לחצו להתקשרות:

הלוואה לעסק עד מיליון ש"ח

 הלוואות לעסקים בינוניים מסייעות להם הן בצמיחה והן בסגירת פער תזרימי. המומחיפ של המקור לאשראי עסקי מסייעים בנושא הלוואות לעסקים בינוניים וכן גיוס אשראי עסקי בערבות המדינה לעסקים קטנים בתנאים אטרקטיביים ובהתאמה מלאה. כדאי ליצור קשר כבר כעת ונציגינו יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו בהכנת תכנית עסקית שתסייע בקבלת ההלוואה ותהווה את התשתית הרעיונית לקיקום העסק.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הליך גיוס הלוואות לעסקים

העסקים הקטנים והבינוניים הם אחד הכוחות הכלכליים המשמעותיים ביותר בכלכלה. ואולם אחוז העסקים הבינוניים בישראל מכלל העסקים הללו הוא נמוך במיוחד.

הלוואות עסקיות
הלוואות עסקיות
הלוואות לעסקים גדולים
הלוואות לחברות גדולות
הסכמי הלוואה לחברות
הסכם הלוואה לחברה
השוואת ריביות
השוואת ריביות
מימון לעסקים תשובות לשאלות
מימון עסקי שאלות
גיוס הלוואות לעסקים קטנים
הלוואות לעסקים קטנים

עסק בינוני על פי ההגדרה הרווחת בישראל הוא עסק המעסיק החל מחמישים עובדים וכלה בתשעים ותשעה עובדים. (5 – 99). כמו כן, המחזור של עסק כזה הוא עד 100 מיליון ₪ בשנה. גורמי הכלכלה במדינת ישראל החליטו לסייע לעסקים הללו תוך כוונה שהם ייצרו משרות נוספות. הסיוע כולל הלוואות לעסקים בינוניים על ידי קרנות ממשלתיות וכן אפשרות לקבלת ייעוץ מקצועי, במטרה לסייע להם לעמוד על הרגליים.

בכל שנה מוגשות אלפי בקשות חדשות להלוואות לעסקים קטנים ובינוניים. בקשות שהוגשו בצורה לא נאותה או שיש בהן מסמכים חסרים אינן מאושרות ונשלחות לבדיקה מחדש. על מנת להגדיל את הסיכויים לאישור הבקשה, מומלץ להגיש בקשה לקרנות הייעודיות בסיוע מומחים לדבר, שיסייעו בהגשת הבקשה ובגיוס ההון הדרוש. חברת המקור מסייעת לבעלי עסקים קטנים ובינוניים להגיש בקשות כאמור. הליך הגשת הבקשה לביצוע גיוס אשראי עסקי בערבות המדינה הוא כדלקמן:

הכנת תכנית עסקית: הכנת התכנית הינה הבסיס לקבלת הלוואה לעסק בינוני וקטן. הצורך בהכנת תכנית עסקית איננו חל רק על עסקים חדשים, אלא גם על עסקים קיימים העומדים בתנאי הסף להגשת הבקשה להלוואה בערבות המדינה.

בחינת התכנית: תכנית ההלוואה נבחנת על ידי המומחים של הקרן. ככל שהתכנית שהוכנה תהיה אטרקטיבית יותר וניתנת לביצוע, כך יגדלו הסיכויים לאישור הבקשה. במסגרת הליך בחינת התכנית, עשויים הממונים על הנושא להיפגש עם בעלי העסק או מנהליו. מטרת הפגישה היא בעיקר להתרשם מהם ולבדוק את מידת השליטה וההבנה שלהם בתחום שבו הם פועלים.

אישור הלוואה לעסק בינוני

השלב הבא הוא אישור התכנית העסקית. בדרך כלל מלווה אישור התכנית באישור הלוואות לעסקים בינוניים. בחלק מהמקרים מאושר מלוא הסכום שהתבקש. במקרים אחרים מאושר מלוא הסכום – אבל בחלוקה על פי שלבי ביצוע. אם העסק עמד ביעדים, הוא יקבל את ההלוואה.

זה המקום לציין כי חלק ניכר מהבקשות להלוואה אינן מאושרות. מרבית הדחיות נובעות מהעובדה שמנהלי העסק ובעליו לא הצליחו לשכנע את הממונים ביכולת שלהם להוציא את התכניות שלהם לפועל. חברת המקור מסייעת למעוניינים בבניית תכנית עסקית איכותית ומשכנעת ובהגשת הבקשה להלוואה בפועל. צרו קשר עוד היום ונוכל לסייע גם לכם לקבל את המימון הנדרש לעסק.