לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים

הלוואות לעסקים מתחילים

הקמת עסק חדש. היא חווייה ייחודית ומרגשת עם זאת, השגת הלוואה לעסק מתחיל היא בעייתים. בשורות להלן נעסוק בסוגיית ההלוואות שעסקים מתחילים יכולים לגייס ואילו קרנות מעניקות הלוואות בתנאים נוחים לעסקים מתחילים. עוד יעסוק המאמר בדרכים ובאמצעים שיש לנקוט להשגת הלוואות לעסקים מתחילים.

אנשי המקצוע של המקור להלוואות עסקיות מסייעים ליזמים ובעלי עסקים המעוניינים בכך להשיג הלוואות עסקיות מותאמות לעסק הן מבחינת הסכום, הן מבחינת פרישת התשלומים. ניתן לפנות אלינו מכל הארץ, בכל זמן. אנו נההפוך את החלום העסקי שלך למציאות.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הלוואה לעסק מתחיל

מה בין עסק מתחיל לעסק חדש

עסק חדש הוא עסק הנמצא בשלבי הקמה. עסק חדש נחשב לא פעיל כלכלית. זאת, כיון שהוא לא ייצר הכנסות. לעומת זאת עסק מתחיל הוא עסק רשום ברשויות (מע"מ ומס הכנסה) ויש לו מחזורי פעילות והכנסות ממכירות ומפעילות עסקית.

לעסק מתחיל יש כבר הכנסות אקטיביות בפועל, גם אם הן נמוכות. (ראו: הלוואות לעסקים חדשים.)

קרן BDI לעסקים
קרן BDI לעסקים
הלוואה לעסק דרך קרן תבור
קרן תבור לעסקים
מימון לעסק קטן
מימון לעסק קטן
קרנות לעסקים חדשים
מימון לעסקים חדשים
עסקים בהקמה
הלוואות לעסקים בהקמה
הלוואה לעסקים חדשים
הלוואות לעסקים חדשים

הגשת בקשה להלוואה

למעשה, כל מי שמעוניין להתחיל מיזם חדש או להקים עסק חדש, יכול להגיש בקשה לקבלת הלוואה. מדינת ישראל מעניקה הלוואות לעסקים מתחילים שנמצאו ראויים לכך. זאת, באמצעות קרנות בערבות המדינה לעסקים. הסיבה לנדיבות של המדינה כלכלית לחלוטין: העסקים הקטנים מייצרים כארבעים אחוז מהתל"ג בישראל ומעסיקים כארבעים וחמישה אחוזים (45%) מכוח העבודה. ואם בכך לא די – הניסיון מלמד שבמקרה של הרעה במצב הכלכלי, דווקא העסקים הגדולים והיציבים לכאורה מתחילים לצמצם כוח אדם. בעסקים הקטנים, לעומת זאת, היציבות גדולה מאד באופן יחסי.

בחינת בקשות הלוואה לעסקים מתחילים

יחד עם האמור לעיל, כל בקשת מימון לעסק בהקמה או עסק מתחיל נבחנת לגופה. הסוגיה העיקרית שנבחנת היא האם העסק המסוים שלשמו ביקשו היזמים הלוואה, אכן יכול להצליח ולשגשג. לפיכך, הבחינה לפני קבלת ההלוואה היא יסודית ומקיפה. .

הליך בקשת מימון לעסק מתחיל

הליך הבקשה הוא אחיד, פחות או יותר, בכל הקרנות. עם זאת, ישנן קרנות שמלכתחילה נועדו למתן הלוואות לעסקים פעילים עם הכנסות ממכירות. קרנות אחרות מיועדות לעסקים בתחילת הדרך. היועצים המנוסים של המקור לגיוס אשראי יסייעו בהתאמת הקרן הטובה ביותר או המקור הטוב ביותר לגיוס הלוואות לעסקים מתחילים. בנוסף, ניתן גם לקבל סיוע באשר לבניית תכנית עסקית עבור העסק.

זה המקום להזכיר כי תכנית עסקית איכותית היא הכרחית להצלחה. כיון שלא קיים עסק פעיל, הרי שהתכנית כאמור היא נקודת המשען היחידה של המלווים. ככל שהתכנית תהיה מרשימה יותר וערוכה טוב יותר, כך יגדלו הסיכויים להשגת ההלוואה.

קרנות וגופים פיננסיים שונים

ישנו מספר גדול של גופים פיננסיים המתמחים במתן הלוואות לעסקים מתחילים, הלוואות לעסקים פעילים ועוד. באתר המקור להלוואות עסקיות ניתן לקרוא חומר רב ואיכותי באשר לקרנות הללו.

באופן כללי, ניתן לומר כי שוק ההלוואות לעסקים, ובכלל זה עסקים מתחילים, כולל סוגים שונים של גופים פיננסיים:

קרנות מימון בערבות המדינה

קרנות בערבות המדינה הן בקרנות הפועלות מטעם מדינת ישראל. הקרנות הללו מעניקות הלוואות עסקיות, תוך שהמדינה ערבה לחלק ניכר מסכום ההלוואה. בדרך כלל מדובר על 75% מסכום ההלוואה הכולל. במקרים מסוימים, הערבות אפילו גבוהה יותר ויכולה להגיע לכדי 95% מסכום ההלוואה.

הלוואות בנקאיות

גם הבנקים במדינת ישראל נוטלים חלק בסיוע לעסקים קטנים. קרנות בנקאיות שונות מעניקות הלוואה בנקאית לעסק מתחיל, עסק חדש, הלוואה לעסק קיים ועוד. גם ההלוואות הללו ניתנות בתנאים טובים יחסית ובחלוקת תשלומים הולמת.

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים ניתנות על ידי גופים חוץ בנקאיים שונים. הגופים והחברות הללו נכנסו בשנים האחרונות לתחום ההלוואות העסקיות. מדובר בחברות ביטוח, חברות אשראי, קרנות פנסיה ומוסגות פיננסיים פרטיים. עבור הגופים הללו, השקעה במתן הלוואות לעסקים מניבה פירות טובים יותר מאשר השקעה בבורסה המדשדשת או אפילו מרכישת נדל"ן.

גופים פיננסיים אחרים

בנוסף לכל אלה, מתקיימים גם גופים פיננסיים שונים הפעילים בתחום ההלוואות לעסקים. אף שאין להם קשר עם גופים מטעם המדינה, ניתן למצוא גם שם הלוואות בתנאים טובים. ההבדל העיקרי ביניהם להין גופים ממשלתיים או בנקאיים, נובה מדרישות הסף הנמוכות שלהם באשר לאישור הלוואות עסקיות.

אם יש לך עסק בשלבי הפעילות הראשונים, זה המקום עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע המיומנים של המקור לאשראי יעניקו לך סיוע מקצועי שיאפשר לך להשיג את המימון הנדרש. המקצוענים של המקור לאשראי עסקי פועלים בכל רחבי הארץ.