לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים
מתי כדאי וצריך לגייס הלוואות לעסקים? היכן ניתן להשיג הלוואות עסקיות בתנאים הטובים ביותר? כיצד ניתן להשיג הלוואות בערבות המדינה לעסקים? מה אפשר לעשות בכדי לקבל הלוואות לעסקים מסורבים בבנק?
מתי לקחת הלוואות בנקאיות לעסקים? מהן מטרות אפשריות של הלוואות לעסקים? כיצד משיגים הלוואות עסקיות בהתאמה לצרכי העסק? מה בין הלוואות חוץ בנקאיות להלוואות בנקאיות?
גיוס הלוואות בערבות המדינה לעסקים, הלוואות לעסקים, הלוואות מדינה לעסקים, הלוואות דרך קרנות בערבות מדינה לעסקים, קריטריונים לקבלת הלוואות לעסקים בערבות המדינה, כתיבת תוכנית עסקית כחלק מהליך קהלת הלוואה עסקית בערבות המדינה
הקמת עסק כרוכה בהשקעה ומחייבת נטילת הלוואות לעסקים בהקמה. אילו קרנות מעניקות אשראי לעסקים בהקמה? אילו אפשרויות נוספות קיימות לקבלת הלוואות לעסקים או אשראי עסקי?
פמה מימון לרכב לעסקים. מי יכול לקבל מימון לרכב לעסקים? פמה מימון לרכב לעסקים מעמידה לרשות הלווים מימון לרכישת מגוון רחב של רכבים

הלוואות לעסק בהקמה

נטילת הלוואות לעסקים בהקמה עלולה להיות כרוכה בקשיים. אילו בעיות קיימות בהשגת הלוואות לעסקים בהקמה? אילו פתרונות אפשריים מוצעים לעסקים בהקמה? מה כדאי וצריך לעשות כדי להשיג את המימון המבוקש לעסק? בשורות הבאות נתמקד בטיפול בסוגיות הללו.

המומחים של המקור לאשראי עסקי מסייעים ליזמים ובעלי עסקים להשיג הלוואות עסקיות בהתאמה אישית. בנוסף, ניתן לקבל סיוע בכתיבת תכנית עסקית. תכנית כזאת היא הכרחית. בלעדיה, עלולים היזמים להיתקל בסירוב בבואם לבקש הלוואה. כדאי ליצור קשר באופן מיידי, ולעשות את הצעד הראשון לקראת יציבות והצלחה עסקית.

(ראו גם: הלוואות לעסקים חדשים)

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

גיוס הלוואות לעסקים בהקמה ועסקים חדשים הוא נושא לאנשי מקצוע. יזם שפונב לגוף פיננסי בלא הכנה מוקדמת, עלול להיתקל בסירוב או לקבל הצעה להלוואה בתנאים בעייתיים.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים לבעלי עסקים בהקמה במציאת ההלוואה המתאימה ביותר, בתנאים הטובים ביותר.  בנוסף, הם מסייעים בכתיבת תוכנית עסקית שתסייע בהשגת המימון הנדרש לעסק בהקמה, בתנאים הטובים ביותר ובהתאמה לצרכי העסק ולדרישות הבעלים.

כדאי ליצור קשר כבר כעת ולהתחיל את ההליכים לקראת התאמת ההלוואה הנוחה ביותר עבור העסק שלך.

המטרה של המקור לאשראי עסקי היא לסייע ככל האפשר במציאת מקורות אשראי לעסקים בהקמה או עסקים מתחילים. אשראי בתנאים טובים מאפשר לעסק לעלות במהירות על דרך המלך..

מקצוענות: אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי עומדים תמיד לרשות הלקוחות ומטים אוזן קשבת לצרכים הייחודיים של העסק שלך..

מחוייבות: המקור לאשראי עסקי מחוייב למציאת מקור האשראי הנכון ביותר עבורך. ההתאמה היא פונקציהל של מצב העסק, יכולת ההחזר שלו וההיסטוריה העסקית, אם קיימת.

התמדה: הנציג המקצועי של המקור לאשראי עסקי מלווה את העסק עד למציאת מימון מתאים לפעילות העסקית.

המקור לאשראי עסקי מתחייב להעמיד לרשות הלקוחות את נותני השירות המקצועיים והטובים ביותר. איכות השירות והתוצאות נבחנים בהתמדה ובאופן עקבי.

לפיכך, נשמח לשמוע חוות דעת על נותני השירות המקצועיים של המקור לאשראי עסקי. חוות דעת טובות תתקבלנה בברכה. חוות דעת אחרות תסייענה לנו לשפר את רמת השירות ואיכות התוצאות.

נשמח אם תקדישו דקה מזמנכם למתן חוות דעת. זאת, כדי שנוכל להסיק מסקנות ולתקן ליקויים, אם ישנם, במהירות.

קרנות לעסקים בהקמה

הסוגיה החשובה ביותר בהקמת עסק חדש הינה מציאת המימון להקמה ולפיתוח העסקי בתחילת הדרך. מרבית היזמים המעוניינים להקים עסק חדש אינם בעלי אמצעים מספיקים.

אילו היה מדובר בעסק ותיק ופעיל, הבעיה הייתה פחות חמורה. ניתן להשיג הלוואות לעסקים פעילים בתנאים סבירים, לאחר הצגת נתוני פעילות. אבל לעסק חדש אין נתונים עסקיים, מה שמפחית לכאורה את הסיכויים לקבל הלוואה. המקור להלוואות עסקיות מסייע ליזמים בהשגת מימון לעסקים מתחילים וחדשים.

קרן שמש ליזמים צעירים בעסקים
קרן שמש לעסקים
הלוואה לעסק דרך קרן תבור
קרן תבור לעסקים
מימון לעסק קטן
מימון לעסק קטן
קרנות לעסקים חדשים
מימון לעסקים חדשים
עסקים מתחילים
הלוואות לעסקים מתחילים
הלוואה לעסקים חדשים
הלוואות לעסקים חדשים

סוגיות נוספות הקשורות בהקמת עסק חדש, הן טכניות מעיקרן: אופי הפעילות, דרך ההתנהלות, שיווק וחדירה לשוק וכיוצא באלה בעיות. גם הפיתרון לסוגיה הזאת הוא מקצועי, ולא כאן המקום לעסוק בו.

מה שאכן חשוב להדגיש, היא העובדה שהיזמים המקימים את העסק החדש חייבים להיות מקצועיים, או לכל הפחות מעורים בתחום העיסוק המוצע לעסק החדש. קשה למי שאיננו עוסק באופנה או מבין בה, להקים חנות בגדים. ולמען הסר ספק – קנייה מרובה ואפילו אינטנסיבית של מוצרי אופנה איננה הופכת את הקונים למבינים בעסקי אופנה. דרוש הרבה יותר מכך.

תוכנית עסקית ומימון לעסק בהקמה

כיון שלעסק המדובר אין נתונים עסקיים להצגה, המכשיר העיקרי שיאפשר למלווים פוטנציאליים לעמוד על טיבם של היזמים הוא התוכנית העסקית שהם צריכים להגיש. תוכנית עסקית טובה צריכה להכיל כמה סעיפים חשובים:

תיאור המוצר

תיאור המוצר או השירות שהעסק העתידי ימכור. התיאור צריך לכלול גם את היתרונות של המוצר והחסרונות שלו. אם מדובר בכניסה של מוצר חדש לשוק, יש צורך לספק הסבר מניח את הדעת לצורך במוצר הזה ובתועלת הפוטנציאלית הגלומה בו.

סקירת שוק

א' – מה תחום הפעילות שהמוצר או השירות שהעסק העתידי ימכור. בנוסף, מהו האזור העיקרי שבו יפעל העסק.

ב' – מה הם המוצרים המתחרים הקיימים בשוק והמציעים את אותם היתרונות עבור הרוכשים, יתרונות זהים או דומים.

ג' – מי הם השחקנים החשובים בשוק. במילים אחרות – מי הם המתחרים העיקריים של העסק בהפצה ומכירה של המוצר הקיים או של מוצרים דומים.

שיווק

כל האמצעים שיושקעו בשיווק, ודרכי פעולה אפשריות (דפ"א) להגדלת המכירות של המוצר או השירות שהעסק החדש מוכר.

קהל היעד

לאיזה קהל יעד פונה המוצר החדש? האם מדובר בקהל יעד ספציפי, או שהמוצר פונה למספר קהלי יעד? מה המאפיינים של קהל היעד? (הכנסה, גיל ממוצע, השכלה, תחומי עיסוק משותפים, מוצא, הרגלים ייחודיים)

תשומות (תחזית פיננסית)

פירוט ההוצאות הצפויות בגין השיווק של המוצר, הפרסום שלו, הוצאות מכירה, הוצאות אחסון, הוצאות שינוע וכל הוצאה אחרת, בדרך להפוך את המוצר לנמכר ורווחי. בנוסף, פירוט הוצאות אחרות הכרוכות בהחדרת המוצר לשוק, כולל הוצאות שכ"ד, אחסון, שכר וכ"א, ציוד ועוד.

תפוקות (מכירות)

  • מה תחזית המכירות של המוצר החדש על פי תקופות (חודש ראשון, שנה ראשונה)
  • מה שיעור העלייה הצפוי המכירות לאורך תקופה נתונה
  • מה הבסיס לחישובים
  • הערכת סכום הלוואה מבוקש

בהתאם לנתונים שנמסרו, יש להעריך את סכום ההלוואה המבוקש. בנוסף, ניתן לכלול גם בקשות ייחודיות באשר לתנאי ההחזר (לדוגמה – בקשת תקופת גרייס – דחיית ההחזרים למספר חודשים).

בשורות הבאות נביא לידיעת הקוראים מידע בנוגע לשתי קרנות מימון איכותיות, שדרכן ניתן לגייס הלוואות לעסקים בהקמה.

עם זאת, כדאי להדגיש כאן כי מדובר בחלק מהפתרונות האפשריים. מעבר לקרנות וגופים המעניקים הלוואות בערבות המדינה, ומעבר לקרנות וגופים לעידוד יזמות, ישנו מגוון רחב של גופים חוץ בנקאיים ובנקאיים, שיכולים לספק פתרונות איכותיים. חשוב להבין כי גם אם ההלוואה העסקית לא אושרה על ידי אחת מהקרנות המובילות, ניתן להמשיך ולחפש את הגוף המתאים שיעניק הלוואה מותאמת לעסק, ליכולות הצפויות שלו ולכושר ההחזר. הכל בכפוף לתנאים ולהצגת ביטחונות על פי הצורך.

שתי קרנות מימון איכותיות

להלן מידע על שתי קרנות המציעות מימון לעסקים חדשים בערבות מדינה: קרן סיוע לעסקים קטנים וכן קרן שמש לעידוד יזמים צעירים.

קרן סיוע לעסקים קטנים בערבות מדינה

קרן מימון לעסקים זאת מיועדת ליזמים ולעסקים קיימים. הקרן עשויה להעניק הלוואות של עד שמונה מיליון שקלים (8,000,000 שח) להקמת עסק חדש. ההלוואה הזאת ניתנת לתקופה של עד חמש שנים. ההלוואה מותנית בקיומם של כמה תנאים – בין השאר שלא קיימים חובות בעייתיים או המחאות שלא כובדו בעסק. הקרן הזאת עשויה להעניק גם סכום של עד 500,000 ₪ לעסקים בהקמה במסלול מהיר, בכפוף לעמידה באמות מידה של הקרן והצגת תכנית עסקית שתעבור אישור. המייחד את הקרנות הללו הוא שהמדינה ערבה לשבעים אחוזים (70%) מסכום ההלוואה, מה שמקל על העסק לגייס אותה.

מסלול מהיר עד 100,000 ש"ח

ההלוואה המהירה הזאת של הקרן דלעיל מתאימה לעסקים קטנים קיימים הנמצאים בקשיים פיננסיים וזקוקים להון חוזר. גם ההלוואה הזאת היא בערבות מדינה של עד 70%. הבנק המעניק את ההלוואה עשוי לדרוש מהעסק או מבעליו ערבויות בעבור הסכום הנותר.קרן שמש לעידוד יזמים צעירים

קרן שמש לעידוד יזמים צעירים, כשמה כן היא. הקרן נועדה להעניק' ליזמים צעירים את כל ההזדמניות והכלים לנסיקה עסקית. המדובר ביזמים בגילאים שבין 25 – 35 שנה.

  • מימון הכנת התכנית העסקית: הכנת התכנית עלולה להתגלות כמבצע יקר, בעיקר אם לצורך ההכנה נדרש ייעוץ של אנשי מקצוע, הכנת שרטוטים וסטטיסטיקות וכיוצא באלה. במסגרת הסיוע מממנת הקרן 75% מעלות הכנת התכנית כאמור.
  • סבסוד קורס עסקי: לעיתים מזומנות נזקקים יזמים צעירים לקורס המקנה להם כלים איכותיים לניהול העסק. קרן שמש מסבסדת את הקורסים הללו עבור היזמים.
  • ריבית נמוכה: הריבית על ההלוואה האמורה היא ריבית פריים בלבד, דבר שאיננו מובן מאליו ומהווה חיסכון של אלפי שקלים בשנה, אילו ניטלה ההלוואה בתנאים רגילים.

בנוסף לאפשרויות שצוינו לעיל קיימות גם דרכים נוספות המאפשרות השגת מימון לעסק. השגת המימון תלויה במטרת ההלוואה ובמצבו של העסק בעת הגשת הבקשה.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי מסייעים לעסקים בהשגת מימון. אם יש לך צורך בגיוס מימון לעסק מתחיל, כדאי ליצור קשר כבר כעת ולהנות מהלוואות שיתנו מענה לצרכים שלך, בתוך זמן קצר ובהתאמה לצרכי העסק. בנוסף, מסייעים אנשי המקצוע של המקור לאשראי בכתיבת תכנית עסקית המתווה את הדרך לעסק החדש. יחד עם האמור לעיל, כדאי לדעת גם שאנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים ביישום התכנית העסקית.