לחצו להתקשרות:

הלוואות לעסקים במצוקה פיננסית

עסקים במצוקה פיננסית זקוקים לאשראי, כמו גם הלוואות תזרים מהירות לעסק. הלוואות לעסקים במצוקה מאפשרות להם להתגבר על קשיים זמניים ולהמשיך לפעול ולהרוויח. לאילו עסקים מיועדות הלוואות לעסקים במצוקה? אילו תנאים צריכים להתקיים על מנת שהעסק יוכל לקבל את ההלוואה הנדרשת? אילו גופים פיננסיים מציעים הלוואות לעסקים בקשיים? בשורות הבאות נעסוק בהרחבה בנושא החשוב הזה.

היועצים הפיננסיים המקצועיים של המקור לאשראי עסקי מסייעים לבעלי עסקים בהשגת הלוואות עסקיות בהתאמה מיטבית לעסק. ההתאמה באה לידי ביטוי הן בסכום ההלוואה והן בהתאמת ההחזרים ליכולת של העסק לעמוד בהם. בנוסף, ניתן לקבל סיוע בבנייה וביישום של תוכנית עסקית איכותית, מעשית ובת ביצוע.

אם העסק שלך המצא בקשיים העשויים להשפיע על היכולת שלו לשרוד ולהרוויח, אם מועדי התשלום לספקים ולנותני שירות הפכו לימים קשים במיוחד, זה המקום עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע שלנו ישמחו לסייע לך במציאת פתרונות פיננסיים לעסק שלך. ניתן ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. בנוסף, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות הפעילות המקובלות. יועצת פיננסית מקצועית ומיומנת או יועץ פיננסי איכותי יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי. הם ילוו אותך לאורך כל הדרך, מרגע יצירת הקשר ועד למציאה וליישום של הפיתרון הנכון לעסק שלך.

המקצוענים של המקור לאשראי עסקי פועלים בכל רחבי הארת באחוזי הצלחה גבוהים בתחום גיוס הלוואות לעסקים, אשראי עסקי ומימון. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולהצטרף להצלחה.

לקריאה נוספת

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

סקירת הלוואות לעסקים במצוקה

עסקים במצוקה הם עסקים המצויים במשבר פיננסי או עסקי זמני. משברים כאלה עלולים לפקוד כל עסק מעת לעת, ועל אחת כמה וכמה בישראל, שבה המציאות העסקית מורכבת ממילא.

הלוואות לעסקים במצוקה למי ומתי

הלוואות לעסקים במצוקה מיועדות לעסקים המצויים במשבר פיננסי או עסקי זמני. להלן מספר מצבים שבהם אשראי עסקי או הלוואות איכותיות עשויות לסייע לעסק להיחלץ ממצב פיננסי בעייתי:

תזרים מזומנים

אחת הבעיות היותר נפוצות בקרב עסקים היא בעיית תזרים מזומנים לעסק. אם לתרגם את המונח הזה לאמירה מובנת יותר – תזרים המזומנים הוא הפער שבין ההכנסות הצפויות בעסק לבין ההוצאות.  אין מדובר בפער בין הסכומים, כי אז מדובר פשוט בעסק מפסיד. הפער כאמור הוא בעיקר פער זמנים, בין המועד שבו תגענה ההכנסות הצפויות לחשבון העסק, לבין המועד שבו העסק אמור לשלם חובות לספקים, לנותני שירות ובעיקר משכורות לעובדים.

קשיים בגבייה

קושי בגביית התמורה עבור השירותים והמוצרים שהעסק מכר ללקוחות הינו אחת הבעיות הנפוצות של כל עסק. קשיים כאלה מתעוררים בשני מצבים: הראשון – כאשר המשק כולו חווה האטה זמנית המשפיעה על כל השדרה העסקית. המצב השני הוא עיכוב מכוון של תשלומים על ידי לקוחות, במטרה לשפר את תזרים המזומנים שלהם עצמם. לעיתים מזומנות קורה שהעיכוב הוא פשוט תודה של הנטייה לדחיית תשלומים, שאין לה סיבה מיוחדת.

ירידה זמנית בפעילות העסקית

ירידה זמנית בפעילות העסקית עלולה להתרחש גם היא במצב שבו הפעילות במשק נפגעת באופן זמני. .למרבה הצער, המשק חווה פגיעות כאלה מעת לעת. האטת קצב העבודה מקטינה את המחזור ופוגעת ביכולת של העסק לעמוד בהתחייבויות עתידיות שלו.

התרחבות מהירה של העסק

גם התרחבות מהירה של העסק עלולה לגרום לבעיית הון חוזר בעסק. המכירות של העסק גדלות במהירות, כאשר העתודות הכספיות שהעסק צבר אינן מספיקות למימון ההוצאות הנדרשות למטרת פיתוח עסקי והגדלת התפוקה: משכורות, רכישת חומרי גלם והוצאות ישירות ועקיפות אחרות. בשלב הזה, הלוואות לעסקים המצוקה זמנים עשויות להיות פתרון הולם.

למי לא ניתנות הלוואות לעסקים במצוקה

עסקים מפסידים: הלוואות כאמור אינן ניתנות לעסקים שנבדקו ונמצא שההוצאות שלהם גדולות מההכנסות. במילים אחרות – עסקים שנבדקו ונמצא שהם למעשה מפסידים כסף.

החזר השקעה לבעל העסק: הלוואות לעסקים במצוקה אינן ניתנות לבעלי עסקים המעוניינים להשתמש בהם למימון החזר ההשקעה שלהם בעסק עצמו. ואם לחדד את הנקודה – הלוואות מהסוג הזה אינן מחליפות בשום אופן את ההשקעה של בעל העסק.

ניהול בעייתי של חשבון הבנק: עסק שחשבון הבנק שלו מנוהל בצורה רשלנית לא יוכל לקבל הלוואות לעסקים בקשיים בשום צורה שהיא. אחד הקווים האדומים של כל גוף המתמקד בהלוואות לעסקים, הינו ההתנהלות הפיננסית של העסק.

תחום התמחות בעייתי: עסק שתחום ההתמחות שלו בעייתי עלול להיתקל בחומה בצורה של סירוב. התחומים הבעייתיים נחלקים לשניים: תחומים שבהם מוכח שהסיכויים להצלחה הם נמוכים – דוגמת מסעדת גורמה, למשל. החלק הבעייתי השני הם תחומים שעתידם לוט בערפל, או שברור שלא ימשיכו להתקיים. עם התחומים כאמור ניתן למנות השכרת סרטי וידיאו או מפעל לייצור כרטיסי ברכה לראש השנה. גם העיתונות המודפסת בישראל סובלת מקיטון ניכר בביקושים, שרק הולך ומתעצם עם הזמן.

הלוואות לעסקים במצוקה – על מה ולמה

כבר בסוף שנות התשעים של המאה הקודמת קנתה לה שביתה ההבנה שהעסקים הקטנים והבינוניים בישראל הם השדרה הכלכלית החשובה במשק. אף שחלקם בעוגת הייצור הכספי הוא קטן יחסית, הרי שחלקם בהגדלת התעסוקה הוא משמעותי.

כיון שכך, החליטו קברניטי הכלכלה בישראל להקים קרנות ייחודיות שהמטרה המוצהרת שלהן הינה תמיכה כספית ומתן הלוואות לעסקים במצוקה. במהלך 2016 הקים האוצר קרן של מאות מיליוני שקלים, שכל תכליתה היא לסייע לעסקים במצוקה לחזור לתלם ולהמשיך לפעול. עם התנאים הבולטים לקבלת הלוואה באמצעות הקרן ניתן למנות את הוותק של העסק ואת מספר המועסקים בו. הוותק המינימאלי כאמור הוא שלוש שנים, ואילו מספר המועסקים חייב להיות גדול מעשרים.

קרן BDSK לעסקים, סיוע פיננסי לעסקים, הלוואות בערבות מדינה לעסקים
קרן BDSK
הלוואה לעסק דרך קרן תבור
קרן תבור
הלוואה לעסק דרך קרן בנק לאומי לעסקים
קרן בלל
קרנות לעולים עצמאיים
קרנות לעולים
קרן גיזה לעסקים
קרן גיזה
הלוואה בערבות מדינה
הלוואות מדינה

השגת הלוואות לעסקים המצוקה

הלוואות לעסקים המצוקה ניתן לקבל הן באמצעות קרנות ייחודיות לכך בערבות המדינה והן באמצעות הבנקים. בנוסף, ניתן לקבל הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים, באמצעות גופים עסקיים הרואים במתן הלוואה לעסק השקעה משתלמת. עם הקרנות הייעודיות כאמור ניתן למנות קרנות דוגמת קרן דרומה צפונה, המסייעת בעיקר לעסקים בפריפריה. קרנות נוספות כאמור הן קרן קורת וקרן הגליל, קרן גיזה, קרן BDSK ועוד. חלק מהקרנות כאמור הן קרנות פילנתרופיות. חלקן האחר הוא קרנות שהמפעילים שלהן מתמחים בהשקעות בעסקים. תנאי ההלוואה הן נגזרת של הגוף המלווה.

היועצים הפיננסיים של המקור לאשראי עסקי מסייעים לבעלי עסקים שנקלעו למצוקה פיננסית זמנית להיחלץ ממנה ולצאת לדרך עסקית חדשה. כחלק מהליך הגשת הבקשה, מסייעים המומחים שלנו גם בהכנה של תוכנית עסקית. הכנת תוכנית כאמור מהווה תנאי הכרחי להגשת בקשה להלוואה. גם גופים פיננסיים שלא ציינו את התוכנית העסקית כתנאי מספיק לקבלת הלוואה, רואים בה תנאי הכרחי לדיון בבקשה.

בהמשך, ניתן לקבל סיוע מקצועי גם ביישום התוכנית העסקית הלכה למעשה, מה שאמור להפוך את העסק לרווחי ולהגדיל את סיכויי ההישרדות שלו. יישום נכון של התכנית העסקית הוא אינטרס של כל הצדדים. בעלי העסק עשויים להגדיל את הרווחים שלהם, העובדים בעסק ימשיכו להיות מועסקים ואילו המדינה תמנע צירוף העובדים בעסק למעגל האסטלה.

אם יש לך עסק המצוי במצוקה פיננסית אמיתית ואם נראה שאין מוצא מהמצב, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. בנוסף, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה המקובלות. יועצת פיננסית מנוסה או יועץ פיננסי איכותי מטעמנו יצרו אתך קשר בהקדם. הם ילוו אותך לאורך כל הדרך, מרגע הגשת הבקשה ועד לקבלת המזומנים והיציאה לדרך חדשה.

המקצוענים של המקור לאשראי עסקי פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה מרשימים בגיוס הלוואות לעסקים, אשראי ומימון. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב בדרך לחילוץ העסק והתחלה חדשה.