לחצו להתקשרות:

הכל על הלוואות לעסקים להשקעה

הלוואות לעסקים למטרת השקעה בעסק נועדו לאפשר לעסק לשפר את התפקוד שלו ולמנוע מצב שבו התפקוד של העסק נפגע, כתוצאה מבעיות שלא טופלו בזמן. מתי נדרשות הלוואות להשקעה בעסק? מה ההבדל בין השקעה בעסק לבין הוצאה? היכן ניתן להשיג הלוואות עסקיות במטרה לשמור על הפעילות התקינה בעסק? כל התשובות – במאמר שלפניכם

היועצים הפיננסיים של המקור לאשראי עסקי מסייעים לבעלי עסקים המעוניינים בכך בהשגת אשראי עסקי, מימון והלוואות לעסקים להשקעה ולמגוון מטרות וצרכים. אם העסק שלך זקוק להלוואה להשקעה, זה המקום עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. לחילופין, ניתן ליצר קשר טלפוני בשעות העבודה המקובלות. יועצת פיננסית מנוסה ואחראית או יועץ פיננסי מומחה יצרו אתך קשר בהקדם. הם ילוו אותך מרגע הגשת הבקשה ועד לקבלת המזומנים בפועל.

המקצוענים של המקור לאשראי עסקי פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה מרשימים בגיוס אשראי עסקי, הלוואות ומימון לעסקים. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולהצטרף להצלחה.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הלוואות לעסקים להשקעה מתי ולמה

כל עסק נדרש מעת לעת לביצוע השקעה בעסק. בעניין זה אין הבדל בין עסק יצרני, עסק העוסק במכירות והפצה או עסק העוסק בהענקת שירות.

סוגי השקעות בעסקים

השקעה בעסק יכולה להתבטא ברכישת מכונות חדשות לייצור, ציוד ומחסנים לאחסון ושינוע סחורות או רכבים לאנשי המכירות והשירות של העסק. בדרך כלל, יש מתאם ברור ביו אופי ההשקעות לבין סוגי הלוואות לעסקים. ככל שסכום ההשקעה גבוה יותר, כך תהיה פרישת ההחזרים רחבה יותר.

סוג אחר של השקעה הינו רכישת תוכנות חדשות, רכישת דומיין לאתר האינטרנט או נכסים וירטואליים אחרים. בעולם הטכנולוגי שהתפתח בעשורים האחרונים, סוגי ההשקעה הללו הפכו לנפוצים. רכישת תוכנת ניהול כוללת לעסק כרוכה בהשקעה של עשרות אלפי שקלים ואפילו יותר, בהתאם לסוג התוכנה, להיקף הפעילות הכספית שהיא מסוגלת לקלוט ולמספר המשתמשים בתוכנה. רכישת דומיין לאתר האינטרנט של העסק עשויה להיות כרוכה בהוצאה כספית נכבדה. זאת בהתאם למידת הרצון של העסק לרכוש דווקא דומיין ספציפי ומנגד, יכולת המיקוח של האדם או הגוף העסקי המחזיק בדומיין. בכל רחבי העולם ובכלל זה בישראל, קיימות חברות המתמחות במסחר בדומיינים הנחשבים איכותיים. מחיר דומיין כאמור יכול לנוע מכמה מאות שקלים ועד עשרות אלפים. למי שאינם מצויים בנושא – דומיין הוא כתובת האתר ברשת האינטרנט.

נכסים וירטואליים אחרים יכולים להיות אפליקציות שונות המסייעות לתפקוד היעיל של העסק או, לחילופין, לחיסכון בהוצאות ולהגדלת הרווחים.

מה בין השקעה בעסק להוצאה כספית

באופן עקרוני, הגבול העובר בין השקעה להוצאה הוא ברור: השקעה היא כל הוצאה כספית שתסייע לעסק לייצר הכנסות ורווחים לאורך זמן. הוצאה, לעומת זאת, היא ממון המושקע בפעילות השוטפת של העסק. ואולם לעיתים עלול להיווצר בלבול בין השניים. זאת, בעיקר במצבים שבהם אותה ההוצאה יכולה להיחשב גם כהשקעה.

דוגמה טובה לכך היא כדלקמן: עסק יצרני קנה מכונה שתסייע בהגדלת הייצור של חלקים חיוניים במוצר שהעסק מייצר. אין חולק על כך שהסכום שהוצא לרכישת המכונה הוא בגדר השקעה. אבל מה שלא תמיד נלקח בחשבון הוא, שגם השכר המשולם לפועלים שעתידים להפעיל את המכונה בתקופה שבה הם לומדים כיצד להפעיל אותה, הוא בגדר השקעה. זאת, כיון שבזמן הלימודים התרומה שלהם לפעילות השוטפת היא מזערית.

לעומת זאת, אם העסק החליף מכונה קיימת שהתקלקלה במכונה זהה, הרי שלמפעילי המכונה אין צורך ללמוד להכיר אותה. לכן, השכר המשולם להם יישאר בגדר הוצאה ורק הסכום שיועד לקניית המכונה ייחשב כהשקעה.

מדוע צריך להבדיל בין הוצאה להשקעה

להגדרה של הוצאה כספית כהשקעה ישנה משמעות כספית ברורה לעסק. המשמעות הזאת מתבררת בעת הכנת דו"חות רווח והפסד של העסק. סכומי שהוגדרו כהשקעה יהיו פטורים ממס, באופן מלא או חלקי. מכאן שמתקיים איזון בין ההשקעה מצד אחד לבין המס המופחת מצד שני. לא אחת קורה שההפחתה במס ההכנסה מכסה את מלוא העלות של ההשקעה. זאת, על פי אמות מידה הנקבעות מעת לעת.

אם עסק נוטל הלוואות להשקעה, הרי שבלא מעט מקרים, גם הוצאות הריבית בגין ההלוואה תיחשבנה כהשקעה ויחול עליהן מס מופחת. זאת, בניגוד להוצאות מימון אחרות שאינן למטרות השקעה.

נטילת הלוואות לעסקים להשקעה

אחת הדילמות הניצבות בפני בעלי עסקים המעוניינים להשקיע בעסק, הינה בחירת הגוף הפיננסי שממנו תילקח ההלוואה. הדילמה נוגעת לשקלול היתרונות והחסרונות בכל אחד מהגופים הפיננסיים. נטילת הלוואות בנקאיות לעסקים, לדוגמה, עשויה להיות קלה וקצרה יחסית. עם זאת הריביות והעמלות שהבנקים לוקחים עלולות להפוך את ההלוואה הזאת לבלתי משתלמת בעליל. בנוסף, הלוואה בבנק מגדילה את האובליגו של העסק, מה שעלול לפגוע בו בזמן כל שהוא בעתיד. מנגד, אישור הלוואות חוץ בנקאיות עלול לקחת זמן. מצד שני, הריביות ותנאי ההחזר עשויים להיות מניחים את הדעת. בנוסף, הלוואה חוץ בנקאית איננה פוגעת במסגרת האשראי של העסק ומאפשרת לו להמשיך בפעילות עסקית רגילה.

תזרים מזומנים, הלוואות לשיפור תזרים המזומנים בעסק
תזרים מזומנים
תוכנית עסקית, בניית תוכנית עסקית איכותית להגדלת הפעילות העסקית והרווחים
תוכנית עסקית
הרחבת עסק, הלוואות להגדלת עסק
הרחבת עסק
הרחבת עסק, הלוואות להגדלת עסק
הרחבת עסק
הלוואות להגדלת רווחים, הקטנת הוצאות, הגדלת רווחים למוצר
הגדלת רווחים
הלוואות להגדלת רווחים, הקטנת הוצאות, הגדלת רווחים למוצר
הגדלת רווחים
ייעוץ פיננסי לעסק, שיפור תזרים המזומנים באמצעות ייעוץ פיננסי עסקי
ייעוץ פיננסי עסקי
ייעוץ פיננסי לעסק, שיפור תזרים המזומנים באמצעות ייעוץ פיננסי עסקי
ייעוץ פיננסי עסקי
הסדרת חובות העסק באמצעות הלוואות לעסקים
הסדר חובות לעסק
הסדרת חובות העסק באמצעות הלוואות לעסקים
הסדר חובות לעסק

היועצים הפיננסיים המנוסים והמקצועיים של המקור לאשראי עסקי מסייעים ללקוחות עסקיים המעוניינים בנטילת הלוואות לעסק שלהם, להשיג את ההלוואה המשתלמת ביותר עבורם, בריביות בנוחות ביותר ובפרישת התשלומים בטובה ביותר. ההלוואות כאמור מותאמות לכל עסק בנפרד ומשקפות את היציבות ואת החוסן שלו.

נטילת הלוואות לעסקים להשקעה

אם יש לך צורך בנטילת הלוואה להשקעה לעסק שלך, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. לחילופין, ניתן ליצור קשר טלפוני שעות העבודה המקובלות. אנו נתאים עבורך את הנציג או הנציגה המתאימים ביותר לעסק שלך. היועצים הפיננסיים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם וילוו אותך מרגע יצירת הקשר ועד לקבלת המזומנים בחשבון הבנק.

המומחים של המקור לאשראי עסקי פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה גבוהים בגיוס הלוואות ואשראי לעסקים. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולהצטרף להצלחה.