנטילת הלוואות לעסקים בכלל, ועסקים סיטונאים בפרט? מדוע כל כך חשוב לבנות תוכנית עסקית איכותית ובת ביצוע? היכן וכיצד ניתן להשיג הלוואה לעסק סיטונאי בתנאים הטובים ביותר ובהתאמה מרבית ליכולות ולצרכים של העסק? תשובות לשאלות הללו – בהמשך המאמר.

היועצים הפיננסיים המקצועיים של המקור לאשראי עסקי מסייעים ליזמים, לבעלי עסקים חדשים ולעסקים קיימים בהשגת מימון לעסקים בהתאמה אישית לעסק ובתנאים הטובים ביותר עבור העסק. אם יש לך צורך בנטילת הלוואה עסקית, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ונציג מקצועי או נציגה איכותית יצרו אתך קשר בהקדם. הם ילוו אותך לאורך כל הדרך\ מרגע הגשת הבקשה ועד לקבלת ההלוואה בפועל. בנוסף, ניתן לקבל סיוע בבניית תוכנית עסקית לעסק שלך. תוכנית עסקית איכותית עשויה לייצב את העסק, ובהמשך לסייע לבעלי העסק לצמוח ולהגדיל רווחים.

המקצוענים של המקור לאשראי עסקי פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה מרשימים בגיוס הלוואות לעסקים. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולהצטרף ללקוחות המרוצים של המקור לאשראי עסקי.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

בשנים האחרונות גדל מספר הגופים הפיננסיים המציעים הלוואות לעסקים סיטונאים. בנקים, חברות ביטוח, חברות אשראי וגופים פיננסיים אחרים מציעים כיום הלוואות למטרות דומות. היועצים הפיננסיים המקצועיים של המקור לאשראי עסקי ימצאו עבורך את ההלוואה הטובה ביותר, בתנאי ההחזר הטובים ביותר. זאת, לאחר בדיקה והערכה של מספר הצעות אכותיות

אם יש לך צורך בהלוואה לעסק שלך, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. בנוסף, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה המקובלות. יועצת פיננסית איכותית או יועץ פיננסי מטעמנו יצרו אתך קשר בהקדם. הם ילוו אותך מרגע יצירת הקשר ועד לקבלת ההלוואה בפועל.

לאחר הפנייה, אנו מתאימים עבורך את היועץ הפיננסי או היועצת המקצועית שילוו אותך. ההתאמה מתבצעת תוך בדיקת הפרמטרים השונים. בין השאר נלקחים בחשבון: אופי העסק, סוג ההלוואה הנדרשת, סכום ההלוואה והמיקום של העסק. בנוסף, נלקחתבחשבון גם מידת הדחיפות בקבלת המזומנים בחשבון הבנק.

על מנת שנוכל להתקדם במהירות, כדאי להכין את המסמכים הבאים:

א' – דפי חשבון של שלושת החודשים האחרונים. (דפי החשבון של העסקן. דפי החשבון של בעל העסק יתבקשו אך ורק במקרים  מיוחדים).

ב' – האובליגו של חשבון העסק – פירוט ההתחייבויות והחובות בחשבון

ג' – החובות וההתחייסבויות של העסק (כספים קיימים, כספים שאמורים להתקבל וכספים שאמורים לצאת מהעסק).

ד' – פרטי הבעלים של העסק

ייתכן שבנוסף לאמור לעיל, יבקשו אנשי המקצוע שלנו פרטים נוספים, הכל על פי הצורך ועל מנת להשיג עבורך את ההלוואה הטובה ביותר.

היועצות והיועצים הפיננסיים של המקור לאשראי עסקי נבחרים בקפידה. המקצוענים שלנו נמנים עם הטובים בתחום.

עם זאת, וכדי לשמור על רמת שירות גבוהה, נשמח לקבל חוות דעת שלך באשר לאיש / אשת המקצוע שליוו אותך בהליך ההלוואה.

נשמח לחוות דאת קולעת, תוך הצגת ביקורת בונה.

בתודה מראש על שיתוף הפעולה

המקור לאשראי עסקי

למה צריך הלוואות לעסקים סיטונאים

המגזר העסקי בכלל, ועסקים סיטונאיים בפרט, צועדים לעיתים קרובות על הקו הדק המפריד בין יציבות עסקית לחדלות פירעון. הסיבות לכך מגוונות וכוללות הן סיבות עסקיות טהורות והן סיבות סביבתיות – עליות וירידות בהיקפי המכירות והשפעת המצב הביטחוני, יחד עם הגידול בעלויות הייצור, האחסון והמכירות.

סיבות לנטילת הלוואה לעסק סיטונאי

להלן מספר סיבות אפשריות לצורך בנטילת הלוואות לעסקים סיטונאים כאמור לעיל:

רכישת סחורות וחומרי גלם

רכישת הסחורות וחומרי הגלם המשמשים את העסק היא אחת ההוצאות הכבדות של עסקים. הדבר נכון, בין אם מדובר בעסק יצרני ובין אם מדובר בעסק שעניינו שיווק. כשמדובר בעסקים חדשים, ההשפעה של הוצאות הרכישה מורגשת היטב. זאת, כיון שמרבית הספקים, ובעיקר הגדולים שבהם, אינם נוטים להעניק אשראי עסקי. ספקים גדולים נוהגים לגבות את מחיר הסחורות במזומן, עם קבלת הסחורה. אחרים נוהגים להעניק אשראי רק כנגד ערבויות מתאימות – מה שלא אומר הרבה לבעלי עסקים, שממילא אינם מסוגלים להעמיד ערבויות כנדרש.

בחלק מהיקרים, ניתן לבצע גיוס הלוואות לעסקים בערבות המדינה שיסייעו לעסק להתייצב ולייצר רווחים, שישמשו לרכישה הבאה וחוזר חלילה. היועצים הפיננסיים של המקור לאשראי עסקי מסייעים לבעלי עסקים במשימה הזאת. לחילופין, אם לא מתאפשרת נטילת הלוואות כאלה, ניתן לקבל סיוע במציאת מקורות אשראי שיאפשרו לעסק להמשיך ולתפקד.

הון חוזר והלוואות לעסק

בעיית ההון החוזר היא אחת הבעיות השכיחות בעולם העסקי, ובעיקר בכל הנוגע לעסקים סיטונאים וקמעונאים. חלק מהבעיה הוזכר בסעיף הקודם – חוסר הנכונות של ספקים להעניק לעסק תנאי אשראי עסקי טובים. מנגד, הלקוחות נוטים לאחר ככל האפשר את מועדי התשלום בעבור הסחורות שרכשו מהעסק. במצב שנוצר, העסק נותר ללא מזומנים. העדר מזומניםמונע מהעסק מלעמוד בהצלחה במועדי התשלום לספקים, רשויות המס וגורמים נוספים. במצב שבו תזרים מזומנים שלילי עלול לפגועי בפעילות התקינה של העסק, גיוס הלוואת הון חוזר לעסק, הוא הדרך הנוחה והזמינה ביותר לעבור את תקופת הביניים. מדובר, כמובן, בתקופה שבין התשלום לספקים לבין קבלת תקבולים מלקוחות.

ככל שהדבר נשמע מוזר, אפילו עסקים שעניינים מכירה במזומנים של סחורות עלולים להיקלע למצב של מחסור בהון חוזר, זאת, בעיקר במצב שבו הם מעוניינים לבצע שינויים ושיפוצים הדורשים השקעה, או במצב שבו הגידול בפעילות העסקית הוא מהיר ודורש הלוואה להגדלת עסק, עוד בטרם הצטבר בקופת העסק סכום מספיק לשם כך.

ייבוא מוצרים וחומרי גלם

עסקים סיטונאיים העוסקים בייבוא סחורות ומוצרים מוגמרים, עשויים גם הם להזדקק מעת לעת למימון, גיוס הלוואות לעסקים ואשראי. זאת, בעיקר בגלל שהתשלום תמורת המוצרים המיובאים צריך להתבצע מראש. אמנם הכסף מועבר לידי המוכרים עם הגעת הסחורות בפועל והעברתם לעסק, אבל הוא חייב להיות זמין בחשבון מיוחד. המשמעות היא, שגם אם כל הסחורה תימכר עם הגעתה במזומן (מה שכמובן לא קורה בדרך כלל), עדיין יהיה צורך בהלוואה.

בניית תוכנית עסקית ויישומה בפועל

רבות נכתב ונאמר על החשיבות המרובה של בניית תוכנית עסקית איכותית וברת ביצוע. התוכנית העסקית ממפה את היתרונות והחסרונות של העסק ואת המצב הנתון שלו. בהמשך, מגדירה התוכנית מטרת על, ואת מטרות הביניים בדרך להשגת המטרה הזאת.

אבל מה שבדרך כלל לא טורחים הכותבים לציין, הוא שבניית תוכנית עסקית איננה צעד חד פעמי. בעלי עסקים הרואים כמה צעדים קדימה, נוטים לבנות תוכניות עסקיות ארוכות טווח. אם וכאשר מסתיים יישום התוכנית, נבנית תוכנית עסקית חדשה.התוכנית הזאת ממקדת את הפעילות העסקית במקומות הנכונים, תוך שהיא מתווה מטרות חדשות ונכונות יותר לעסק.

החשיבות של תוכנית עסקית הוא ביכולת שלה למקד את הפעילות העסקית בתחומי העיסוק שיניבו לה את הרווחים הגבוהים ביותר. מנגד, וכחלק ממהלך עסקי נכון, עשויה התוכנית גם לגרום לנטישה של תחומי עיסוק פחות רווחיים, או כאלה הדורשים מהעסק משאבים שאינם מצויים ברשותו.

אחת הדוגמאות הטובות ביותר להתפשטות הפעילות העסקית אל מעבר ליכולת של העסק להכיל, היא הנפילה הדרסטית בפעילות של חברת טבע, שארעה במבלת שנת 2017. רכישת חברות בת זרות בלא תכנון מספיק וכניסה לתחומי פעילות בלתי מוכרים ללא הכנה מספקת, השפיעו על יכולתה של החברה להתמודד עם בעיות פיננסיות. נכון לכתיבת שורות אלה, עתידה של חברת טבע לוט בערפל. זהו מצב בלתי שדרתי בעליל, בעיקר עבור חברה שעד לא מכבר היתה אחת המובילות בכלכלה בישראל.

תוכנית עסקית איכותית, מנומקת וריאלית, עשויה להיות גם המפתח לגיוס הלוואות לעסקים. מרבית הדופים הפיננסיים הגדולים, ובכלל זה חברות ביטוח, בנקים וחברות אשראי, לא יעניקו הלוואות לעסקים סיטונאים או לעסקים אחרים, בלי לבחון קודם את התוכניות העסקיות שהוגשו להם. זאת, במטרה לוודא שהסיכויים להשבת הכסף הם הטובים ביותר האפשריים.

תנאים להקמת עסק סיטונאי

עוד לפני ההקמה של עסק סיטונאי חייבים להתקיים מספר תנאים. אלה חייבים להתקיים בלא שום קשר לרכישת הסחורות, אחסון שלהן ותשלומים שוטפים, לפחות בתקופה הראשונה. מרבית הגופים הפיננסיים האמונים על הלוואות לעסקים סיטונאים ובכלל, לוקחים בחשבון את התנאים כאמור כחלק מהשיקולים בעד ונגד הענקת הלוואה לעסק. להלן חלק מהתנאים:

הכרת השוק

הקמת עסק סיטונאי דורשת הכרה מעמיקה של השוק, על כל המרכיבים שלו. מצד אחד, חייבים היזמים להכיר היטב את הספקים בתחום, כולם או לכל הפחות חלקם הגדול. הכרת הספקים נדרשת על מנת שניתן יהיה לשאת ולתת איתם מנקודת פתיחה טובה. מי שאיננו מכיר את הספקים, חזקה עליו שאיננו מכיר גם את הסחורה שהם יכולים לספק. אין מדובר בהכרה גרידא – אלא הכרה של כל האספקטים של הסחורה: יחידות המרה, סיווגים ואיכויות, מחירים, אופי השימוש ואפילו קהל הצרכנים שלה.

מצד שני, היזמים חייבים להכיר גם את קהל הצרכנים. המדובר הן בקהל קונים מזדמן והן בקונים קבועים – אנשים פרטיים, חברות וגופים גדולים. הכרת קהל היעד של המוצרים הוא מחצית הדרך לרווחיות. שכן הכרה כאמור כוללת כמויות רכישה צפויות, מחירים ודרישות ספציפיות של כל אחד מקהלי היעד.

תנאים מיוחדים

הקמת עסק סיטונאי כרוכה, בדרך כלל, גם בקבלת אישורים והיתרים מיוחדים. בדרך כלל מדובר בהיתרים שונים מהרשות המקומית. בנוסף, יש צורך להשיג אישורים נוספים – ממשטרת ישראל ומכבי האש. האישורים הללו נחוצים במיוחד, אם בעסק ישהו אנשים רבים בשעות הפעילות. גוף נוסף, חשוב לא פחות, הוא אישור משרד הבריאות. האישור הזה נחוץ על אחת כמה וכמה, אם מדובר בעסק בתחום המזון. חשוב להכיר את נהלי אספקת הסחורה וקבלת הסחורה, כמו גם בדיקת הספקים.

ככלל, נוטים הגופים הפיננסיים האמונים על הענקת הלוואות לעסקים להתחשב בעובדה שלפחות אחד מבעלי העסק המבקש הלוואה בתחום עסקי כל שהוא, הוא בעל ניסיון ניכר בתחום העיסוק של העסק. לא אחת קורה שבקשה להלוואה, בעיקר הלוואות בערבות המדינה לעסקים, נדחית על רקע העדר ניסיון עסקי מספיק.

הלוואה להקמת עסק סיטונאי – מה שצריך לדעת

ישנם כמה דברים בסיסיים שעל מקימי העסק לדעת מלכתחילה.הדבר עחשוב ביותר, הוא לדעת להעריך את הסכום הדרוש לעסק. ההוצאות הישירות והעקיפות שלו עשויות לשמש בסיס להערכה כאמור.

הוצאות ישירות

ההוצאות הישירות לתפעול העסק הן ההוצאות בגין רכישת מלאי, שכר הדירה, רכישת רכבים, רכישת ציוד, משכורות והוצאות התפעול של העסק. ההוצאות שהוזכרו כאן הם רק חלק מכלל ההוצאות, אף כי מדובר בחלק הארי שלהן.

הוצאות עקיפות

מדובר בהוצאות שיווק, מימון והוצאות אחרות שהן תוצאה של התנהלות העסק. קבלת הלוואה לעסקים סיטונאיים חייבת לקחת בחשבון גם את ההוצאות הללו. בעיקר בתחילת הדרך, ההוצאות הללו גבוהות יחסית. זאת מפאת הצורך לפרסם את העסק ולהביא אותו למודעות ציבורית. אם התקבולים תמורת המכירה מגיעים בהמחאות דחויות (שוטף +), חשוב לאזן את הדבר באמצעות דחיית התשלום לספקים. במקרה שהדבר לא מתאפשר, יש לדרוג לכך שחלק מההלוואה יוקדש ליצירת הון חוזר.

הלוואות לעסקים במזרחי טפחות
בנק מזרחי טפחות
הלוואות לעסקים בבנק ירושליים
בנק ירושליים
הלוואות לעסקים בבנק דיסקונט
בנק דיסקונט
הלוואות לעסקים בבנק הפועלים
בנק הפועלים
הלוואות לעסקים בבנק לאומי
בנק לאומי
הלוואות בנקאיות
הלוואות בנקאיות

השגת הלוואה לעסק סיטונאי

המומחים של המקור לאשראי עסקי מסייעים ליזמים ולבעלי עסקים בהשגת הלוואה להקמת עסק סיטונאי, הלוואות הון חוזר או הלוואה למטרת הרחבת עסק. ההלוואות מותאמות באופן פרטני עבור כל עסק, במטרה להשיג את תנאי המימון הטובים ביותר. זאת בהתחשב בתנאים ובמאפיינים ספציפיים של העסק, כולל יכולת ההחזר הצפויה שלו.

אם יש לך כוונה להקים עסק סיטונאי או לפתח ולהגדיל אותו, המקור לאשראי עסקי הוא המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. לחילופין, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה המקובלות. יועצת פיננסית מקצועית או נציג מקצועי מיומן מטעמנו יצרו אתך קשר בהקדם. הם יבדקו את הבקשה שלך להלוואה לעסק וימצאו את מקורות המימון הטובים והמתאימים ביותר לעסק שלך.

המקצוענים של המקור לאשראי עסקי פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה גבוהים בגיוס אשראי, מימון לעסקים או הלוואות לעסקים. כדאי ליצור קשר כעת ולהגדיל בצורה משמעותית את הסיכויים להשגת מימון לעסק שלך.