לחצו להתקשרות:

הלוואה לחברת סטארט טפ

מדינת ישראל היא אחד המקומות המשופעים ביותר בחברות סטארט אפ. (חברות הזנק). כמעט ארבעת אלפים חברות כאלה הוקמו בה עם השנים. מרבית החברות הללו נסגרו, לאחר שהמודל העסקי שעליו הן נבנו כשל, או שהמוצר שפיתחו נמצא בלתי ניתן ליישום. מנגד, כמאה ושישים חברות הזנק נותרו פעילות ויישמו הלכה למעשה את הרעיונות המקוריים של היזמים. מרבית החברות הללו מצליחות מאד, והן ראש החץ של הסטארט אפ בישראל.

מהם העקרונות שעל פיהם נקבעים הסיכויים של רעיון כל שהוא להפוך למציאות? אילו דרכים קיימות להשגת הלוואות לעסקים בתחום ההייטק? אילו גופים פיננסיים מציעים מימון לחברות היי טק, למרות שהסיכוי להפוך את הרעיון העסקי שלהן לוט בערפל? בשורות הבאות נעסוק בהרחבה בסוגיות דלעיל.

היועצים הפיננסיים המקצועיים של המקור לאשראי עסקי מסייעים לבעלי חברות סטארט אף בתחילת דרכן, להפוך את הרעיון העסקי שלהם למציאות. זאת, הן באמצעות תוכנית עסקית איכותית טהן באמצעות הלוןואות לעסקיות. אם יש לך תוכנית מוגדרת לפיתוח מוצר או שירות חדשניים, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות האתר. לחילופין ניתן ליצור קשר בטלפון, בשעות העבודה הרגילות. נציגה מקצועית מיומנת או נציג איכותי מטעמנו יצרו אתך קשר בהקדם. הם ילוו אותך לאורך כל הדרך, עד לקבלת ההלוואה ספועל.

המקצוענים של המקור לאשראי עסקי פועלים בכל רחבי הארץ, באחוזי הצלחה גבוהים בגיוס הלוואות חוץ בנקאיות. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולהצטרף להצלחה.

לקריאה נוספת:

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הלוואה לחברת סטארט אפ הלכה למעשה

קביעת הסיכויים להפיכת רעיון עסקי הוא נושא מורכב. אנשי המקצוע העוסקים בנושא הם מומחים פיננסיים בעלי ניסיון, שרכשו ניסיון וידע המסייעים להם להעריך בצורה הטובה ביותר את הסיכויים להפיכת רעיון כל שהוא או מוצר כל שהוא לעסק רווחי. הקביעה שלהם מאפשרת ליזמים להשיג מימון שמטרתו לסייע להם להפוך את הרעיון למציאות עסקית נושאת רווחים. להלן חלק מאמות המידה הנבחנות לצורך העניין:

מידת המקצועיות והניסיון של היזמים

ההעדפה הברורה של גופים פיננסיים או קרנות מימון לעסקים המסייעים ליזמים, נוטה בבירור לטובת יזמים שהם בעלי ניסיון והבנה בתחום שפעילות העתידי של העסק. אם מדובר ברעיון או מוצר חדשניים, הדבר נכון על אחת כמה וכמה. רעיון לפטנט חדש בתחום האנרגיה המתחדשת ייבחן ברצינות אם יוגש על ידי מומחה בתחום. מידת האמון שירחשו הבוחנים לאותו רעיון תהיה נמוכה יותר, אם היזם עוסק במכירת ירקות בשוק והוא חסר השכלה. אף שהרעיון עצמו אמור להיבחן, הרי שלמעשה מי שנבחן הוא היזם.

מידת העניין והרווחיות הגלומים ברעיון החדשני

ככל שתחום העיסוק העתידי של הסטארט אפ מעניין יותר וככל שפוטנציאל הרווחים בו גבוה יותר, הסיכויים לגיוס הלוואות לפיתוח שלו יהיו גבוהים יותר. תחומים מעניינים לדוגמה הם תחום האנרגיה המתחדשת, בינה מלאכותית או פיתוחים רפואיים. למעשה, כל תחום פעילות עשוי להפוך למעניין, אם הפוטנציאל הכספי הגלום בפיתוח המוצר או השירות העתידי הוא גבוה.

המהירות שבה ניתן להפוך את הרעיון למציאות

כל יזם המבקש הלוואות עסקיות לסטארט אפ, חייב להכין תוכנית עסקית מקצועית. בתוכנית כאמור יש צורך לציין את אורך הזמן שיידרש להפוך את הרעיון העסקי למציאות פיננסית רווחית. ככל שהזמן קצר יותר, כך גדלה האטרקטיביות של הראיון. יחד איתה נפתחות אופציות חדשות להשגת מימון.

שקלול סיכויי ההצלחה של סטארט אפ באתרם לעקרונות שהוזכרו לעיל עשוי לקבוע את הסיכויים לגיוס הלוואות או סיגים אחרים של מימון לסטארט אפ. בנוסף לאמות המידה הנזכרות, עשויים מומחים המצויים בתחום להציב עקרונות נוספים לבחינת הראיון העסקי. עם זאת, האמור לעיל משקף את רוח הדברים.

דרכים להשגת הלוואות וסוגי מימון אחרים

אף שהנטייה הראשונית של יזמים בתחומי ידע שונים הינה לגייס מימון בכוחות עצמם, הניסיון מלמד שהדבר הוא כמעט בלתי אפשרי. הצלחות דוגמת מערכת ההפעלה DOS שפותחה במחסן מאחורי ביתו של אחד היזמים הן נדירות, ולרוב אינן אפשריות. במרבית המקרים, היזמים מגבשים את הרעיון הבסיסי למיזם בכוחות עצמם, תוך שהם מסתייעים בחסכונות אישיים או בבני משפחה התומכים בהם.

קרנות הון סיכון למימון סטארט אפ

עם הזמן, ובתנאי שהמוצר או התכניות הקשורות בו אכן קרמו עור וגידים, פונים היזמים לקרנות שונות בבקשת מימון לסטארט אפ החדש. כיון שמדובר עדיין במוצר שהוא בגדר אבסטרקט ואין הוכחה מוצקה למידת הישימות שלו, מגיעות לרוב ההלוואות לחברות סטארט אפ מקרנות ייעודיות. הקרנות הללו קרויות בשפה המקצועית קרנות הון סיכון. היועצים הפיננסיים המקצועיים של המקור לאשראי עסקי מתמחים בגיוס הון עבור חברות סטארט אפ הן באמצעות קרנות הון סיכון והן באמצעות מקורות פיננסיים אחרים. המקצוענים שלנו יעשו כל שביכולתם לגייס את האמצעים הדרושים בתנאים הטובים ביותר האפשריים.

אם יש לך רעיון עסקי או רעיון למוצר או שירות חדשני שעשוי להפוך להצלחה עסקית ופיננסית, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד ראשון בדרך להצלחה. ניתן ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. בנוסף, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה המקובלות.

אם וכאשר תגיע החברה לרווחיות, יממשו הקרנות כאמור את הרווחים. בחלק ניכר מהמקרים שבהם המיזם אכן הצליח, נמכרה החברה במאות אחוזי רווח. האחוזים הגבוהים מפצים על הפסדים מהלוואות אחרות, למיזמים שכשלו.

השקעה בעסק

סוג אחר של מימון עשוי להיות השקעה בעסק – כלומר רכישת מניות בחסרה. השקעה מהסוג הזה איננה דורשת החזר ועשויה להיות פתרון מוצלח עבור עסקים שבשלבי הפיתוח הראשונים אינם נהנים מהכנסות קבועות ותזרים המזומנים שלהם שלילי. עם זאת, בהמשך הדרך וכשהעסק יהפוך לרווחי, ישתתפו המשקיעים ברווחים אל פי אחוזי המניות שברשותם.

משקיעים מהסוג הזה הם בעלי הון, המוכנים לקחת סיכונים ברמות גבוהות מצד אחד, אבל לייצר לעצמם רווחים גבוהים אם וכאשר ההשקעה שלהם נושאת פרי.

קרן פמה מימון לרכב
פמה מימון לרכב
משכנתא חוץ בנקאית
הלוואות דרך נכסים
הלוואה לעסק דרך קרן בנק לאומי לעסקים
קרן בנק לאומי
הלוואות בערבות מדינה לעסקים
קרנות מדינה
קרן שמש לעסקים
קרן שמש לעסקים
קרנות מימון לעסקים
קרנות מימון לעסקים

הלוואות דרך קרנות מימון שונות לעסקים

קרנות מימון לעסקים התומכות ומתמחות בהשקעה בחברות הזנק מתמחות, בדרך כלל, בנושאים ובתחומים ספציפיים. בלא מעט מקרים קרה שרעיון כל שהוא להקמת סטארט אפ לא זכה למענה פיננסי, פשוט כיון שלא נמצאו חברות או גופים המתמחים בתחום. היועצים הפיננסיים המיומנים של המקור לאשראי עסקי מתמחים בגיוס הון והלוואות עבור מיזמים בתחילת הדרך, במגוון רחב מאד של תחומים.

אנו מסייעים ליזמים בתחילת דרכם להתאים את ההלוואות כאמור למיזם שלהם בצורה המיטבית. אם המיזם שלך נמצא בתחילת הדרך ואם החזון בוער לך בגוף, זה המקום עבורך. כדאי ליצור קשר כעת ויועצת פיננסית או יועץ מקצועי מטעמנו יחזרו אליך בהקדם. הם ילוו אותך לאורך כל הדרך עד להשגת הלוואה לעסק  בתנאים הטובים ביותר ובפרישת ההחזרים הנכונה עבור העסק שלך. מגוון הקרנות ומקורות המימון אשר המקור לאשראי עסקי משתף פעולה איתם הוא רחב. כתוצאה, גדלים הסיכויים לגיוס הלוואות גם במקומות וגם עבור מיזמים שלא זכו למענה חיובה במקומות אחרים.

המקצוענים של המקור לאשראי עסקי פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה מרשימים בגיוס הלוואות עסקיות, ובכלל זה גם הלוואות לסטארט אפ. ניתן ליצור קשר באופן מיידי באמצעות האתר. בנוסף, ניתן ליצור קשר באמצעות הטלפון בשעות העבודה המקובלות.