לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים

קרן גיזה הלוואות לעסקים

קרן גיזה לעסקים מעניקה הלוואות לעסקים בערבות מדינה מאז אפריל 2012. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים ביצירת תוכנית עסקית המגדילה אפ הסיכויים לקבלת מימון. כמו כן מסייעים המומחים של המקור לאשראי ביישום מלא של התוכניית והשגת רווחים מרביים לעסק. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולהתחיל את הליך קבלת ההלוואה.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

קרן גיזה והיתרונות שלה

קרן גיזה מעניקה מאז שנת 2012 הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות מדינה. עם זאת חשוב לציין כי ההלוואות ניתנות בתנאים מועדפים לעסקים שנמצאו ראויים לכך.

קרן BDI לעסקים
קרן BDI לעסקים
הלוואה לעסק דרך קרן תבור
קרן תבור לעסקים
הלוואות בערבות מדינה קרן שמש
קרן שמש לעסקים
הלוואות בערבות מדינה לעולים
קרנות לעולים עצמאיים
הלוואות בערבות מדינה
הלוואות מדינה
קרנות מימון לעסקים
קרנות מימון לעסקים

ההלוואות שמעניקה קרן גיזה הן תמריץ האמור לסייע לעסק בצמיחה והגדלת הסיכויים לשרוד לאורך זמן. ההיגיון מאחורי הלוואות לעסקים בערבות מדינה הוא, שכל עסק שמכה שורשים ומרוויח, מספק מקומות עבודה יציבים לאורך זמן למספר עובדים שיכול לנוע בין עובדים אחדים לבין עשרה עובדים ויותר.

ההגיון מאחורי ההלוואות של קרן גיזה לעסקים

עסקים קטנים ובינוניים חשופים פחות לפגיעה של גלי צונאמי כלכליים למיניהם. עסקים מהסוג הזה פועלים בדרך כלל בשוק המקומי. כיון שכך, השפעתם השלילית (וגם החיובית למעשה) של מאורעות כלכליים בעולם עליהם היא נמוכה יחסית. ההשפעה כאמור באה לידי ביטוי זמן ארוך יחסית לאחר ההתרחשות בפועל. המשמעות המעשית של האמור לעיל היא פשוטה – עסקים קטנים ובינוניים מהסוג שתואר הם יציבים יחסית.

קרן גיזה הינה קרן הון סיכון המתמחה בהשקעות בתחומים שונים. בין השאר משקיעה הקרן בנפרד או יחד עם מממנים אחרים בחברות טכנולוגיה, מכשור רפואי, ביומד ועוד מגוון תחומים. הקרן פעילה מאז תחילת שנות התשעים – קרי מעל עשרים שנה. בניגוד לרבות מהקרנות מסוגה, הקרן נחלה הצלחות פיננסיות רבות.

היתרון הגדול של קרן גיזה על פני כל המתחרות האחרות היא היכולת לזהות עסקים או תחומי עיסוק שעשויים להניב רווחים גדולים. הניסיון והיכולות של בעלי התפקידים בקרן גיזה הם בדיוק הדבר הנדרש בעת בחינה של השקעה בעסק מתחיל.

הלוואות לעסקים חדשים או מתפתחים בערבות מדינה

החל בחודש אפריל 2012 (11.04.2012) החלה קרן גיה לפעול בתחום הלוואות לעסקים פרטיים בערבות מדינה. אנשי המקצוע של קרן גיזה בוחנים בשבע עיניים כל בקשה לקבלת הלוואה לעסק קטן בערבות מדינה. הניסיון המצטבר והיכולות של מנהלי הקרן מסייעים להם להשיג אחוזי הצלחה גבוהים בזיהוי עסקים בעלי פוטנציאל רווחיות גבוה.

הקרן מעניקה הלוואות בערבות מדינה לעסקים בשלושה מסלולים: מסלול הון חוזר, מסלול השקעה ומסלול עסקים בהקמה. מסלול הון חוזר מאפשר אורך נשימה פיננסי לעסקים הסובלים מפער תזרימי המאיים על היכולת שלהם לפעול. מסלול השקעה פירושו הענקת הלוואה לעסק פרטי הנמצא לקראת התרחבות. עסק שעובר את התהליך בהצלחה מייצר מקומות עבודה חדשים . מסלול עסקים בהקמה פירושו הלוואות לעסקים מתחילים לפני ההקמה או בשלבי הפעילות הראשונים.

המקור לאשראי עסקי מסייע בגיוס הלוואות לעסקים מתחילים, הלוואות לעסקים חדשים או השקעה בעסקים. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי יסייעו לך במציאת המימון בתנאים הטובים ביותר ובפריסת התשלומים הנוחה ביותר. אם יש לך צורך בקבלת הלוואה לעסק, כדאי ליצור קשר כבר כעת. אנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך בהתאם ויסייעו לך במציאת ההלוואה המתאימה ביותר. כמן כן ניתן להיעזר במומחים של המקור לאשראי עסקי לשם הכנת תוכנית עסקית איכותית וברת ביצוע.