לחצו להתקשרות:

קבלת הלוואות מהירות לעסקים

הלוואות מהירות לעסקים עשויות להיות המוצא היחיד לעסק פעיל ורווחי הנמצא במשבר זמני. הלוואות עשויות לסייע לעסק להיחלץ ממשבר פיננסי זמני. מהן הלוואות מהירות לעסקים? למי מתאימות הלוואות אקספרס לעסקים? היכן ניתן להשיג הלוואה מהירה לעסק בקשיים זמניים? כל התשובות במאמר שלפניכם.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

במידה והחלטתם לצאת למכרז ריביות מול כלל יועצים פיננסיים בישראל

לצורך גיוס אשראי לעסק – כנסו לקישור מטה לקונטקט מכרזים

קונטקט – הלוואות מהירות לעסקים – CONTACT

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

אם יש לך צורך בהלוואה מהירה לעסק שלך, זה המקום הנכון עבורך. המקצוענים של המקור להלוואות לעסקים יסייעו לך להשיג את ההלוואה המתאימה ביותר בתנאים הטובים ביותר עבור העסק שלך. אנו מסייעים בהשגת הלוואת הון חוזר, אשראי עסקי ומימון מסוגים שונים לעסק. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת קשר באתר. כמו כן ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה המקובלות. המומחים שלנו פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה גבוהים בגיוס הלוואות לעסקים, אשראי ופתרונות פיננסים. בנוסף, ניתן לקבל מהם סיוע בכתיבת תוכנית עסקית איכותית שתסייע לעסק בגיוס ההלוואה הנדרשת וכן בהגדלת הרווחים.

לקריאה נוספת

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

גיוס הלוואות מהירות לעסקים

הלוואות מהירות הן לעיתים הדרך היחידי למנוע הידרדרות העסק ולפעמים אפילו קריסה שלו. לאורך השנים קרה לא אחת שעסק רווחי ויציב, נקלע לקשיים זמניים וקרס רק משום שלה היה באושרותו לעמוד בהתחייבויות כספיות בזמן נתון. מדובר בדרך כלל בעסק שנקלע לבעייה של תזרים מזומנים, ואין ברשותו הון חוזר שיכול לסייע לו להיחלץ ממשבר פיננסי זמני. הלוואת אקספרס עשויה, במקרה כזה, להיות חבל ההצלה של העסק. המקצוענים שלנו מסייעים לעסקים שנקלעו למשבר פיננסי זמני בהשגת הלוואה מהירה, שתחלץ את העסק ממשבר פיננסי זמני.

למי נועדו הלוואות מהירות לעסקים

הלוואות מהירות לעסקים נועדו למי שעומד באמות המידה הבאות:

חשבון בנק תקין של מבקש ההלוואה

חשבון בנק ( חשבון עסקי ופרטי כאחד) של מבקש ההלוואה  אינו מוגבל. לחילופין,אם ההגבלה על החשבון הוסרה (בצ'קים ו/או בהוצל"פ) יותר משנתיים לפני הגשת הבקשה, ניתן לקבל הלוואת אקספרס.

הכנסה פנויה מספקת

זכאים לקבלת הלוואת אקספרס צריכים להיות בעלי הכנסה פנויה סבירה (כזאת שתאפשר עמידה בהחזרים בקלות יחסית). הכנסה נמוכה, או החזרים גבוהים של התחייבויות קודמות, עלולים למנוע קבלת הלוואה מהירה.

פעילות רווחית בעסק.

בעל עסק שהעסק שלו ייבחן והרווחיות שלו תהיה נמוכה, לא יוכל לקבל הלוואה מהירה. למותר לציין שעסק שאיננו רווחי, גם הוא לא יקבל הלוואה כזאת. הרווחיות של העסק צריכה להיות כזאת שתאפשר לעסק לעמוד בהחזרי ההלוואה בלא שהדבר ישפיע על היציבות שלו.

העדר תיקים בהוצאה לפועל

הלוואה מהירה תינתן רק למי שאין לו (או לעסק שלו) תיקים פתוחים בהוצל"פ מול בנקים או נושים נוספים. לחילופין, מי שתיק ההוצל"פ האחרון כנגדו או כנגד העסק שלו נסגר לפני שנתיים לפחות.

העדר צ'קים חוזרים

צ'קים חוזרים או הוראות קבע שלא כובדו בחשבון הפרטי או העסקי ימנעו, קרוב לוודאי, את קבלת ההלוואה. עם זאת, אם בשנה האחרונה חזרו פחות משלוש המחאות או הו"ק בחשבון העסקי או הפרטי, עדיין ניתן לקבל הלוואות מהירות לעסק.

העדר הליכי פשיטת רגל

מי שהוכרז פושט רגל או מי שכבר קיים עבורו הליך איחוד תיקים בהוצאה לפועל, איננו זכאי לקבל הלוואת אקספרס וגם העסק שלו לא יוכל לקבל הלוואה כזאת. לאחר פשיטת רגל תקופת הצינון הינה 5 שנים לכל הפחות.

בכל אחד מהמקרים המצוינים, קיימת אפשרות לקבל הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים, אבל ההלוואות הללו לא תהיינה הלוואות מהירות. בנוסף, תנאי ההלוואה עלולים להיות הרבה פחות טובים מתנאי הלוואות בנקאיות רגילה. במרבית המקרים, כמצוין לעיל, קבלת הלוואות בנקאיות לעסק היא נדירה. הוראות בנק ישראל מונעות כמעט לחלוטין מתן הלוואות למי שיש לו בעיות פיננסיות או תיקים בהוצל"פ.

הלוואות אקספרס לעסקים

הלוואות אקספרס לעסקים הן הלוואות שבמסגרתן מועברים כספי ההלוואה לחשבון העסקי בתוך זמן קצר מרגע הגשת הבקשה במקרים שבהם העסק אינו נחשב בעייתי, הכספים יועברו עוד באותו היום לחשבון העסקי. במקרים אחרים, כאשר נדרשת בדיקה מעמיקה יותר, יועברו כספי ההלוואה לעסק בתוך מספר ימים מרגע הגשת הבקשה.

האפשרות לקבל הלוואות אקספרס לעסקים הינה תוצאה של ההתקדמות הטכנולוגית המרשימה בעשורים האחרונים. הטכנולוגיה מאפשרת השגת מידע על לווים פוטנציאליים במהירות והסקת מסקנה מהירה באשר ליכולת שלהם לעמוד בהחזרי ההלוואה. גם השוואה בין תנאי ההלוואות השונות המוצעות לעסק יכולה להתבצע במהירות, בדיוק מאותן סיבות. ואכן, היועצים הפיננסיים המקצועיים שלנו יבצעו עבורך את הבדיקה הזאת במהירות ויציעו לך את ההלוואה המתאימה ביותר לצרכים שלך, הן מבחינת גובה ההלוואה והן מבחינת הריבית ופריסת ההחזרים. המומחים שלנו הם יועצים פיננסיים – רו"ח וכלכלנים המתמחים בהשגת הלוואות מהירות לעסקים, הן באמצעות המערכת הבנקאית והן דרך גופים פיננסיים אחרים.

הלוואות בנקאיות מהירות לעסקים

מי שבקשת הלוואה שלהם נדחתה דרך הבנק חושבים לרוב שהם יסורבו לבקשת הלוואה בכל הבנקים.  לפיכך אין פלא שחלקם הגדול של מי שקבלו סירוב בבנק, פונה לקבלת הלוואה חוץ בנקאית. אמנם הדרישות מהלווים במקרים הללו פחותות בהרבה מהדרישות למי שמעוניין בהלוואה בנקאית. עם זאת, תנאי ההלוואה והריביות בהלוואות חוץ בנקאיות הם הרבה פחות טובים מהתנאים שהיו יכולים לקבל באמצעות הלוואות בנקאיות. כל זאת, כמובן, בתנאים ובמגבלות כפי שתוארו לעיל. במקרים שהמצב בהם איננו ברור לחלוטין ויש ספק באשר לסירוב של הבנק לתת הלוואה יוכלו הנציגים המקצועיים שלנו לסייע בקבלת הלוואה בנקאית ובשיפור תנאי ההלוואה.

אם לעסק שלך יש ותק משמעותי בתחום ורווחיות סבירה, ואם ההיסטוריה הבנקאית (שלך ושל העסק כאחד) תקינה, (BDI תקין, ציון אשראי תקין), זה הזמן לפנות אלינו. אנו נסייע לך להכין ולמלא את הבקשה להלוואה. אם נדרש, נסייע גם בבניית תוכנית עסקית. עם סיום איסוף הנתונים והכנת הבקשה, אנו נפנה לכמה בנקים לקבלת הצעות להלוואה. תוך מספר ימים תתקבל תשובה, חיובית או שלילית.

קרן BDI לעסקים
קרן BDI
הלוואה לעסק דרך קרן תבור
קרן תבור
הלוואות בערבות מדינה קרן שמש
קרן שמש
הלוואות בערבות מדינה לעולים
עולים עצמאיים
קרן גיזה לעסקים
קרן גיזה
קרנות מימון לעסקים
קרנות מימון

הלוואות אקספרס חוץ בנקאיות לעסקים

קבלת סירוב בבנק להלוואה איננה סוף פסוק. אופציה נוספת לקבלת מימון לעסק הינה הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים. הלוואות כאלה ניתן להשיג דרך חברות אשראי, חברות ביטוח או גופים חוץ בנקאיים אחרים הפעילים בשוק ההלוואות החוץ בנקאיות. כפי שכבר הוזכר, תנאי ההחזר של הלוואות כאלה הם פחות טובים מאלה הנהוגים בבנקים. עם זאת, ההלוואות הללו זמינות יותר ומכוונות בדיוק ללקוחות שסורבו בבנק.

אם יש לך צורך בקבלת הלוואה מהירה לאסק, זה המקום הנכון עבורך. כדאי לפנות אלינו כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. יועצת פיננסית איכותית או יועץ מקצועי מטעמנו יחזרו אליך בהקדם. הם ילוו אותך לאורך כל הדרך, מרגע יתירת הקשר ועד לקבלת המזומנים בחשבון העסקי שלך. אנו פועלים בכל רחבי הארץ, האחוזי הצלחה גבוהים בהשגת הלוואות אקספקס לעסקים, אשראי ומיומן. כדאי ליצור קשר כעת, ולעשות צעד משמעותי להצלחת העסק שלך.