לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים

ייעוץ להלוואות עסקיות בירושלים

הפיתוח הכלכלי והעסקי של ירושלים נמצא במקום גבוה בסדר העדיפויות של מדינת ישראל. שתי תוכניות חומש שיצאו לפועל בעשור האחרון, ("תוכנית מרום" לפיתוח ירושלים) מסדירות את ההשקעה של מדינת ישראל בפיתוח העיר, בתחומי פעילות שונים. במסגרת התכנית הכללית לפיתוח וחיזוק העיר, הוקצו גם סכומים שיופנו למתן הלוואות לעסקים בירושלים בתנאים נוחים ובערבות המדינה.

מדוע התעורר הצורך בהקמת קרנות ייחודיות לעיר ירושלים? לאילו מטרות ועסקים ניתן לגייס הלוואות לעסקים בירושלים מקרנות ייעודיות? מה היתרונות של הלוואות לעסקים בירושלים על פני הלוואות דומות אחרות? בשורות הבאות נעסוק בנושאים הללו.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים ליזמים ולבעלי עסקים קטנים ובינוניים בגיוס הלוואות לעצמאים ומימון בהתאמה לצרכי העסק וליכולת ההחזר שלו. מדובר בגיוס הלוואות לעסקים באזור ירושלים, כמו גם באזורים אחרים בישראל.

אם יש לך צורך בגיוס הלוואה עבור העסק שלך, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולהזניק את העסק שלך קדימה. היתרון הגדול בגיוס הלוואות לעסקים דרך המקור לאשראי עסקי, הוא במהירות ובמיומנות הגבוהה של אנשי המקצוע העוסקים במלאכה.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

עסקים בירושלים

ירושלים היא עיר הבירה של ישראל והעיר הקדושה לבני שלושת הדתות המונותיאיסטיות. ככזאת, היא מהווה נקודת משיכה לתיירים מכל רחבי העולם.

הלוואות לעסקים
הלוואות לעסקים
הלוואות לעסקים גדולים
חברות גדולות
הסכמי הלוואה לחברות
הסכם הלוואה
השוואת ריביות
השוואת ריביות
מימון לעסקים תשובות לשאלות
מימון שאלות
גיוס אשראי לעסקים בינוניים
אשראי לעסק בינוני

מבחינת התיירים הללו, ירושלים היא המראה של מדינת ישראל כולה. הדבר מחייב התייחסות מיוחדת ושמירה על רמת שירותים גבוהה. יחד עם זאת, התנועה המרובה של תיירים ישראלים וזרים בירושלים מהווה מצע כלכלי נוח להקמת עסק עצמאי ורווחי בעיר. המטרה של תכניות הפיתוח של ירושלים היא לשפר את רמת השירותים בעיר, יחד עם ניסיון אמיתי לשפר את רמת החיים וכושר ההתפרנסות של תושבי הבירה..

מטרות הלוואה לעסקים בירושלים

ההלוואות המוצעות על ידי קרנות ומוסדות כלכליים שונים נועדו לפיתוח עסקי במגוון תחומים רחב ולקשת רחבה של סוגי עסקים.. עם סוגי העסקים שההלוואות מיועדות להם ניתן למנות: עסקים יצרניים, עסקים קמעונאיים ועסקים בתחום השירותים והמסחר. בנוסף, שוקדים פרנסי העיר גם על פיתוח עסקים בתחומי ההיי טק השונים.

תחום עסקי חשוב אחר שאליו מופנים משאבים רבים, הוא פיתוח התיירות בעיר הבירה של ישראל. ירושלים היא העיר שאליה מגיע מספר המבקרים הגדול ביותר בישראל, ונמנית עם הערים שזרימת התיירים אליהן היא מהגבוהות בעולם. לפיכך, פיתוח התיירות מאפשר למבקר הממוצע למצות את חוויית הביקור שלו בירושלים בצורה הטובה ביותר. במקביל, ניתן בעזרת מדיניות נכונה להגדיל את מספר המשרות בענף, לתועלת תושבי העיר. הלוואות לתיירות הן, לפיכך, תחום פיננסי חשוב.

בנוסף לפיתוח המסחר והעסקים בעיר, מושקעים כספים רבים בפיתוח עירוני, פיתוח אקדמי ופיתוח אתרי מורשת. כל אלה, במקביל לניסיון לפיתוח כלכלי בעיר.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים ליזמים ולבעלי עסקים במציאת מקורות מימון להרחבה והגדלה של העסק שלהם. זאת, באמצעות הלוואות מותאמות ליכולת ולצרכים של כל עסק בנפרד.

סוגי הלוואות לעסקים בירושלים

מימון לעסקים בירושלים ניתן על ידי קרנות שונות, בנקים וגופים חוץ בנקאיים.

קרנות בערבות המדינה

קרנות בערבות המדינה מציעות הלוואות תוך דרישה של ערבויות צנועות יחסית לגובה ההלוואה. את הערבות עבור החלק הארי של ההלוואות מספקת המדינה, באמצעות הקרנות שלה. בירושלים, הלוואות בערבות המדינה מוצעות בריביות נמוכות יחסית, ובסכומים גבוהים מאלה שניתן לגייס במקומות אחרים. גם פריסת ההחזרים נוחה. ניתן לחלק את ההלוואה ל-60 תשלומים. בנוסף, ניתן בחלק מהמקרים לקבל תקופת גרייס – קרי דחיית ההתחלה של החזר ההלוואה. שאת במטרה לתת לעסק הזדמנות להתייצב תחילה.

הלוואות בנקאיות

הלוואות בנקאיות ניתנות על ידי כל הבנקים הפעילים בישראל. חלק ניכר מהם מעניק הלוואות בתנאים דומים למקובל בקרנות בערבות המדינה. מעבר להלוואות מהסוג הזה, מעניים בנקים שונים פתרונות ייחודיים לעסקים.

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות לעסקים בירושלים ניתנות גם על ידי גופים וחברות חוץ בנקאיים שונים. מדובר בחברות אשראי, חברות ביטוח וחברות פיננסיות שונות. חשוב להדגיש בהזדמנות זאת, כי חברות שהורשו על ידי בנק ישראל להעניק הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים, נמצאות בפיקוח מתמיד. הדבר מביא לכך שלעיתים הריביות ותנאי ההלוואה בחברות הללו טובים אפילו יותר מאלה המקובלים בבנקים.

תנאים בסיסיים לקבלת הלוואות

הלוואות לעסקים בירושלים, כמו גם במקומות אחרים בישראל, ניתנות לכל בעל עסק המעוניין בכך. זאת, בתנאי שהוא עומד בתנאי הסף לקבלת הלוואה על ידי הגופים הללו. תנאי הסף נקבעים על ידי הקרנות, בהתאם למטרות שקבעו ותחום הפעילות שאותו הן מעוניינות לטפח.

תנאי נוסף לקבלת הלוואות הוא שהעסק איננו מוגבל בבנק או בעל בי די אי לא תקין. (ראו: בדיקת בי די אי דרך קרן בי די אי.)

נטילת הלוואה מכל גוף שהוא מחייבת בניית תוכנית עסקית, המפרטת את המטרות, שיטת הפעולה והאמצעים שבעל העסק מתכוון להשתמש בהם במטרה להגדיל ולהרחיב את הפעילות העסקית. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים בהכנה של תוכנית עסקית, וביישום שלה הלכה למעשה לאחר אישור ההלוואה.

אם יש לך עסק או יש לך כוונה להקים עסק, המקצוענים של המקור לאשראי עסקי יסייעו לך בהשגת אשראי עסקי, הלוואות לעצמאים או הלוואות ליזמות עסקית. זאת, בהתאמה לצרכי העסק וליכולת ההחזר שלו. גם עסק שלא עמד בדרישות של קרנות בערבות המדינה או אחרות שהוזכרו לעיל, יכול להשיג מימון ואשראי לעסק. זאת, כאמור, בהתאמה לצרכים וליכולות שלו.

כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי יחזרו אליך בהקדם. הם ילוו אותך לאורך כל הדרך עד להשגת אשראי ומימון עבור העסק שלך.