לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים

קרן שמש ליזמים צעירים

קרן שמש לעסקים הוקמה במטרה לעודד ולסייע ליזמים צעירים. בגילאי 20 – 35 בבניית עסק חדש. זאת באמצעות הלוואות לעסקים העומדים באמות המידה של הקרן. אנשי המקצוע של המקור לאשראי כסקי מסייעים ליזמים צעירים בהכנת תכנית עסקית איכותית, שתסייע בהשגת המימון הנדרש לעסק. (ראו גם: הלוואות מקרן BDSK, הלוואות מקרן BDI לעסקים, הלוואות מקרן תבור לעסקים)

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

דרישות חשובות להלוואה מקרן שמש

קרן שמש לעסקים מעניקה את שירותיה ליזמים צעירים. בשורות להלן נפרט את הדרישות העיקריות לקבלת הלוואה ומימון דרך קרן שמש ליזמים צעירים.

קרן BDI לעסקים
קרן BDI לעסקים
הלוואה לעסק דרך קרן תבור
קרן תבור לעסקים
הלוואה לעסק דרך קרן בנק לאומי לעסקים
קרן בנק לאומי
הלוואות בערבות מדינה לעסקים
קרנות בערבות מדינה
פמה מימון לרכב
פמה מימון לרכב
קרנות מימון לעסקים
קרנות מימון לעסקים

דרישות לקבלת הלוואה דרך קרן שמש

להלן דרישות עיקריות לקבלת הלוואות לעסקים חדשים דרך קרן שמש ליזמים:

גילאים נדרשים

היזמים אשר קרן שמש לעידוד יזמים צעירים מעוניינת לקדם צריכים להימצא בטווח הגילאים שבין 20 שנה לכל הפחות, לבין 35 שנה לכל היותר. זהו טווח הגילאים המאפשר, לדעת מייסדי הקרן, התפתחות תקינה של עסק וצמיחה שלו עד להשגת יציבות ומחזור כספי משמעותי.

עסק ראשון

הקרן מעניקה הלוואות וסיוע אחר רק ליזמים שהעסק שהם מקימים ומפתחים הוא בעבורם העסק הראשון.

עסק חדש

עסק המגיש בקשה לקרן חייב להיות עסק פעיל, רשום ברשויות ושיש לו כל האישורים הנדרשים לפעילות השוטפת שלו. עם זאת, העסק חייב להיות פעיל מתחת לשנה אחת.

גבולות הפעילות

העסק חייב להיות בתוך גבולות מדינת ישראל. לא תינתנה הלוואות לצורך פתיחת עסקים שבסיסם בחו"ל.

ידע ומקצועיות מוכחים של היזמים בתפעול העסק 

עוד תנאי חשוב שחייב להתקיים הוא  שהיזמים יהיו בעלי הידע והמקצועיות הנדרשים לניהול העסק. יזם לא יכול לפתוח עסק בתחום תיקון רכבים אם אין לו הידע הנדרש. הדבר הרצוי ביותר הוא קיומם של תעודות ההסמכה הנדרשות ברשות היזמים. בתחומי עיסוק שבהם אין הסמכה רשמית מטעם גורם מקצועי מוכר, יש צורך בניסיון מוכח בעיסוק בתחום הרלבנטי, שלשמו נדרשת ההלוואה העסקית.

רעיון עסקי, תכנית עסקית וליווי עסקי

קרן שמש לעידוד יזמים צעירים דורשת מכל מי שמגיש מועמדות לקבלת תמיכה, הכנה של תכנית עסקית מפורטת ומנומקת לפיתוח העסק החדש שלהם.

התכנית שהם נדרשים להציג חייבת לכלול את אמות המידה כדלקמן:

רעיון עסקי

רעיון עסקי איכותי ובר ביצוע הוא הדבר הראשון וההכרחי שניתן לצפות מהיזמים. זאת, בעיקר לאור העובדה שהם אמורים להיות אנשי מקצוע בעלי ידע והבנה בתחום העיסוק של העסק העתידי.

עלויות הקמה ותפעול

בנוסף לרעיון העסקי, התוכנית העסקית חייבת לכלול הערכה מושכלת של העלויות הצפויות להקמה ותפעול של העסק. מדובר בפירוט סכומים שנועדו להשקעה, כמו גם פירוט הוצאות נדרשות להקמת העסק.בעניין זה, כדאי לרדת לפרטים ולתת תיאור משכנע של ההוצאות הצפויות. לדוגמה – שכירת מבנים, שיפוצים, רכישה או שכירת רכבים, שטחי אחסון ושכר עבודה לעובדים.

הוצאות שיווק ומכירה

בהמשך לסעיפים הקודמים, חייבת התכנית העסקית לכלול תכנית כוללת לשיווק וניצול היתרונות היחסיים על פני המתחרים בתחום. עוד חייבים להיכלל בתכנית תובנות באשר לקהל היעד של העסק והדרכים להגיע אליו ולמשוך אותו לצרוך את המוצרים או השירותים של העסק החדש.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים ליזמים ובעלי עסקים המעוניינים בכך בהכנת תכנית עסקית טובה, מנומקת וברת ביצוע. התכניות העסקיות של המקור לאשראי עסקי הוכיחו את היעילות שלהן, הן בהשגת מימון והן בהתוויית הדרך של העסק לקראת השגת רווחים משמעותיים.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מתמחים בהשגת אשראי עסקי, גם מקרנות וגופים פיננסיים. אנשי המקצוע הללו יכולים לתת מענה למגוון רחב של דרישות. ההלוואות והמימון הניתנות באמצרות המקור לאשראי עסקי מותאמות ליכולות ולצרכים של העסק , כמו גם לדרישות ייחודיות של הבעלים.

כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות את הצעד הראשון לקראת התפתחות עסקית ופיננסית משמעותית. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי יסייעו בהגדרת הצרכים הפיננסיים ובהתאמה מיטבית של חבילת ההטבות וההלוואות הנדרשת. 

בנוסף, עסקים המעוניינים בכך זוכים לליווי עסקי צמוד, המזרז את המעבר של העסק לרווחיות.

המומחים של המקור לאשראי עסקי פועלים בכל רחבי הארץ. הם ילוו אותך מרגע יצירת הקשר, כל הדרך להצלחה עסקית ופיננסית.