לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים
מתי לקחת הלוואות בנקאיות לעסקים? מהן מטרות אפשריות של הלוואות לעסקים? כיצד משיגים הלוואות עסקיות בהתאמה לצרכי העסק? מה בין הלוואות חוץ בנקאיות להלוואות בנקאיות?
גיוס הלוואות בערבות המדינה לעסקים, הלוואות לעסקים, הלוואות מדינה לעסקים, הלוואות דרך קרנות בערבות מדינה לעסקים, קריטריונים לקבלת הלוואות לעסקים בערבות המדינה, כתיבת תוכנית עסקית כחלק מהליך קהלת הלוואה עסקית בערבות המדינה
קרן גיזה מעניקה הלוואות לבעלי עסקים בערבות מדינה הלוואות בנקאיות לבעלי עסקים, הלוואות בתנאים נוחים ל
קרן שמש לעסקים הלוואות לעידוד יזמים צעירים, דרישות לקבלת הלוואות דרך קרן שמש ליזמים צעירים, רעיון עסקי, הכנת תוכנית עסקית, ליווי מקצועי ופיננסי של קרן שמש לעידוד יזמים צעירים
מתי נדרשות הלוואות לעסקים קטנים? היכן ניתן להשיג הלוואות עסקיות באמצעות קרנות מימון לעסקים? אילו מקורות כספיים חלופיים מאפשרים השגת אשראי עסקי בהתאמה מיטבית לצרכי העסק?
פמה מימון לרכב לעסקים. מי יכול לקבל מימון לרכב לעסקים? פמה מימון לרכב לעסקים מעמידה לרשות הלווים מימון לרכישת מגוון רחב של רכבים

קרן BDI לעסקים

קרנות לעסקים מסייעות בגיוס אשראי לעסקים בהקמה, כמו גם סוגים אחרים של הלוואות לעסקים. אילו קרנות לעסקים קיימות היום? אילו עסקים יכולים להגיש בקשה לקבלת הלוואה? בשורות הבאות נביא תשובות לשאלות הללו, תוך התמקדות על קרן BDI לעסקים.

המקצועמים של המקור לאשראי עסקי מסייעים בהכנת תכנית עסקית איכותית ומעשית, גיוס אשראי וליווי עסקי. כל זאת, במטרה ליישם את התכנית ולייצר רווחים במהירות.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

קרן BDI אשראי לעסקים

גיוס אשראי לעסק קטן איננו עניין של מה בכך. הבעיה קשה יותר אם אין לו עתודות פיננסיות. או כשבעל העסק איננו יכול להעמיד ערבויות כנגד ההלוואה.

קרן פמה מימון לרכב
פמה מימון לרכב
הלוואה לעסק דרך קרן תבור
קרן תבור לעסקים
הלוואה לעסק דרך קרן בנק לאומי לעסקים
קרן בנק לאומי
הלוואות בערבות מדינה לעסקים
קרנות מדינה
קרן שמש לעסקים
קרן שמש לעסקים
קרנות מימון לעסקים
קרנות מימון לעסקים

סיבות לגיוס הלוואות לעסק קטן

להלן שתי סיבות אפשריות לצורך בהלוואה עסקית:

מחסור בהון חוזר

מחזור בהון חוזר, הוא תוצעה של התרחבות מהירה בפעילות העסקית. מחש גיסא יש צבר הזמנות הולך וגדל. מצד שני, התקבולים כנגד סחורות שנמכרו קטנים ואינם מכסים את ההוצאות הגדולות שההזמנות החדשות מביאות איתן. רשימה חלקית של ההוצאות כאמור הינה רכישת מלאים, שכר עובדים, הוצאות שיווק ושינוע. ההתרחבות המהירה והפרשי הזמנים שבין התשלום לספקים לקבלת תקבולים מהלקוחות יוצרת תזרים שלילי. הפירוש הפשוט של המונח – לעסק אין כעת כסף לשלם עבור ההוצאות, שייצרו הכנסות עתידיות.

רכישת ציוד ומלאי 

גידול בפעילות העסקית מצריך רכישת ציוד חדש ומלאי גדול של חומרי גלם. גם כאם עלולה להיווצר בעייה, כשהרווחים אינם מספיקים בכדי לממן את ההוצאות הגדולות אבל חד פעמיות. ספקי הציוד והמלאים עלולים לדרוש ערבויות כנגד הציוד והסחורות, ערבויות שהעסק לא יוכל להעמיד. עם המכונות והציוד ניתן למנות גם רכישת רכב חדש.

סוגי קרנות קיימים

ישנם מסםר מקורות מימון המסייעים לעסקים בהשגת מימון. עם סוגי המימון הקיימים ניתן למנות קרנות בערבות המדינה, קרנות והלוואות בנקאיות, הלוואות חוץ בנקאיות וכן קרנות פילנתרופיות. פירוט והרחבה על מקורות מימון ניתן לקרוא במאמרים ייעודיים באתר.

קרן BDI לעסקים הינה קרן בערבות המדינה. הקרן מסייעת לעסקים בתחילת דרכם ולעסקים בשלבי התפתחות שונים באמצעות מתן הלוואות לעסקים חדשים וקיימים, שנועד להעלות אותם על דרך המלך.

אילו עסקים יכולים להגיש בקשה

עסקים בתחילת דרכם או בשלבים שונים במהלך הפעילות העסקית שלהם, יכולים להגיש בקשה להלוואה, מאחת או יותר מהסיבות שתוארו לעיל. השגת אשראי דרך אחת מהקרנות הממומנות על ידי מדינת ישראל (ראה: קרנות בערבות המדינה לעסקים) כרוכה בהגשת בקשה לקבלת הלוואה.

בנוסף, חובה על העסק המבקש הלוואה להציג תוכנית עסקית בת ביצוע. התוכנית כאמור צריכה לכלול  את החזון של היזמים או בעלי העסק, כמו כן , חייבים להיעלל בה האמצעים שיש בדעתם לנקוט על מנת להבטיח את ההצלחה ואת ההתפתחות של העסק.

המומחים של קרן BDI לעסקים יבחנו את הבקשה בצורה יסודית. הבחינה כוללת גם מפגש עם בעלי העסק והצגת החזון שלהם באופן אישי בפני נציגי הקרן.

אנשי המקצוע המיומנים של המקור לאשראי עסקי מסייעים לבעלי עסקים המעוניינים בכך במציאת ההלוואה המתאימה ביותר עבורם. כמו כן, הם מסייעים בבניית תוכנית עסקית ברמה גבוהה, שתעמוד בציפיות (הגבוהות, יש לציין) של המלווים הפוטנציאליים. בנוסף, ניתן לקבל גם ליווי עסקי של אנשי מקצוע וסיוע לבעלי העסק במימוש החזון שלהם ובחיזוק נקודות חלשות בעסק.

מה חשוב לדעת על הלוואות עסקיות 

אנשי המקצוע של קרן BDI לעסקים, כמו גם קרנות אחרות, בוחנים ביסודיות את בקשת ההלוואה ואת העסק שבו מדובר. זה המקום לומר שכל בעיה או מגבלה בחשבון העסקי עלולה למנוע את קבלת ההלוואה. הלוואות עסקיות נועדו לשלל מטרות – אבל כיסוי חובות עבר איננו אחת מהן. גם בעייתיות בחשבון הבנק עלולה להקטין את הסיכויים לקבלת הלוואה עסקית.

עוד חשוב לדעת שגם בעלי העסק חייבים להשקיע מכיסם או לכל הפחות להביא ערבויות לאחוז מסוים מההלוואה. בדרך כלל מדובר על השקעה או ערבויות בגובה של 25% מגובה ההלוואה שתאושר לעסק שלהם.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מתמחים בסיוע לעסקים שונים בהגשת בקשות להלוואות עסקיות לקרנות בערבות המדינה (שקרן BDI לעסקים כמו גם קרן תבור לעסקים הוותיקה נמנות איתן), לבנקים ולמוסדות פיננסיים שונים.

ואולם מעבר לקרנות הללו קיימות גם אפשרויות מימון נוספות שעשויות לפתוח בפני לווים פוטנציאלים הזדמנויות טובות להתפתחות והצלחה כלכלית ועסקית. לפיכך, גם אם בקשת ההלוואה עבור העסק שלך נדחתה על ידי קרנות שונות, יש סיכויים מצויינים למצוא מקורות מימון אחרים.

אם גם לעסק שלך דרושה הלוואה עסקית, זה הזמן ליצור קשר עם המקור לאשראי עסקי. נציגי החברה יחזרו אליך בהקדם ויבחנו ביחד אתך את מכלול האפשרויות. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי ילוו אתכם עד להשגת המימון הנדרש להתפתחות ולהצלחת העסק.