לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים

הלוואה לעסק חדש

הלוואות לעסקים חדשים עלולות להיות בלתי אטרקטיביות. סאת, עקב הסיכון הרב הכרוך בנטילת הלוואות כאלה. מהן הבעיות הכרוכות בהקמת עסק חדש? אילו פתרונות אפשריים כדאי לאמץ? השאלות הללו יעמדו במרכז המאמר להלן.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי מסייעים לבעלי עסק חדש או עסק מתחיל בגיוס אשראי בתנאים טובים. כמו כן מסייעים אותם אנשי המקצוע בהכנה וביישום של תכנית עסקית, שהיא אחד הגורמים החשובים בדרך לאישור ההלוואה. כדאי ליצור קשר באופן מיידי, ולזרז בצורה משמעותית את ההליכים לקראת השגת ההלוואה.

(ראו גם: הלוואות לעסקים מתחילים)

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הלוואות ומימון לעסק חדש

הקמת עסק חדש יש מאין היא משימה מורכבת. ישנן שתי בעיות עיקריות העומדות בפני עסקים בהקמה: הבעייה הראשונה היא פיננסית – קרי בעיית המימון לעסק החדש. הבעייה השנייה היא הדרכים לייצוב העסק לאחר ההקמה ולהפוך את הרעיון למציאות. .

קרן BDI לעסקים
קרן BDI לעסקים
הלוואה לעסק דרך קרן תבור
קרן תבור לעסקים
מימון לעסק קטן
מימון לעסק קטן
קרנות לעסקים בהקמה
הלוואות לעסקים בהקמה
עסקים מתחילים
הלוואות לעסקים מתחילים
הלוואה לעסק מזרחי טפחות
הלוואות מזרחי טפחות

מימון לעסק חדש

מרבית המוסדות הפיננסיים נוטים להלוות כספים רק לעסק שמראה יציבות פיננסית. הבעייה היא, שבלי הלוואה עסקית מתאימה, העסק לא יכול להתרומם ולהגיע ליציבות הנדרשת. ממשלת ישראל הבינה את הפרדוקס, ולפני כשני עשורים הוחל במתן הלוואות גם לעסקים חדשים. יתרה מזאת – הלוואה לעסק חדש איננה דורשת העמדת ערבויות מלאות אלא רק ערבות עבור עשרים וחמישה אחוזים משווי ההלוואה.

עסקים בהקמה דורשים, כאמור, השקעה כספית. הבעיה היא שלא כל יזם מסוגל להעמיד את הסכום הדרוש. מדינת ישראל, באמצעות קרנות בערבות המדינה, מעודדת יזמים להקים עסקים פטורים (לשעבר עסקים זעירים), עסקים קטנים ובינוניים. התובנה העומדת מאחורי הקמת הקרנות הללו היא שעסק קטן שמוקם מעסיק מספר עובדים ומקטין בכך את האבטלה במשק.

הפיכת הרעיון העסקי למציאות

מרגע שעלה הרעיון העסקי יש להפוך אותו למציאות. הדרך לעשות זאת עוברת ביצירת תכנית עסקית ויצירת התנאים להגשמה שלה. הלוואות לעסקים חדשים, גם אם הן חשובות לכלכלה, ניתנות רק לאחר שיקול דעת מעמיק מצד מנהלי הקרנות.

תכנית עסקית הכתובה נכון משפרת מאד את סיכויי ההצלחה של העסק, וכמובן את הסיכויים שלו לגייס הלוואה לעסק חדש. זאת, הן באמצעות קרנות מדינה והן דרך גופים פיננסיים אחרים. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מתמחים בכתיבת תוכניות עסקיות איכותיות, יעילות ובעיקר – כאלה הגורמות למוסדות פיננסיים להיענות לבקשת ההלוואה.

חלוקת עבודה בין היזמים והגופים הפיננסיים

הקמת עסק חדש, דורשת יצירה של חלוקת עבודה בין היזם לבין הגופים והחברות המספקות הלוואות. להלן עיקרי החלוקה:

המטלות שהיזם צריך למלא

הדבר הראשון שחשוב לעשות אותו הוא הכנת תכנית עסקית, כפי שכבר נכתב לעיל. תכנית כזאת היא מפת הדרכים של העסק. היא לא נועדה רק להצגה אלא גם לביצוע. כאמור, אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים ביצירת תכנית עסקית איכותית, אמינה וברת ביצוע. בשלב הזה נבחנת גם הייתכנות של העסק.

הדבר החשוב השני הוא הוכחה לניסיון של היזם בתחום העסקי הספציפי. לחילופין, רצוי להציג הוכחה אחרת ליכולת שלו להקים את העסק ולהריץ אותו בהצלחה. ניסיון של היזם בתחום שבו הוא אמור לפעול הוא יתרון עצום. מי שאין לו ניסיון רלבנטי צריך לעבוד קשה על מנת לשכנע את נציגי הקרנות השונות ביכולת שלו. הדבר קשה – אבל לא בלתי אפשרי.

המטלות שקרנות הסיוע צריכות למלא

למעשה, המטלה העיקרית של נציגי הקרנות השונות הינה לבדוק את ייתכנות הקמת העסק והעמדה שלו על הרגליים. הבחינה חייבת להיות מקיפה ומקצועית. יחד עם זאת, בקשת היזמים להלוואה או אשראי עסקי, חייבת להיבחן בעין אוהדת, תוך לקיחה בחשבון של כל היתרונות שהיזמים מביאים איתם לעסק. עבור מנהלי הקרן, ההלוואה הינה סיומו של תהליך. עבור בעל העסק זוהי תחילת הדרך.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי נמנים עם הטובים ביותר בתחום גיוס אשראי וגיוס הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים ולחברות. זאת, באמצעות מוסדות בנקאיים ואחרים, הכל בהתאם לדרישות ולמצב הספציפי של העסק. כדאי ליצור קשר עוד היום ונציגינו ימצאו עבורך את ההלוואה המתאימה ביותר. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי ילוו אותך לאורך כל הדרך עד להצלחה.

ניתן ליצור קשר כבר כעת עם המקור לאשראי עסקי מכל מקום בישראל. המקצוענים של המקור לאשראי עסקי פועלים בכל רחבי הארץ ומסייעים למגוון רחב של עסקים בתחומי פעילות שונים.