לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים

יזמות תיירותית יתרונות

יזמות עסקית תיירותית נמצאת בעדיפות גבוהה בסדר העדיפויות הלאומי. אילו סוגי יזמות עסקית תיירותית קיימים? אילו סוגי הלוואות ומימון קיימים? אילו גופים מעניקים הלוואות למטרת יזמות עסקית תיירותית? בשורות להלן נעסוק בהרחבה בנושאים הללו.

המומחים של המקור לאשראי עסקי מסייעים בגיוס הלוואות לפיתוח יזמות עסקית תיירותית. הסיוע ניתן בכל השלבים, החל ממציאת המקום הנכון לנטילת הלוואה וכלה במציאת ההלוואה הטובה ביותר. כמו כן, ניתן לקבל סיוע בכתיבת תוכנית עסקית שתסייע ליזמים להשיג הלוואות עבור המיזם שלהם. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד ענק לקראת ההצלחה העסקית.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

סוגי יזמות תיירותית

הקמת מיזם תיירותי דורשת מאמץ רב, ידע מעמיק בתחום העיסוק וקביעת דרכי פעולה ברורות. בנוסף, נדרש ממקימי המיזם התיירותי לגייס לא מעט כספים. מדובר בהשקעה בסדרי גודל שהאדם הממוצע איננו מסוגל לעמוד בהם בדרך כלל.

משרדי ממשלה שונים מסייעים בהוצאת יוזמות כאלה מהכוח אל הפועל. המיקום של אתר התיירות או האטרקציה הוא מכריע בקביעת הקדימות שלו בקבלת סיוע ממשלתי ליזמים. אתרים רשמיים של ממשלת ישראל מפרסמים מעת לעת רשימת אזורים הנמצאים בעדיפות גבוהה לצורך העניין.

הלוואות לעוסקים בחקלאות
הלוואות לחקלאים
הלוואות עסקיות ליבואנים
הלוואות ליבואנים
הלוואות ליצרנים
הלוואות ליצרנים
הלוואות למסעדות
הלוואות למסעדות וקייטרינג
הלוואות לחברות הזנק סטארטאפ
חברות סטארטאפ הזנק
הלוואות לבעלים של מוניות
הלוואות לבעלי מוניות

הקמה ופיתוח של צימרים

יזמות מסוג אחר הינה הקמה ופיתוח של צימרים או מלונות בוטיק לתיירים. היזמה הזאת נתמכת בעובדה שהמחסור בחדרי לינה בישראל הוא חמור מאד. לפיכך, כל מיזם המוסיף חדרי אירוח מתקבל, בדרך כלל, בברכה. מעבר לברכות ולאיחולים, מעניקה מדינת ישראל גם סיוע כספי ליזמים כאלה. גם כאן יש חשיבות לאזורי הפיתוח ולמיקום של המיזם.

הקמת אטרקציות תיירותיות

הקמת אטרקציה תיירותית היא עניין לא פשוט, הדורש הבנה מעמיקה וידע רב. אטרצקיה תיירותית יכולה להיות שחזור של אתר היסטורי, או הקמת אטרקציה אחרת. אטרקציה תיירוית כוללת בדרך כלל סיור באזור, יחד עם הפעלה לסוגי אוכלוסייה מגוונים.

הקמת אטרקציה תיירותית דורשת השקעה כספית ניכרת. עם זאת, מיזם מצליח עשוי להעסיק עובדים רבים ולהניב הכנסות גבוהות למקימים. היועצים המקצועיים של המקור לאשראי עסקי מסייעים בגיוס הלוואות עסקיות שמטרתן הקמה ופיתוח של מיזמים עסקיים שונים בתחום התיירות. אם יש לך תוכניות להקמה של אטרקציה תיירותית, צימרים או מלון בוטיק, הגעת למקום הנכון. כדאי ליצור קשר כבר כעת ונציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם.

סוגי הלוואות ליזמות תיירותית

משרד התיירות, כמו גם קרנות מימון לעסקים, מעמידים הלוואות ליזמות תיירותית לעסקים העומדים באמות המידה שנקבעות מעת לעת.

הלוואות בערבות המדינה

מדינת ישראל מסייעת במימון יזמות תיירותית באמצעות הלוואות בערבות המדינה. מדובר בהלוואות הניתנות על ידי קרנות שונות, כשהמדינה ערבה לחלק גדול מההלוואה. ההלוואות ניתנות בסכומים משתנים, בהתאם לסוג המיזם ולגובה ההשקעה הצפוי.

הלוורות בנקאיות

בחלק מהמקרים, ניתן להשיג הלוואות בנקאיות בסכומים גבוהים. הלוואות כאלה עשויות לתת פתרון פיננסי הולם ליזמים העתידים להשקיע כסף רב, מחשבה ומאמץ בעסק התיירותי שלהם.

הלוואות חוץ בנקאיות

גופים חוץ בנקאיים שונים עשויים גם הם להעניק הלוואות למיזמים תיירותיים, בסכומים גבוהים ובתנאים טובים. עם הגופים הללו ניתן למנות חברות ביטוח, חברות אשראי וגופים כלכליים אחרים.

הנציגים של המקור לאשראי עסקי ילוו אותך לאורך כל הדרך, עד להשגת המימון הנדרש. אנו פועלים בכל רחבי הארץ. זה המקום לציין, כי הנציגים של המקור לאשראי עסקי נמנים עם הטובים והמנוסים בתחום העיסוק שלהם.

עוד חשוב להזכיר כאן, שכל פתרון כלכלי מותאם על ידי אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי  ללווה. אנשי המקצוע יעשו הכול בכדי לשפר את תנאי ההלוואות, כולל הריביות, תקופת ההחזר וסכומי ההלוואה.

ניתן ליצור קשר באמצעות האתר או קשר טלפוני, ולעשות את הצעד הראשול לקראת הגשמת החלום לנהל עסק תיירותי.