לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים

הלוואה לקבלני שיפוצים

הלוואות לקבלני שיפוצים מסייעות בסגירת הפער שבין הוצאות והכנסות – קרי הון חוזר. המקצוענים של המקור לאשראי עסקי יסייעו לך במציאת הלוואות לקבלני שיפוצים בהתאמה אישית לצרכים שלך, ליכולת ההחזר ולדרישות. כמוכן ניתן לקבל סיוע בבניית תכנית עסקית, שבלעדיה לא ניתן לגייס הלוואות. בשלב הבא עוזרים המקצוענים של המקור לאשראי עסקי ביישום התכנית עד להצלחה.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

תזרים מזומנים והצלחה

אחת הבעיות העומדות בפניהם של קבלני שיפוצים היא תזרים המזומנים. הבעיה הזאת מתקיימת בעיקר בתחילת הדרך, אבל לא רק שם. הלוואות לקבלני שיפוצים מסייעות ליצירת תזרים מזומנים חיובי, שמשתפר עם הזמן.

הלוואות לעוסקים בחקלאות
חקלאים
הלוואות עסקיות ליבואנים
יבואנים
הלוואות ליצרנים
יצרנים
הלוואות למסעדות
מסעדות וקייטרינג
הלוואות לחברות הזנק סטארטאפ
חברות סטארטאפ
הלוואות לבעלים של מוניות
בעלי מוניות

בשנים האחרונות חלה עלייה ניכרת במספר בעלי הבתים המעוניינים בשיפוצים. גם היקף השיפוצים התרחב. כיום מתבצעים בלא מעט בתים שיפוצים מהותיים. אלה כוללים גם סגירת חדר חדש בדירה כמו גם שינויים כלליים אחרים. להלן מספר פעולות הנכנסות להגדרת המושג שיפוצים:

צביעה וסיוד: אף שהצביעה והסיוד של הבית יכולים לעמוד בפני עצמם, הם מתבצעים לרוב כחלק משיפוץ רחב יותר של הבית. ישנם קבלנים או בעלי מקצוע שצביעת הבית היא תחום ההתמחות העיקרי שלהם.

זגגות, תריסים והחלפת חלונות: גם התחום הזה בכללותו חוסה תחת הגדרת המושג "שיפוצים". התחום הזה דורש ומחיות והתמקצעות, כמו גם חוש אסטטי מפותח. גם כאן, חלק ניכר מהעבודה מתבצעת כחלק משיפוצים כלליים בנכס.

אינסטלציה: עבודות אינסטלציה בבית כמוהן כביצוע ניתוח לב פתוח. החלפת צינורות המים הנכנסים והיוצרים מהבית היא עבודה מורכבת. המקצועיות בעבודה הזאת היא הדבר החשוב ביותר. זאת משום שעבודת אינסטלציה ושרברבות לא ניתן לתקן. אם היא בוצעה ברשלנות, ההשפעה של אותה רשלנות תתמשך לאורך שנים, עד לשיפוץ הבא.

עבודות חשמל: שוב, בדומה לאינסטלציה, עבודות חשמל מקיפות דורשות מקצועיות ומיומנות. ואולם מעבר לאסטטיקה, עבודות חשמל שבוצעו בצורה רשלנית עלולות לסכן חיי אדם, לא פחות. מקצוע החשמלאות הוא אחד המקצועות שבהם נדרש בעל המקצוע לרישיון לעבוד.

קבלן שיפוצים הוא בעל מקצוע המכיר לעומק את כל אחד מהתחומים המקצועיים שהוזכרו לעיל, כמו גם תחומים אחרים. התפקיד של הקבלן הוא לבצע את השיפוצים, בהתאם לתכנית שנקבעה מראש. לעיתים מדובר בתכנית שהותוותה על ידי מהנדס. במקרים אחרים סוגרים בעלי הנכס את התכניות מול הקבלן עצמו. חשוב ביותר לבצע את העבודות על פי סדר קבוע והגיוני. כך למשל לא ניתן להביא את הרצף לפני שהחשמלאי והאינסטלאטור סיימו את חלקם.

הלוואות לקבלני שיפוצים ותזרים מזומנים

בלא מעט מקרים נזקקים קבלני שיפוצים לזריקת מרץ כלכלית – קרי הלוואות לקבלני שיפוצים שיסייעו להם להניע את העסק. בחלק מהמקרים מדובר בהלוואות גישור. ההלוואה כאמור היא תוצאה של הרחבת היקף הפעילות, כאשר קבלן השיפוצים רוכש את מלאי החומרים וכן משלם משכורות לבעלי מקצוע. ואולם את התמורה בעד העבודה הוא מקבל רק בסיומה. תשלום המשכורות ורכישת חומרים הם הוצאה נכבדת שלרוב הקבלן איננו מסוגל לעמוד בה.

המומחים של המקור להלוואות עסקיות מסייעים לקבלני שיפוצים להשיג עבור העסק שלהם הלוואות לקבלני שיפוצים בתנאים נוחים. הלוואות כאלה מאפשרות להם לחצות את המשוכה הגדולה ביותר – הפער בין ההוצאות מצד אחד, שהן גדולות ומידיות, וההכנסות המגיעות באיחור מסוים מצד שני. אם יש לך עסק בתחום השיפוצים ואם העסק סובל ממחנק אשראי קבוע – המקור להלוואות עסקיות ישמח לסייע לך בייצוב העסק ובצעידה קדימה.