לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים
מתי לקחת הלוואות בנקאיות לעסקים? מהן מטרות אפשריות של הלוואות לעסקים? כיצד משיגים הלוואות עסקיות בהתאמה לצרכי העסק? מה בין הלוואות חוץ בנקאיות להלוואות בנקאיות?
גיוס הלוואות בערבות המדינה לעסקים, הלוואות לעסקים, הלוואות מדינה לעסקים, הלוואות דרך קרנות בערבות מדינה לעסקים, קריטריונים לקבלת הלוואות לעסקים בערבות המדינה, כתיבת תוכנית עסקית כחלק מהליך קהלת הלוואה עסקית בערבות המדינה
מהן הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים? מה היתרונות של הלוואות חוץ בנקאיות על פני הלוואות בנקאיות לעסקים? היכן ניתן להשיג הלוואות עסקיות מחוץ למסגרת הבנקאית?
הלוואות לעסקים עם הוצל"פ, גיוס אשראי ומימון עסקי לעסקים עם תיקים פתוחים בהוצעה לפועל, מטרת גיוס אשראי לעסק עם הוצאה לפועל, הפרוצדורה בדרך לאישור הלוואות עסקיות עם הוצל"פ
גיוס אשראי בנקאי דרך קרן בי די אי לעסקים, קרן BDI לעסקים. איך ניתן להשיג אשראי דרך קרן BDI, מי מתאים להגיש בקשה לקבלת אשראי דרך הקרן?
קרן גיזה מעניקה הלוואות לבעלי עסקים בערבות מדינה הלוואות בנקאיות לבעלי עסקים, הלוואות בתנאים נוחים ל
קרן תבור לעסקים מגייסת אשראי עסקי בנקאי והלוואות לעסקים בערבות מדינה. האינטרס של מדינת ישראל.

מתי נדרשות הלוואות לעסקים

נטילת הלוואות לעסקים מסייעת לעסק לצלוח משברים או לחילופין להגדיל את הצמיחה הכלכלית שלו. המקור לאשראי עסקי מסייע לעסקים בביצוע התאמת הלוואות לעסקים המתאימות לצרכים ולאילוצים הספציפיים של העסק. כמו כן מסייעים המומחים של המקור לאשראי עסקי בכתיבת תכנית עסקית מעולה.

 

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

התאמה מוצלחת של הלוואות לעסקים

כל עסק חווה משברים, עליות וירידות במהלך השנים. עם זאת, אחד הדברים הקשים לביצוע הוא זיהוי המגמה ונקיטת הפעולה הנדרשת.

הלוואות עסקיות
הלוואות עסקיות
הלוואות לעסקים גדולים
הלוואות לחברות גדולות
הסכמי הלוואה לחברות
הסכם הלוואה לחברה
השוואת ריביות
השוואת ריביות
מימון לעסקים תשובות לשאלות
מימון עסקי שאלות
גיוס אשראי לעסקים בינוניים
אשראי לעסקים בינוניים

אם העסק נמצע בקשיים זמניים, הרי שההיגיון הבריא מצביע על האופציה הראויה היחידה – התאמת הלוואות לעסקים ושיקום כלכלי שלו הבעייה הקשה היא, שבמרבית המקרים לא ניתן לזהות את המגמה בצורה מדויקת. זאת עד לשלבים מאוחרים.

הערכה נכונה של הפוטנציאל העסקי

הסתייעות במומחים עשויה להציל את העסק ולשפר את התפקוד שלו. המומחים של המקור לאשראי עסקי מסייעים לבעלי עסקים המעוניינים בכך בבדיקת הנתונים, זיהוי המגמה ונקיטת האמצעים הנדרשים להצלת העסק. בין השאר מדובר בהכנת תכנית עסקי ומציאת מקורות מימון מתאמים שיעניקו הלוואות בתנאים הטובים ביותר. ניתן ליצור איתנו קשר דרך האתר כבר כעת, או באמצעות הטלפון. נציג מטעמנו ייצור אתך קשר בהקדם להמשך הליך הבירור.

למרות האמור לעיל, אנשי מקצוע מיומנים מזהים, בחלק גדול מהמקרים, את העסקים בעלי הסיכוייים הטובים ביותר להצליח כלכלית. להלן מספר אמות מידה שעל פיהן ניתן לקבוע אם הלוואות לעסקים אכן ישיגו את יעדיהן.

לקוחות: רשימת הלקוחות או הלקוחות הפוטנציאליים של העסק אומרת הרבה באשר ליכולת שלו לשרוד. עסקים פעילים חייבים להציג רשימת לקוחות פעילים. לרוח פעיל הוא לקוח שמתבצעת מולו פעילות עסקית ממשית וקבועה, פחות או יותר. לקוחות פוטנציאליים הם לקוחות דומים או זהים הן בתחום הפעילות שלהם והן בהתנהלות, מה שהופך אותם בסבירות גבוהה ללקוחות קבועים. ככל שההגדרה של הלקוח ספציפית יותר, כך גדלה הסבירות להפוך אותו ללקוח קבוע. בחינת הלקוחות כוללת גם את בחינת תנאי האשראי ומחירי המכירה של הסחורות ללקוחות.

ספקים: כאן הקרקע מוצקה יותר. רשימת הספקים של העסק כוללת ספקים שהעסק עובד איתם בצורה שוטפת. בחינת הספקים כוללת גם את בחינת תנאי האשראי ואת מחירי הרכישה של סחורות. ניתן להשוות את ההתנהלות מול הספקים להתנהלות הכללית בשוק. תנאי אשראי לא טובים או היסטוריית פעילות בעייתית עם הספקים עלולה להצביע על בעייתיות.

תזרים מזומנים: תזרים המזומנים כשמו כן הוא – זרימת המזומנים אל העסק וממנו. תזרים מזומנים שלילי פירושו תשלומים לספקים לפני קבלת תקבולים מלקוחות. תזרים חיובי פירושו שההכנסות מגיעות לעסק לפני ההוצאות. תזרים מזומנים שלילי אין פירושו שהעסק איננו רווחי. לעיתים מזומנות מעניקים בנקים, חברות אשראי או גופים חוץ בנקאיים אחרים הלוואות לכיסוי תזרים מזומנים שלילי.

שלושת הסעיפים דלעיל הם רק חלק קטן מהשיקולים הנלקחים בחשבון טרם מתן הלוואות לעסקים. עם זאת, הם גם השיקולים העיקריים, בעיקר בכל האמור לעסקים בתחילת הדרך.בין השאר נבחנים רמות המלאי, היקף הפעילות העסקית, ההתנהלות בחשבון הבנק והיציבות הפיננסית של העסק.

התאמת הלוואות לעסקים והיחס בין הכנסות להוצאות.

אחת מאמות המידה החשובות ביותר לקביעת הפוטנציאל העסקי היא היחס שבין ההכנסות להוצאות. היחס הזה אמור להשאיר בידי העסק רווחים מספיקים שיאפשרו לו לעמוד בהוצאות, לשלם משכורות ולצבור הון שיאפשר המשך פעילות ובעתיד יתמוך בהתרחבות וגידול. אין אמות מידי מחייבות לקביעת היחס בין ההוצאות להכנסות, אם כי יש הנחות מקובלות. בענפים שהם עתירי כוח אדם, ההכנסות חייבות להיות לכל הפחות פי שלושה ממחירי הקנייה, על מנת שניתן יהיה לכסות את כלל המשכורות וכלל ההוצאות האחרות. (חשמל, תחזוקה, רכב, שכ"ד ועוד). ואולם ככל שהעסק גדול יותר, יכול היחס הזה לרדת. הכמות, לעיתים, מכסה על מרווח נמוך יותר.

המומחים של המקור לאשראי עסקי מצויים בכל ענפי הכלכלה והעסקים. בעלי עסק המעוניינים לקבל הלוואות עסקיות מוזמנים ליצור קשר כבר כעת אם המקור לאשראי עסקי. אנשי המקצוע שלנו יחזרו אליכם בהקדם ויבצעו בדיקה מקיפה של היציבות העסקית והפוטנציאל הקיים. התוצאה הסופית תיתן אינדיקציה לגבי האפשרות לקבל הלוואה עסקית, ובאילו תנאים.

הלוואות דחופות לעסקים

אחת הבעיות החוזרות ונשנות היא דחיפות ההלוואה. גם במקרים הללו ניתן לעזור, אבל תנאי ההלוואה והמימון עלולים להיות שונים מאלה שניתן היה להשיג במחירים אחרים. גם כאן יוכלו המומחים של המקור לאשראי עסקי לסייע לא מעט.

אם אתם בעלי עסק העומדים בפני פרשת דרכים, צרו קשר עוד היום עם המקור לאשראי עסקי. כל עיכוב עלול להיות משמעותי מאד ולהגדיל את הקושר בהשגת הלוואות לעסקים, אשראי או מימון לעסק. אנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם ולמצוא עבורכם את מקורות האשראי הטובים והמתאימים ביותר עבורכם.