לחצו להתקשרות:

מהן קרנות מימון לעסקים

עסקים קטנים ובינוניים נזקקים מעת לעת לשירותיהן הטובים של קרנות מימון לעסקים. מתי נוצר הצורך לקבלת הלוואות לעסקים פעילים בינוניים וקטנים?היכן ניתן להשיג הלוואות עסקיות או אשראי באמצעות קרנות מימון איכותיות כאמור? אילו מקורות כספיים חלופיים מאפשרים השגת אשראי עסקי בתנאים הטובים ביותר לעסק? תשובות לשאלות הללו – במאמר להלן

קרנות מימון לעסקים קטנים ובינוניים מעניקות הלוואות בערבות המדינה לעסקים ומקלות בכך על העסק. עם זאת, חשוב להתכונן היטב לפני הגשת הבקשה. אם דרושה הלוואה לעסק שלך ואם יש לך עניין בהלוואה באמצעות קרנות מימון לעסקים, זה המקום הנכון עבורך. היועצים הפיננסיים המקצועיים של המקור לאשראי עסקי יסייעו לך בבניית תוכנית עסקית וביישום שלה. זאת, במטרה לגדיל את הסיכויים להשגת מימון לעסק בתנאים הטובים ביותר עבורו.

כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. בנוסף, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה המקובלות. יועצת פיננסית איכותית ומנוסה או יועץ פיננסי איכותי יחזרו אליכם בהקדם. הם ילוו אתכם מרגע יצירת השר ועד לקבלת ההלוואה בפועל.

המקצוענים של המקור לאשראי עסקי פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה מרשימים בגיוד אשראי עסקי, הלוואות עסקיות ומימון. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד משמעותי לפתרון הבעיות הפיננסיות בעסק שלך.

לקריאה נוספת 

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

קרנות מימון לעסקים מתי והיכן

מתי נדרשות הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים

עסקים קטנים תלויים בשטף ההכנסות וביציבות שלהן. ירידה בהכנסות או גידול בהוצאות עלולים ליצור לחץ כלכלי על העסק. הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים מסייעות לבעלי העסק להתגבר על בעיות אובייקטיביות הנוצרות כתוצאה מפגיעה בשטף ההנכסות כאמור. עם זאת, בעלי עסקים קטנים ובינוניים ניצבים בפני בעיות לא פשוטות הדורשות פתרון הולם. הבעיות הללו נובעות לרוב ממחסור בבטחונות, מחזור כספי נמוך או הון חוזר בלתי מספיק.

קרנות מימון ובעיות מימון נפוצות

הקמת עסק חדש

יזם המקים עסק חדש יכול להסתייע בשירותיהן של קרנות מימון לעסקים, הן קרנות ממשלתיות והן קרנות פרטיות. במקרים רבים ההתייחסות של מנהלי הקרנות היא חשדנית. הדרך להתגבר על החששות הינה מסירת נתונים מלאים ומהימנים, יחד עם בניית תוכנית עסקית מנצחת. זאת, באמצעות אנשי מקצוע מיומנים. 

גיוס הלוואה לעסק קיים

יזם המעוניין לגייס הון עבור העסק שלו יוכל לגייס הלוואה באמצעות הלוואות בערבות מדינה לעסקים. בנוסף, הוא יכול לפניות גם לגופים נוספים היכולים לסייע לו הן בהרחבת העסק והן בהשגת הון חוזר. גם נושא זה מומלץ להסתייע באנשי מקצוע. המומחים של המקור לאשראי עסקי מסייעים ליזמים בקבלת ההלוואה בתנאים הטובים ביותר, בתוך פרק הזמן הקצר ביותר האפשרי.

במרבית המקרים הגורם לבעייה הינו היעדר מקצועיות בפנייה וניסיון לחסוך את התמורה המשולמת לאנשי מקצוע בעבור סיוע בבניית תכניות עסקיות ועניינים בירוקרטיים שונים.

היכן ניתן להשיג הלוואות לעסקים

תחום ההלוואות לעסקים התרחב מאד במהלת העשורים האחרונים. נכון להיום. ניתן להשיג הלוואות לעסקים באמצעות מגוון רחב של קרנות מימון, חברות אשראי, הלוואות חוץ בנקאיות אחרות וכמובן – הבנקים. להלן חלק מהאפשרויות הקיימות לגיוס הלוואות לעסקים

קרנות ממשלתיות ומימון בנקאי

משרד הכלכלה (משרד התמ"ת לשעבר) הגדיל בשנים האחרונות את הסכומים המופנים לטובת קידום העסקים במדינת ישראל. זאת, באמצעות קרנות ממשלתיות וקרנות בערבות המדינה. המדובר בעיקר בעסקים קטנים ובינוניים. קרן מימון לעסקים מסייעת ליזמים בהקמת עסק יציב תוך הפחתת הסיכונים שהיזם נוטל על עצמו. הממונים על הנושא במשרד הכלכלה מבינים שסיוע הניתן בזמן הנגון ובמידה הנכונה,מסייע לעסקים קטנים ובינוניים להצליח. כל עסק שמצליח ומתגבר על קשיים כלכליים, מפחית בהכרח את רשימת מבקשי העבודה בישראל.

פנייה לקרנות

פנייה לקבלת סיוע באמצעות קרנות מימון לעסקים חייבת להתבצע על פי כללים ופרמטרים ברורים. זאת, תוך עמידה בדרישות המחמירות שלהן מבחינה מקצועית כמו גם מבחינה ביורוקרטית. הסתייעות בשירותיהם הטובים של אנשי מקצוע מיומנים. מקלה לצלוח את נושא הביורוקרטיה וה"טופסולוגיה" הנדרשת. אנשי המקצוע יסייעו גם בהכנת תכנית עסקית איכותית. התוכנית העסקית חייבת לעבור את רף הציפיות של מנהלי הקרנות על מנת שהבקשה לקבלת הלוואה עסקית תיבחן ברצינות.

קרנות מימון לעסקים של המדינה מעניקות מימון לעסקים קיימים ולעסקים המצויים במצוקה זמנית. זאת, תוך מתן ערבות מדינה להלוואה עד לסך של 75 אחוזים ולעיתים אף יותר מכך. משמעות העניין הוא שהמדינה ערבה למרבית הסיכון שנטל בעל העסק כהלוואה. ערבות מדינה משמעה שאם העסק נכשל ומפסיק לפעול, המדינה עצמה מחזירה את יתרת ההלוואה שנותרה לגוף המממן. זאת הסיבה העיקרית לבדיקות הקפדניות המבוצעות לכל מי שמבקש מימון. 

הלוואות לעסקים בערבות המדינה

לאחר שמבקש ההלוואה עבר את כל השלבים השונים והבדיקות, הוא מופנה למעשה לבנק מסחרי האמור להעניק לו את ההלוואה, קרנות מימון ממשלתיות בערבות מדינה נותנות את האישור לעסק לקבלת ההלוואה והיא ניתנת בתנאים שנקבעו מראש בין מנהלי הקרנות לבין הבנק. מכאן והלאה ההלוואה היא בנקאית לכל דבר, כשהדבר היחיד השונה בינה לבין הלוואה אחרת היא המוכנות של המדינה לשלם את יתרת ההלוואה אם העסק איננו מצליח לפרוע אותה או חדל להתקיים בעקבות כישלון עסקי. ואולם חשוב לזכור שגם בעל העסק מחויב להשקיע מכיסו כעשרים וחמישה אחוזים מכלל ההשקעה. (ראה גם: קרנות בערבות מדינה לעסקים)

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מתמחים בהשגת אשראי ומימון לעסקים. זאת באמצעות קרנות מימון לעסקים, קרנות מימון ממשלתיות בערבות מדינה ואחרות. לעיתים, אם הלווה איננו עומד באמות המידה הנדרשות, ישיגו המומחים שלנו הלוואה לעסק באמצעות מוסדות פיננסיים אחרים. השיקול היחיד הוא טובת הלקוח ומציאת המקום הנכון שבו יגדלו הסיכויים של הלקוח להשיג הלוואה ומימון בתנאים הטובים ביותר עבורו.

קרן לעסקים קטנים – מי יכול לקחת הלוואה?

הלוואות בערבות מדינה הניתנות על ידי קרנות לעסקים קטנים מתאימות באופן עקרוני לכל עסק קטן ובינוני ולכל עצמאי. המטרה הכללית של הקרנות הללו הינה שימור הפעילות העסקית, צמיחה כלכלית או התגברות על מכשולים פיננסיים זמניים.

הליך קבלת ההלוואה, אף שהוא שקוף למדיי, עלול להיות מסובך. זאת, בעיקר מסיבות בירוקרטיות, אבל גם מסיבות מקצועיות. בעל עסק שאיננו מגיע לפגישה עם מנהלי הקרן או הגוף המעניק את ההלוואה, עלול להיתפס על ידם כבלתי רציני. אי לכך, עלולה הבקשה שלו להידחות על הסף. מקצועיות והכנה נכונה הן אלה שיכריעו את הבקשה להלוואה לשבט או לחסד.

להלן עיקרי התהליך לקראת קבלת הלוואה עסקית:

הגשת בקשה לקרן

הגשת הבקשה להלוואה כרוכה במילוי טפסים והליכים בירוקרטיים שונים. הליכים אלה כוללים בין השאר השגת אישורים הקשורים לפעילות העסקית והצגת מאזן של העסק.

בחינת הבקשה ע"י הקרן

קרן לעסקים קטנים איננה מעניקה הלוואות בלא בחינה מדקדקת של הנתונים שהוצגו בפניה. נמתונים נבחנים בקפידה, גם אם הדבר עלול להאריך את ההמתנה של בעלי העסק לתשובה.

פגישה עם נציגי הקרן

בשלב הבא מקיימים הנציגים של קרנות לעסקים קטנים מפגש אישיי עם בעלי העסק. הפגישות נועדו להתרשמות אישית מבעל העסק, שיש לה חשיבות עצומה להצלחת התהליך. במהלך הפגישה מתבקש בעל העסק להציג את החזון  (שזאת למעשה התוכנית העסקית) שלו ואת מטרת ההלוואה.

קרן BDI לעסקים
קרן BDI
הלוואה לעסק דרך קרן תבור
קרן תבור
הלוואות בערבות מדינה קרן שמש
קרן שמש
הלוואות בערבות מדינה לעולים
עולים עצמאיים
קרן גיזה לעסקים
קרן גיזה
קרנות מימון לעסקים
קרנות מימון

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מתמחים בליווי עסקים קטנים המעוניינים להגיש בקשות להלוואה. כמו כן, הם מסייעים גם ביישום התוכנית העסקית, לשביעות רצונם המלאה של בעלי העסק והמלווים כאחד.

אם יש לך צורך בהלוואה לעסק שלך, זה הזמן ליצור איתנו קשר ולעשות צעד ראשון להגשמת החזון העסקי ויציאה לדרך חדשה. אנו פועלים בכל רחבי הארץ ועם הגשת הבקשה נפנה אותך לאיש המקצטוע הקרוב ביותר למקום מגוריך.