לחצו להתקשרות:

הלוואות לחברות, הלוואות לעסקים גדולים

הלוואות לחברות מאפשרות לבעל העסק להפעיל אותו בצורה תקינה תוך הימנעות מזעזועים פיננסיים. מדוע נדרשות הלוואות לחברות ולעסקים גדולים? מהם מקורות המימון להשגת הלוואות עסקיות? כיצד ניתן להתאים את ההלוואה לצרכים וליכולות של העסק? בשורות להלן נעסוק בהרחבה בסוגיות הללו.

המומחים של המקור לאשראי עסקי יסייעו לך בהשגת הלוואה לעסק שלך. ההלוואה תהיה מותאמת אישית ובתנאים הטובים ביותר האפשריים. כמו כן ניתן להיעזר במומחים שלנו להכנת תוכנית עסקית איכותית, שתסייע לך בהשגת ההלוואה המתאימה ביותר לצרכי העסק שלך. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. בנוסף, ניתן ליצור קשר טלפוני השעות העבודה המקובלות. יעצת פיננסית מנובה או יועץ פיננסי איכותי יצרו אתך קשר בהקדם. הם ילוו אותך לאורך כל הדרך, מרגע הגשת הבקשה ועד לקבלת ההלוואה בפועל.

המומחים של המקור לאשראי עסקי פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה מרשימים בתחום גיוס הלוואות לעסקים, אשראי עסקי ומימון. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד ראשון בדרך לרווחה פיננסית.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

גיוס הלוואות לחברות ועסקים

נטילת הלוואה עסקית מעניקה לעסק את הגיבוי הכספי להרחבת הפעילות והגדלת הרווחים.

מטרות עיקריות של הלוואות לחברות

בשורות להלן נביא רשימת הסיבות והמטרות העיקריות שלשמן נדרשת הלוואה לחברה או לעסק גדול:

התרחבות עסקית

התרחבות עסקית משמעה הגדלה ניכרת של פוטנציאל הרווח לעסק. ואולם לפני שהמכירות גדלות והעסק מתרחב, יש צורך בהשקעה כספית ליצירת הבסיס לגידול הצפוי בפעילות. הבסיס כאמור כולל הגדלת פסי יצור, הגדלת מלאי של חומרי גלם ומציאה והכשרת מקום לאחסנת חומרי הגלם כאמור. בנוסף, יש צורך בהכשרת כוח אדם נוסף לייצור. לעיתים קרובות יש צורך גם ברכישת רכבים חדשים לשינוע הסחורות. מצד המכירות, יש צורך להגדיל ולשפר את מערך המכירות והשיווק. כל אלה הן רק חלק מההוצאות הכרוכות בהרחבת הפעילות העסקית. נטילת הלוואה להגדלת העסק מאפשרת לפרוש את ההוצאות על פני תקופה ארוכה ולאפשר בתוך כך המשך פעילות תקינה בעסק.

הלוואת הון חוזר

הון חוזר הוא ההון המושקע בעסק ומכסה את כלל הפעילות העסקית שבין הייצור והמכירות לבין קבלת התמורה עבור הסחורות שנמכרו. במצב האידיאלי, התמורה עבור המכירות מתקבלת במקביל, או אפילו לפני ההוצאות עבור חומרי הגלם, הייצור ושינוע  המוצר הסופי. אבל למרבה הצער, המצב בדרך כלל איננו כזה. לא אחת קורה שהתמורה לסחורות שנמכרו מתקבלת באיחור, ובעלי העסק צריכים לסמוג את ההוצאות הנובעות מכך. הלוואת הון חוזר מעניקה לעסק את ההון הנגרש לצלוח את תקופת הביניים בשלום. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים לעסקים בסדרי גודל שונים בהשגת הלוואת הון חוזר וייצוב הפעילות הפיננסית.

הלוואה לכיסוי חובות

הלוואה לצורך כיסוי חובות מהעבר היא אחת ההלוואות היותר בעייתיות. גופים המעניקים הלוואות בערבות מדינה, כמו גם קרנות שונות לעסקים, אינם נוטים להעניק הלוואות למטרה זאת. עם זאת, במקרים מסוימים נטילת הלוואה לעסק בקשיים היא הדרך היחידה להחזיר אותו למסלול פעילות שגרתי ותקין.

גיוס הלוואה לחברה איננו דבר של מה בכך. אם יש לך צורך בהלוואה עבור העסק שלך, מומלץ מאד להסתייע לצורך העניין במומחים לדבר היודעים את הדרכים הנכונות להשגת המימון. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי נמנים עם הטובים ביותר בתחום. הם מספקים שירותי ייעוץ והכוונה לעסקים גדולים ומסייעים בהשגת מימון והלוואות בהתאמה לצרכי העסק ולדרישות ספציפיות שלו..

מקורות מימון הלוואות עסקיות

למעט הכנסת שותף אסטרטגי בעסק, מקורות המימון הם באופן עקרוני קרנות בערבות המדינה, בנקים או גופים חוץ בנקאיים המתמחים בהלוואות עסקיות בהיקפים גדולים. באתר המקור לאשראי עסקי ניתן למצוא חומר רב הנוגע לקרנות מימון שונות וכן להלוואות בנקאיות והלוואות חוץ בנקאיות לעסקים.

התאמת הלוואה לעסק

החלק החשוב והמקצועי ביותר בהשגת מימון והלוואות לעסקים, הוא התאמת ההלוואה לצרכים וליכולות של העסק.

התאמה לצרכים

התאמה לצרכי העסק נוגית למטרת ההלוואה, גובה ההלוואה, הערבויות הנדרשות ופרישת ההחזרים. באשר למטרת ההלוואה, חשוב למצוא את המקור הנכון שיעניק הלוואה בהתאם למטרות העסק. אם המטרה  היא החזר חובות העבר, לדוגמה, הרי שלא ניתן לפנות לקרנות בערבות מדינה. זאת, כיון שקרנות אלה אינן מעניקות הלוואה למטרה זאת. עסק המעוניין בקבלת הלוואה מהירה, חייב לפנות לגופים העוסקים בתחום הזה. 

יכולת החזר של הלוואה

לרוב, הלווים נבחנים על פי מספר פרמטרים עיקריים ליכולת ההחזר. עם הפרמטרים כאמור ניתן למנות: מחזור פעילות חודשי / שנתי, חבויות מול הבנקים, ניצול מסגרת אשראי בנקאי קיים ורווח תפעולי עליו מצהיר העסק שלוש שנים אחורנית. יכולת ההחזר משפיעה הן על פרישת התשלומים והן על הריביות אותם ישלמו הלווים. הנוסחה פשוטה – ככל שהסיכון גבוה יותר למלווים, כך תהיינה הריביות גבוהות יותר.

מספר החזרים חודשיים

לרוב נפרשים החזרי ההלוואות על תקופה שאיננה עולה על 60 חודשי החזר, קרי התחייבות של הלווה לחמש שנים. הפריסה הזאת מאפשרת חלוקה הגיונית של התשלומים, יחד עם שמירה על פעילות עסקית תקינה. לעיתים ניתן להשיג לחברות פרישת תשלומים לתקופה ארוכה יותר במידה ויועץ פיננסי של חברה יוכל להוכיח למוסד המממן את הצורך בכך ואת התועלת שהדבר יביא לעסק.

הלוואות עסקיות
הלוואות עסקיות
הלוואות לעסקים גדולים
הלוואות לחברות גדולות
הסכמי הלוואה לחברות
הסכם הלוואה לחברה
השוואת ריביות
השוואת ריביות
הלוואות לעסקים
הלוואות לעסקים
גיוס אשראי לעסקים בינוניים
אשראי לעסקים בינוניים

ערבויות כנגד ההלוואה

לרוב מתבקשים בעלי עסקים המבקשים הלוואות לעסקים בסכומים גדולים (סכומים אשר עולים על מיליון ש"ח גיו הון לחברה) להמציא ערבויות כנגד כל סכום ההלוואה. העדר ערבויות עלול להקשות על הגיוס, או לכל הפחות להרע את תנאי ההלוואה, אם תושג.

ריבית עבור ההלוואה

הריבית משקפת את רמת הסיכון שנוטל המלווה בהענקת הלוואה לעסק גדול. אם העסק יכול להעמיד ערבויות מספיקות, הריביות תהיינה נוחות יותר. אחרת, הריביות עשויות להיות גבוהות. הן יכולות לנוע ממצב של פריים + שלושה אחוזים, עד לפריים + עשרה אחוזים, במקרים מסויימים. בדרך כלל, מי שנזקקים להלוואות בריביות כאלה הם עסקים שאינם יכולים לקחת הלוואות במערכת הבנקאית ומצויים בהליכי הוצאה לפועל.

המומחים של המקור לאשראי עסקי מסייעים בהשגת הלוואות לחברות בתנאים נוחים ופריסת תשלומים נאותה. אם יש לך עסק גדול ואם יש לך צורך באשראי או הלוואות, כדאי ליצור קשר עוד היום. נציגינו יסייעו לך בהתאמת הלוואה לעסק שלך ובליווי פיננסי צמוד..

הלוואות לחברות יתרונות וחסרונות

נטילת הלוואה לחברה בע"מ וגיוס אשראי: חברה בע"מ היא ישות עצמאית ומקשה על נקיטת אמצעים כנגד בעלי החברה או נציגיה אם לא עמדו בהחזרי התשלומים של הלוואה לחברה בע"מ שהם פועלים בשמה. מצד שני, הפעילות של חברה כזאת הינה שקופה וקל יותר יחסית לעמוד על הסיכונים האפשריים בהענקת הלוואה לחברה כזאת. הלוואה לחברה בע"מ היא עדיפה ללווה ויש לה יתרונות גם למלווים.

גיוס אשראי על ידי עוסק מורשה: עוסק מורשה נוטל אחריות כוללת על כל שקל שהוא נטל כהלוואה. אם העסק שלו כשל, את ההלוואות שנטל בגינו הוא חייב להחזיר בכל מקרה. כשמדובר באחריות אישית, הלווה עלול למצוא את עצמו מוותר על רכוש ועל הונו הפרטי. מבחינת הלווה, גיוס אשראי שלא באמצעות חברה בע"מ עדיף פחות. זאת, כיוון שלווה עלול להכריז על פשיטת רגל וחדלות פרעון, ובתוך זמן קצר יחסית לקבל הפטר – קרי שמיטת חובות באישור המדינה. כשמדובר בחברה בע"מ הדבר הרבה יותר קשה.

המומחים של המקור לאשראי עסקי נמנים עם הטובים ביותר בתחום האשראי לעסקים ולחברות. נציגי החברה ילוו אותך מרגע יצירת הקשר ועד לקבלת המימון והסיוע המבוקשים. הם יסייעו לך להשיג אותם בזמן הקצר ביותר ובתנאים הטובים ביותר האפשריים עבור העסק שלך. המומחים שלנו פועלים בכל רחבי הארץ וישמחו להעניק לך את השירות הטוב ביותר בכל מקום ובכל זמן.