לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים

הכל על הלוואה לעסק מתחיל

הלוואה לעסק מתחיל ניתן להשיג רק אם המלווה משתכנע שהעסק הוא ראוי ויש לו פוטנציאל. המומחים של המקור לאשראי עסקי מסייעים לעסקים מתחילים בהשגת מימון בתנאים המתאימים ביותר עבור העסק. הסיוע כולל מציאת מקורות שונים להלוואה, הכנת תכנית עסקית וסיוע ביישום שלה לאחר קבלת ההלוואה. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד ראשון להצלחה.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הלוואה לעסק מתחיל מטרות וצרכים

הלוואה לעסק מתחיל מסייעת לו לעשות את צעדיו הראשונים. גובה ההלוואה תלוי בצרכים העסקיים הנובעים ממהות העסק.

אם העסק הוא יצרני, ההלוואה הראשונית נועדה לתכנון המבנה (בהנחה שמיקום העסק ידוע), תכנון פס הייצור ורכישת מכונות, מכשירים וציוד אחר. אם מדובר בעסק שמהותו הפצה, הלוואה לעסק מתחיל מהסוג הזה נועדע לרכישת שטחי אחסו, רכבים להובלה והוצאות ראשוניות אחרות. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי יסייעו לכם בהתאמת ההלוואהלצרכים וליכולת ההחזר החודשית הצפויה.

החשיבות של תוכנית עסקית לקבלת הלוואה לעסק מתחיל

לא ניתן להפריז בחשיבותה של התכנית העסקית בתהליך קבלת הלוואה לעסק מתחיל. גם אם העסק פועל מזה זמן, כל גוף שמעניק לו הלוואה מסכן את כספו בצורה ניכרת. הכנת תכנית עסקית מסייעת בשני מובנים:

מצגת משכנעת למעניק ההלוואה: התכנית העסקית חייבת להיות משכנעת וחד משמעית בהצגת היכולת של העסק לייצר רווחים בעתיד הנראה לעין. זאת ועוד – התכנית העסקית חייבת לכלול נתונים עסקיים צפויים ולהסביא למקבלי ההחלטה על מה הם מתבססים.

אם מי שמקימים את העסק הם בעלי ניסיון בתחום הספציפי שבו העסק יעבוד, הדבר מהווה יתרון. יש סבירות להניח, במקרה הזה, שהם, כולם או חלקם, מכירים אנשים הפועלים כבר בתחום – יצרנים או יבואנים או אחרים. היכרות כאמור מאפשרת למקימי העסק להשיג את הסחורה שהם משווקים במחיר הטוב ביותר.

מצד שני, אנשים בעלי ניסיון גם מכירים לקוחות, או לכל הפחות יודעים בדיוק מה דרוש ללקוחות ומה יגרום להם לקנות את המוצרים או הסחורות שהעסק העתידי אמור לשווק.

התוויית מסלול התקדמות עבור העסק: ואולם חשוב לציין כי תכנית עסקית היא גם הבסיס שלעו תעמות התכנית האסטרטגית של העסק עצמו. טועה מי שחושב שלאחר הצגה של תכנית עסקית אין בה שימוש. השגת הלוואה לעסק מתחיל היא רק השלב הראשון בביצוע וביישום שלה.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים לעסקים מתחילים גם בבניית תכנית עסקית וגם ביישום מוצלח שלה בשטח. אנו מעניקים תמיכה וליווי אישי לעסקים המעוניינים בכך. במרבית המקרים, התוצאות של הליווי העסקי ניתנות לבדיקה בשטח כבר לאחר זמן קצר. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מלווים את העסק אד להצלחה, ומסייעים לעסקים המעוניינים בכך להגדיל את הרווחים ולהרחיב את הפעילות. זאת, כמובן, בצורה מושכלת ומותאמת ליכולת של העסק לספוג ולהטמיע את השינויים והשיפורים.

כדאי ליצור קשר כבר כעת. נציג או נציגה מטעם המקור לאשראי עסקי יצרו אתכם קשר בתוך זמן קצר ויסייעו לכם לעור את המשוכות העומדות בפני כל עסק מתחיל בצורה הטושב והקלה ביותר.