לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים

מינוף חברה והגדלת הרווחים

הלוואות למינוף חברה הן הלוואות המאפשרות לעסק להגדיל את היקפי הפעילות שלו ואיתן להגדיל את הרווחים. המומחים של המקור לאשראי עסקי מסייעים לבעלי עסקים ליטול הלוואה למינוף חברה. הייעוץ כולל כתיבת תוכנית עסקית, הגשתה לגופים פיננסיים וסיוע ביישום התוכנית והגדלת הרווחים. ניתן ליצור קשר כבר כעת והמומחים של המקור לאשראי עסקי יחזרו אליך בהקדם.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

למה צריך הלוואה למינוף חברה

יש לא מעט מצבים שבהם מתעורר הצורך בנטילת הלוואה למינוף חברה. להלן מספר מצבים שבהם הלוואה כזאת היא חשובה.

תוכנית עסקית, הגדלת עסק, הרחבת עסק, התאמת הלוואות לעסקים
תוכנית עסקית
הלוואות להגדלת עסק, הרחבת עסק
הגדלת עסק
הרחבת עסק, הלוואות להגדלת עסק
הרחבת עסק
הלוואות להגדלת רווחים, הקטנת הוצאות, הגדלת רווחים למוצר
הגדלת רווחים

השקעה גדולה בסכום מוכתב מראש

לא אחת קורה שבעל עסק מזהה הזדמנות עסקית שיכולה להניב לו רווחים גבוהים. ואולם לעיתים קרובות ההזדמנות העסקית מלווה במגבלה: סכום ההשקעה הנדרש איננו יכול לרדת מתחת לסכום מינימאלי קבוע מראש. מחד, קיימת הזדמנות עסקית נדירה. מצד שני, אין למשקיע ההון הנדרש. זה בדיוק מסוג המצבים שבו העל עסק נוטל הלוואה למינוף חברה. ההלוואה משלימה את הסכום החסר ומאפשרת השקעה שרווח נאה בצידה. ההשקעה יכולה להיות בשוק ההון, ברכישת עסק נוסף או כזה היכול לסייע לפעילות העסקית ועוד.

הגדלת רווח בהשקעה צפויה

כשאיש עסקים כל שהוא מזהה הזדמנות טובה ליצירת רווח נאה על השקעה מסוימת. עומדת בפניו האפשרות להשקיע את ההון שלו עצמו וליהנות מהרווח הצפוי. ואולם אם בעל היוזמה מעוניין להגדיל את הרווחים. זה בדיוק הזמן שבו הוא פונה לגיוס הלוואה למינוף חברה. ההלוואה כאמור תסייע לו להגדיל את הרווחים הרבה מעבר למה שניתן היה להשיג אילו השתמש המשקיע רק בהון הקיים.

רכישת ידע או רכוש שיסייעו לצמיחה עסקית

לעיתים קרובות ניתנת הלוואה למינוף חברה על מנת לסייע לה לרכוש רכוש או ידע שיסייע לנוטלי ההלוואה לצמוח ולהגדיל את הרווחים של העסק. לעיתים מדובר ברכישת עסק שהפעילות שלו משלימה את הפעילות העסקית הקיימת. כאן ההגדרה מעט סבוכה יותר ויש המזהים אותה כהשקעה ולאו דווקא כמינוף עסקי. ועדיין, אם ההשקעה עצמה מניבה רווחים, הרי שיש בה משום הלוואה למינוף חברה.

איך ניתן לבדוק כדאיות של הלוואה למינוף חברה

בדיקת ההשקעה פשוטה לכאורה: סכום ההלוואה שיש לקחת ידוע. גם הריבית עבור ההלוואה הזאת וההוצאות הנלוות ידועים מראש. ההיגיון אומר שאם סך כל ההוצאות עבור ההלוואה קטן מאשר סך כל הרווחים כתוצאה מההשקעה שלשמה ניטלה ההלוואה, הרי שהיא המצאת בטריטוריה חיובית.

ואולם לעיתים הבדיקה הופכת להיות קשה, בעיקר כשמדובר בפעילות עסקית מרובת מינופים: עסק אחד רוכש עסק אחר באמצעות הלוואה למינוף חברה. העסק הנרכש נוטל גם הוא הלוואה דומה ורוכש עסק אחר. זאת בדיוק הדרך שבו נבנים עסקים מורכבים בעלי מידה רבה של מינוף.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מתמחים בנושא הלוואות למינוף חברה כמו גם בתחומים אחרים. אם יש ברצונך ליטול הלוואה למינוף חברה, אנשי המקצוע שלנו ימצאו את הפתרון הטוב ביותר עבורך. הם יבצעו את בדיקת הכדאיות וימצאו את המקום הנכון ליטול ממנו הלוואה.

ניתן ליצור קשר כבר כעת והנציגים של המקור לאשראי עסקי יצרו אתך קשר בהקדם. אנשי המקצוע שלנו יתאימו עבורך את ההלוואה הטובה ביותר וילוו אותךכל הדרך עד להתלחה. הליווי כולל כתיבת תוכנית עסקית, סיוע בהגשת התוכנית כאמור וסיוע בייום התוכנית והפקת רווחים.