לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים

פמה מימון לרכב

פמה מימון לרכב לעסקים מסייעת ברכישת רכב לעסק. מהן המטרות לרכישת רכב לעסק? מהם התנאים לקבלת הלוואה לרכישת רכב לעסק?  בשורות הבאות נביא הסבר קצר על כל אחת מהסוגיות הללו.

המומחים הפיננסיים של המקור לאשראי עסקי מסייעים בהשגת הלוואות לעסקים. כמו כן, הם מתמחים בהגת מימון לרכבים בתנאים הטובים ביותר ובהתאמה לצרכים וליכולות של העסק. אם יש לך צורך ברכישת רכב חדש לעסק, זה המקום והזמן ליצור קשר עם המקור לאשראי עסקי. אנו מסייעים ברכישת רכב לעסק בתנאים הטובים ביותר ובהתאמה לעסק ולצרכים שלו..

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

פמה מימון רכישת רכב

רכישת רכב חדש לעסק מסייעת לו לשפר את ההתנהלות העסקית השגרתית מול הלקוחות. להלן חלק מהמטרות העיקריות:לרכישת רכבים לעסק:

קרן BDI לעסקים
קרן BDI לעסקים
הלוואה לעסק דרך קרן תבור
קרן תבור לעסקים
הלוואות לעסקים בנק הפועלים
קרן בנק הפועלים
קרן שמש הלוואות לעסק
קרן שמש לעסקים
הלוואות בערבות מדינה לעסקים
הלוואות בערבות מדינה
קרנות מימון לעסקים
עסקים חדשים

מטרות לרכישת רכב לעסק

שיפור המכירות

שיפור המכירות של העסק הוא מטרה ראויה לכל הדעות. בכדי לשפר את המכירות, יש צורך באנשים שיגיעו לכל אחד מהלקוחות בכל תקופה קצובה. ביקורים תקופתיים אצל הלקוחות מסייעים בשימור הלקוחות, ובתוך כך גם בהעלאת רמת המכירות בעסק. פמה מימון לרכב מאפשרת רכישת רכבים לעסק בקלות יחסית.

אספקת סחורות

אחד הדברים החשובים בכל עסק שהוא הוא השירות. עסק המספק סחורות איכותיות חייב להשלים את המלאכה ולספק אותן בזמן. רכב  שנועד להובלת סחורות חייב להיות מותאם למטרה הזאת. כמו כן, הרכב צריך להיות בעל רמה גבוהה של אמינות.

שיפור תנאי עבודה לעובדים חיוניים

נכון להיום, רכב הוא אחד התנאים הבסיסיים הניתנים למנהלים בדרג הביניים ובדרג הבכיר. במרבית המקרים, הרכב נרכש בשיטת הליסינג התפעולי, המקל על הטיפול ברכב והאחזקה שלו. עסקים אחרים מעדיפים את שיטת הליסינג המימוני, כשהאחריות על אחזקת הרכב היא של העסק שרכש אותו.

בהעדר הון עצמי נעשית רכישת הרכב למבצע קשה. אבל בדיוק במקרים הללו ניתן להיעזר בשירותיה הטובים של פמה מימון לרכב לעסקים. החברה הזאת עוסקת במתן הלוואות לרכישת רכבים שישמשו את העסק. מדובר ברכבי עבודה או רכבים קטנים שישמשו אנשי מכירות ומנהלים.

מימון לרכישת רכבים

פמה מימון עסקי לרכב מספקת מימון לכל בעל עסק העומד בתנאי הסף למימון רכב חדש. ההחלטה על מתן מימון לרכב מתקבלת לאחר בדיקה ווידוא שהעסק הנוטל את ההלוואה עומד בתנאי סף מסוימים. להלן חלק מהתנאים כאמור:

רווחיות

העסק חייב להיות רווחי על מנת שיהיה מסוגל לעמוד בתנאי ההחזר.

הרכב כערבות להלוואה

התנאי השני למתן המימון הוא שהרכב ישועבד כערבות להלוואה שניתנה לעסק. שיעבוד הרכב הופך אותו אוטומטית לערבות כנגד ההלוואה.

תנאי המימון והאפשרויות השונות לרכישת רכב

פמה מימון לרכב לעסקים מעמידה לרשות הלווים מימון לרכישת מגוון רחב של רכבים:

רכבים חדשים

החברה מאפשרת מימון של מרבית הסכום הנדרש לרכישת הרכב החדש. בחלר מהמקרים מדובר על רכישת רכב בליסינג מימוני. משמעות העניין הינה שהרוכש איננו צריך להעמיד הון עצמי לרכישת הרכב. הוא מקבל הלוואה ומשלם סכום קבוע מדי חודש. בתום תקופת ההלוואה מאפשרת החברה ללווה לשלם את יתרת הסכום ולקחת את הרכב אליו בבעלות מלאה.

ליסינג מימוני פירושו שחברת פמה איננה מחויבת לבצע טיפולים שונים ברכב והביצוע שלהם חל על הרוכש. עם זאת, ניתן לרכוש רכבים גם באמצעות הלוואות ולאו דווקא בשיטת ההחכר.

במקרים אחרים, נרכש הרכב בשיטת ליסינג תפעולי. כפי שכבר הוזכר לעיל, מדובר בשיטת החזר המותירה את הרכב בבעלות החברה המוכרת, כולל טיפולים ותיקונים שונים. עם זהת, התשלום החודשי בגין הרכב הוא גבוה, ומשקף את ההוצאות בעבורו.

רכבים משומשים

פמה מימון עסקי לרכב מאפשרת גם רכישת רכבים משומשים. משנתונים קודמים. מדובר גם על רכבים הנמצאים על הכביש שלוש שנים ומעלה, ששום תכנית מימונית של הבנקים איננה מאפשרת לרכוש.

היתרונות של פמה מימון לרכב לעסקים

לרכישת רכבים מפמה יש יתרונות רבים. להלן שני היתרונות החשובים ביותר:

השפעת המימון על האובליגו

המימון לרכישה איננו משפיע על האובליגו של הרוכש בבנק שבו מתנהל החשבון שלו. כשמדובר בעסקים העניין קריטי, שכן פגיעה באובליגו עלולה להשפיע על מחזור הפעילות של העסק.

אפשרויות פריסת תשלומים מגוונות

היתרון החשוב השני הוא אפשרויות הפריסה המגוונות של הרוכש, המאפשרות לו יכולת תמרון מרבית. ניתן לפרוע את ההלוואה בלא קנסות או, לחילופין, לפרוס אותה מחדש לאחר תקופת מה אם התשלומים מעיקים.

אנשי המקצוע של המקור להלוואות עסקיות נמנים עם הטובים ביותר בתחום. הם מתמחים בתחום אשראי לעסקים על גל היבטיו השונים. כדאי ליצור קשר עוד היום ולהנות ממגוון רחב של אפשרויות אשראי ומימון לרכב. נציגי החברה ילוו אותך מרגע יצירת הקשר ועד לסיומה המוצלח של עסקת הרכישה. ניתן לקבל שירות בכל רחבי הארץ.