לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים

הלוואות מקרנות לעולים

קרנות לעולים עצמאים מסייעות לעולים חדשים המעוניינים להפעיל עסק עצמאי, במציאת מימון להקמה ותפעול של העסק. מה המטרה של קרנות מימון לעולים חדשים? מי זכאי לקבל מימון באמצעות הקרנות הללו? מהם התנאים ואמות המידה לקבלת הלוואות לעולים חדשים עצמאים?

המומחים של המקור לאשראי עסקי מסייעים במציאת מקורות כספיים או קרנות מימון לעסקים חדשים ובסיוע בהכנת תכנית עסקית איכותית. כמו כן, אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מעניקים ליווי עסקי ללקוחות המעוניינים בכך. בנוסף הם מסייעים ביישום התכנית הלכה למעשה, עד להשגת רווחיות ויציבות עסקית. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולהצעיד את העסק שלך לקראת עידן חדש.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

זכאות למימון מקרנות לעוליים

קרנות לעולים חדשים עצמאים מסייעות, כאמור, בהקמת עסקים חדשים ובליווי פיננסי שלהם. הקרנות לעולים הן חלק מהתשתית שמדינת ישראל יצרה עם השנים לעידוד היזמות בישראל. התשתית הזאת מאפשרת הקמת עסק מתחיל לעולים חדשים ומיצוי היכולות האישיות, הטכנולוגיות והעסקיות שלהם.

קרן BDI לעסקים
קרן BDI לעסקים
הלוואה לעסק דרך קרן תבור
קרן תבור לעסקים
הלוואה לעסק דרך קרן בנק לאומי לעסקים
קרן בנק לאומי
קרן שמש לעסקים
קרנות מדינה
פמה מימון לרכב
פמה מימון לרכב
הלוואה ערבות מדינה
קרנות מימון לעסקים

מעבר לאמור לעיל, קרנות המימון לעולים עצמאים מסייעות להם בהרחהת הפעילות וחיזוק עסקים קיימים.

סוגים של קרנות לעולים עצמאים

עם הקרנות הללו ניתן למנות קרנות של משרד העלייה והקליטה ואת הקרן לעולה העצמאי של מט"י. בנוסף, יכולים בעלי עסקים להסתייע בקבלת הלוואות בערבות מדינה, הלוואות בנקאיות שונות או הלוואות דרך קרנות פילנתרופיות לחיזוק והגדלת העסק.

זכאות להלוואה דרך קרנות לעולים

קרנות לעולים חדשים קובעות אמות מידה שונות לקבלת הלוואה עסקית דרכן. הן תנאי הסף לקבלת הלוואות לעסקים והן תנאי ההלוואות עצמם עשויים להשתנות מקרן אחת למשנה. אבל המשות, בין כל הקרנות מהסוג הזה, הוא המטרה שלהם – להקל את כניסתם של עולים חדשים לעולם העסקי.

אמות מידה לקבלת הלוואות

זכאי לקבל מימון כל מי שהיה ועודנו עולה חדש. ההגדרה איננה חד משמעית, ובכל קרן ישנה הגדרה ייחודית לזכאים. בחלק מהמקרים מדובר גם בעולים המתגוררים בארץ מעבר לתקופת ההסתגלות המקובלת והמעוניינים להקים עסק חדש או להגדיל עסק קיים. יחד עם זאת, כל הגופים המעניקים מימון לעסקים בוררים את היזמים הראויים לקבלת מימון לעסקי בקפידה.  זאת במטרה להפוך אותם למקור לא אכזב של משרות חדשות ורווחה כלכלית.

כל קרן (קרנות לגיוס תזרים פיננסי בערבות מדינה, כמו גם קרנות פרטיות כגון פמה מימון רכב לעסקים) קובעת לעצמה את גבולות הזכאות של עולים חדשים להלוואות עסקיות. יש המסייגים אותה לתקופה קצרה לאחר העלייה בפועל ויש המאריכים את מועד הזכאות. כל קרן מהסוג הזה קובעת לעצמה את התנאים וההגבלות באשר לסכומי ההלוואות, ערבויות להלוואה ווכן באשר לאמות המידה המשפיעות על קבלת ההלוואה. ואולם אין עוררין על כך כי קרנות לעולים עצמאיים מאפשרות התפתחות כלכלית בת קיימא ליזמים שנמצאו מתאימים והיודעים לעשות שימוש נכון במימון שהתקבל.

הכנת תוכנית עסקית

קרנות לעולים עצמאיים, בדומה לכל גוף פיננסי אחר, דורשת מכל יזם להכין תוכנית עסקית רצינית שתציג את המטרות, השיטות והאמצעים שיש בדעתו להשתמש בהם לפיתוח העסק שלו. תכנית עסקית טובה תשכנע את מנהלי הקרנות להעניק מימון עבור המיזם. העדר תוכנית עסקית או, גרוע יותר, תוכנית עסקית גרועה, תפגע מאד בסיכויים לקבלת מימון דרך קרנות מימון שונות, ובכלל זה קרנות לעולים חדשים עצמאים..

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי, מתמחים במציאת מקורות מימון לעסקים קטנים ובינוניים, לעולים חדשים וליזמים אחרים. המומחים של המקור לאשראי עסקי מכירים את כל הקרנות החשובות, כמו גם קרנות בנקאיות וגופים חוץ בנקאיים חשובים. ההיכרות כוללת את הדרישות הספציפיות של כל אחד מהגופים הפיננסיים המדוברים.

בנוסף לאמור לעיל, המקצוענים של המקור לאשראי עסקי מתמחים גם בהשגת מימון ליזמים שאינם עולים חדשים, או מימון לעסקים בסכומים גדולים מאד. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד ראשון וחשוב לקראת רווחה פיננסית לעסק.

.המקור לאשראי עסקי נועד לתת מענה לבקשות  הלוואה של עסקים מכל רחבי הארץ. אחרי הגשת הבקשה, הנציג האמון על הפעילות העסקית באזור שלך יחזור אליך ויסייע לך לחצות את כל המכשולים העסקיים עד לקבלת המימון הנדרש לעסק שלך.