לחצו להתקשרות:

הלוואות לעסקים ליזמים במגזר הערבי

המגזר הערבי בישראל הוא בעל פוטנציאל פיתוח אדיר. עיון בנתוני הכלכלה המתייחסים אליו מעלה שהשקעות נכונות בצורת הלוואות לעסקים והכוונה פיננסית ומקצועית טובה, עשויות להניב תועלת רבה ליזמים ערבים בפרט ולאוכלוסייה הערבית בכלל. זאת מבלי להזכיר את התועלת הצפויה לכלכלת המדינה משילוב כוחות עם אזרחי ישראל הערבים.

על פי אילו אמות מידה ניתן למדוד את הפוטנציאל הכלכלי של המגזר הערבי בישראל? כיצד עשויים אשראי והלוואות לעסקים לבני המגזר הערבי לסייע? היכן ניתן להשיג הלוואות לעסקים מהסוג הזה? בשורות הבאות נעסוק בסוגיות הללו בהרחבה.

היועצים הפיננסיים המקצועיים של המקור לאשראי עסקי מסייעים בהשגת הלוואות עסקיות ליזמים ובעלי עסקים במגזר הערבי בישראל. אם יש לך עסק עצמאי או אם יש לך עניין לפתוח עסק, זה המקום בשבילך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך בהשגת מימון לעסק בהתאמה אישית ובתנאים הטובים ביותר עבורך. בנוסף, ניתן לקבל סיוע בבניית תוכנית עסקית ובהצגה שלה בפני הגורמים הרלבנטיים.

אם יש לך רצון לפתוח עסק חדש או אם יש לך עסק פעיל הזקוק לחמצן פיננסי, זה המקום עבורך. כדאי ליצור קשר איתנו כבר כעת באמצעות טופס יצירת קשר באתר. לחילופין, ניתן ליצור קשר בשעות העבודה הרגילות באמצעות הטלפון. המומחים של המקור לאשראי עסקי יצרו איתך קשר בהקדם האפשרי. הם יבחנו ביסודיות את העסק הקיים או המיועד ויסייעו לו ככל יכולתם. המקור לאשראי עסקי פועל בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה גבוהים. כדאי ליצור קשר כבר כעת.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

המקור לאשראי עסקי מתמחה בהשגה והתאמה של סיוע פיננסי לעסקים במגזר הערבי ובישראל בכלל. אנשי המקצוע שלנו מסייעים ליזמים בכתיבת תוכנית עסקית והתאמה מיטבית של אשראי והלוואות עסקיות ליכולת ההחזר של העסק ולצרכים שלו.

כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות האתר, או בטלפון בשעות העבודה המקובלות. היועצים הפיננסיים שלנו יחזרו אליכם בהקדם וילוו אתכם עד להשגת האשראי.

לפני שיהיה אפשר לקבל הלוואה לעסך שלך, יש צורך בהצגת מסמכים הקשורים בעקב

א' – מידע על חשבונות הבנק – תדפיס חשבוןשל שלושת החודשים האחרונים

ב' – אובליגו – ריכוש יתרות זכות וחובה בחשבון הבנק

ג' – מידע על אופי העסק והחמזור החודשי הצפוי, אם מדובר בעסק מתחיל

ד' – הכנסה חודשית כוללת של המשפחה

מדובר רק במסמכים ראשוניים. בהמשך תידרשו להציג עוד מסמכים, בהתאם לדרישות של הגופים שיעניקו לכם את ההלוואה.

היועצים הפיננסיים של המקור לאשראי עסקי הם הטובים והמהימנים ביותר בשוק. על מנת לשמור על האיכות, אנו מבצעים מפעם לפעם בדיקות וסקרים שונים.

השמח אם תספקו לנו חוות דעת באשר למומחה הפיננסי שאיתו אתם עובדים. זאת, בכדי שנוכל לשפר בעתיד את השירות.

בתודה מראש

צוות המקור לאשראי עסקי

הלוואות עסקיות למגזר הערבי

על מנת שניתן יהיה להבין את הפוטנציאל העסקי במגזר הערבי, צריך רק לעיין בנתונים הקיימים: האוכלוסייה הערבית בישראל מהווה מעט יותר מעשרים אחוזים מכלל האוכלוסייה בישראל. למען הסר ספק, באומדן הזה נכללים גם נוצרים וגם דרוזים, אף שקיימת מחלוקת באשר להגדרתם כערבים.

למרות העובדה שערביי ישראל מהווים יותר מעשרים אחוזים מהאוכלוסייה, העסקים הפעילים במגזר הערבי מהווים 7% בלבד מכלל העסקים בישראל. בקטגוריית העסקים הגדולים, הנתונים מוטים הרבה יותר לטובת המגזר היהודי. מומחים לכלכלה טוענים כי המשק הישראלי מפסיד בכל שנה 40 מיליארד שקלים, כתוצאה מאי שילוב הערבים בכלכלה הישראלית.

בשנים האחרונות חלחלו הנתונים הללו לתודעתם של מקבלי ההחלטות במשרד הכלכלה (משרד התמ"ת לשעבר) וכמה קרנות פיננסיות החלו לפעול במגזר הערבי, להעניק ערבויות להלוואות כמו גם הלוואות לפתיחת עסקים גדולים והרחבה של עסקים קיימים. המטרה של הקרנות הללו זהה למטרות המנחות את הקרנות הפועלות בקרב האוכלוסייה היהודית – עידוד הכלכלה, הגברת התעסוקה ומיצוי הפוטנציאל העסקי העצום הגלום במגזר הערבי.

הלוואות ליזמים במגזר הערבי וחיזוק הכלכלה

כבר הוזכרה לעיל העובדה שאחוז העסקים הפועלים במגזר הערבי הוא נמוך. העסקים בבעלות ערבית בישראל מהווים 7% מכלל העסקים הקטנים והבינוניים בישראל. הדבר נובע, בחלקו הגדול, מבעיות אובייקטיביות: בעיות תשתית, מחסור בכבישים וגישה לעסקים ותנאים סביבתיים לקויים. בערים הגדולות כגון חיפה, יפו ונצרת הבעיה קיימת בממדים קטנים יחסית. בערים אחרות דוגמת אום אל פחם וטייבה, הבעיות בולטות יותר. מדובר באזורים שבהם מתגוררים עשרות אלפי תושבים, שאין בהם מרכזים מסחריים ראויים לשמם. גם אזורי תעשייה מסודרים לא קיימים. לא אחת קורה שעסק לפחחות רכב ממוקם בלב אזור מגורים ומהווה מטרד לשכנים, הגם שהם אינם מתלוננים על כך.

אבל בנוסף לבעיות הללו, ניתן לזהות גם בעיות אחרות המאפיינות את היזם הערבי הפוטנציאלי:

חוסר הכוונה והכשרה בסיסית ומחסור במזומנים להשקעה

יזם יהודי המעוניין להקים עסק, נדרש למעשה לשלושה דברים: הכרת תחום הפעילות העתידית, הכנת תוכנית עסקית וגיוס אחוז מסוים מההשקעה בעסק ממקורות עצמיים. למרבה הצער, מרבית היזמים הערבים אינם מוכשרים ואינם מכירים את תחום העיסוק שבו הם אמורים לפעול ועל בניית תוכנית עסקית הולמת אין בכלל מחשבה. אבל על כל אלה מעיב חוסר היכולת לגייס אפילו סכומים קטנים יחסית ממקורות עצמיים.

חוסר תמיכה של ההנהגה המקומית

ההנהגה המקומית בערים ובכפרים הערבים בישראל נוטה בדרך כלל להימנע מלנקוט צעדים שיתמכו בפיתוח עסקי. צורת החשיבה ש"מה שהיה הוא שיהיה" מותירה את המצב על כנו. השקעה בתשתיות איננה עניינה של המדינה בלבד, אלא גם של הרשות המקומית. אבל בערים ובכפרים ערבים, הדבר איננו בא לידי ביטוי. בנוסף, אין תמיכה ממשית לנשים ערביות המעוניינות לפתוח עסק חדש. מרבית הנשים הערביות אינן מודעות לאפשרות לקחת הלוואות קטנות לעסקים ולהתחיל להפפעיל עסק ביתי קטן, שיתרום להכנסת המשפחה.

הכרה לקויה של מקורות מימון אפשריים לעסק

אף שערביי ישראל צועדים עם הקדמה וכבר שוחים, ברובם, בתוך שפע המידע שהאינטרנט מזמן, הרי שאופן השימוש במידע לוקה בחסר. המידע על האפשרויות העסקיות וקרנות מימון לעסקים קיים ברשת. למרבה הצער, מעט מאד יזמים או בעלי עסקים קיימים נחשפים אליו. בדרך כלל פונים יזמים מתחומי עיסוק שונים לבנקים. משאלה מסרבים להלוות ליזם כספים אותם יזמים מתייאשים, או פותחים עסק בהסתמך על ההון הקיים. הדבר מהווה, למרבה הצער, מרשם לכישלון.

פנייה לעסקים בסיכון גבוה

חוסר ההכשרה המקצועית גורם ליזמים רבים לפנות מלכתחילה לסוגי עסקים הדורשים לכאורה ידע מינימאלי. עם העסקים הללו ניתן למנות את עסקי המזון והמסעדנות, למשל. הבנקים, כמו גם קרנות מימון בערבו המדינה, נוטים להימנע מהשקעה בעסקים כאלה. זאת, לאור הסיכון הגבוה הכרוך בהם. בנוסף, רווחת תופעה של מי שהיו מלצרים או מנהלי משמרת במסעדה או במלון, ומחליטים לפתוח עסק מבלי להיות מודעים לסיכונים הכרוכים בו ולצעדים שיש לנקוט במטרה לבנות עסק בריא ורווחי.

הגורמים שנמנו לעיל הם רק חלק ממכלול הגורמים המונעים התפתחות עסקית ופיננסית של יזמים מהמגזר הערבי. היועצים הפיננסיים של המקור לאשראי עסקי מסייעים ליזמים יהודים וערבים כאחד, מכל רחבי הארץ, בהשגת מימון להקמת עסק או הלוואה להרחבת עסק. זאת, תוך התחשבות במכלול הנתונים ולאחר שבקשת ההלוואה נבחנת ביסודיות.

בדומה למצב בקרב בעלי עסקים יהודים ואחרים בישראל, הלוואות לעסקים במגזר הערבי עשויות לתרום תרומה של ממש לשיפור המצב הכלכלי, הן של היזמים והן של הסביבה. עסק קטן מעסיק מספר עובדים, בהתאם לצרכים. גם אם מדובר בבני משפחה, עדיין העסק מייצר הכנסות המועברות הלאה, לעסקים אחרים ובעלי משלוח יד, בכפר שבו מתנהל העסק או בכפרים השכנים. ככל שהעסקים הקטנים יכו שורש, כך יתרום הדבר לשיפור המצה הפיננסי בקרב ערביי ישראל.

קרן פמה מימון לרכב
פמה מימון לרכב
משכנתא חוץ בנקאית
הלוואות דרך נכסים
הלוואה לעסק דרך קרן בנק לאומי לעסקים
קרן בנק לאומי
הלוואות בערבות מדינה לעסקים
קרנות מדינה
קרן שמש לעסקים
קרן שמש לעסקים
קרנות מימון לעסקים
קרנות מימון לעסקים

עסקים קטנים ורווחיים גם יתרמו, קרוב לוודאי, לשיפור הדימוי העצמי של בעלי העסק והדימוי הכללי של האזורים שבהם מתנהלים העסקים הללו. שינוי כזה יקרב, קרוב לוודאי, את האוכלוסייה הערבית בישראל למיין סטרים הכלכלי בישראל.

היכן משיגים הלוואות עסקיות ליזמים במגזר הערבי

ישנם כמה גופים פיננסיים שהמטרה שלהם הינה הענקת מימון לעסקים במגזר הערבי. עם הקופים הללו ניתן למנות את הבנקים הגדולים בישראל, כמו גם בנקים ייעודיים שעיקר הפעילות שלהם מתבצעת בקרב ערביי ישראל.  בנוסף, קיימות מספר קרנות מימון לעסקים במגזר הערבי. קרנות אלה מעניקות הלוואות בערבות המדינה, בריבית אטרקטיבית ובתנאי החזר טובים בהחלט. ואולם אליה וקוץ בה – הגשת בקשה להלוואה כרוכה בהגשה של תוכנית עסקית ראויה שתתמוך ברצו של היזמים להקים עסק חדש.

היועצים הפיננסיים של המקור להלוואות לעסקים מסייעים לבעלי עסקים קיימים וליזמים ערבים המעוניינים להקים עסק, בהשגת המימון הנדרש. זאת, בתנאים הטובים ביותר האפשריים עבורם ובהתאם לצרכי העסק.

אם יש לכם רעיון עסקי ואתם מעוניינים לפתוח עסק ולממש אותו, זה המקום עבורכם. היועצים המקצועיים של המקור לאשראי עסקי יסייעו לכם להשיג את ההלוואה הטובה ביותר, לאחר בחינה ובדיקה של מספר אפשרויות.

המקור לאשראי עסקי פועל בכל רחבי הארץ, מצפון ועד לדרום. צרו קשר כעת באמצעות האתר, או לחילופין, צרו קשר טלפוני בשעות העבודה הרגילות. המקצוענים שלנו יחזרו אליכם בהקדם וילוו אתכם מרגע הגשת הבקשה ועד לקבלת הכס, בחשבון הבנק. צרו קשר כעת, ושיהיה בהצלחה.