לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים
הקמת עסק כרוכה בהשקעה ומחייבת נטילת הלוואות לעסקים בהקמה. אילו קרנות מעניקות אשראי לעסקים בהקמה? אילו אפשרויות נוספות קיימות לקבלת הלוואות לעסקים או אשראי עסקי?
מתי לקחת הלוואות בנקאיות לעסקים? מהן מטרות אפשריות של הלוואות לעסקים? כיצד משיגים הלוואות עסקיות בהתאמה לצרכי העסק? מה בין הלוואות חוץ בנקאיות להלוואות בנקאיות?
גיוס הלוואות בערבות המדינה לעסקים, הלוואות לעסקים, הלוואות מדינה לעסקים, הלוואות דרך קרנות בערבות מדינה לעסקים, קריטריונים לקבלת הלוואות לעסקים בערבות המדינה, כתיבת תוכנית עסקית כחלק מהליך קהלת הלוואה עסקית בערבות המדינה
מה הסיבות לנטילת הלוואות לעסקים סיטונאים? מה חשיבותה של תוכנית עסקית איכותית ובת ביצוע לקבלת הלוואה לעסק סיטונאי? היכן וכיצד ניתן להשיג הלוואות עסקיות איכותיות לסיטונאים?
גיוס הלוואות לעסקים חדשים - הלוואה לעסק חדש מתחיל שנמצא בשלב הקמה בתחילת הדרך. מימון לעסקים מתחילים או בשלבי הקמה שנמצאים בתחילת דרכם בפעילות עסקית

ייעוץ והלוואות לעסקים בצפון

הלוואות לעסקים בצפון ניתנות בתנאים טובים, בתמיכה ועידוד של מדינת ישראל. גם קרנות פילנתרופיות שונות פועלות להקלת המצוקה הפיננסית של עסקים בצפון והרחבת הפעילות העסקית שלהם.

מה ההבדל בין עסקים בצפון לעסקים במרכז הארץ? מה המטרה של הלוואות לעסקים בצפון? אילו קרנות מעניקות הלוואות בתנאים טובים לעסקים בצפון? בשורות הבאות נרחיב את היריעה בסוגיות הללו.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים לעסקים בצפון, לעסקים בדרום ובפריפריה בכלל, בגיוס הלוואות עסקיות. זאת, בהתאמה לדרישות, ליכולות ולצרכים של העסק.

כמו כן, ניתן לקבל ייעוץ עסקי פיננסי בכל הקשור בניהול העסק. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי פועלים בצפון הארץ, כמו גם באזורי פריפריה אחרים. אם יש לך צורך בגיוא הלוואה עבור העסק שלך, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד ראשון להתפתחות עסקית והגדלת הרווחיות.

ראה גם: (הלוואות לעסקים בדרום, הלוואות לעסקים במרכז)

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

היתרונות של עסקים בצפון

פתיחת עסקים בצפון הארץ טומנת בחובה יתרונות פיננסיים ועסקיים לא מעטים. בשורות הבאות נפרט על חלק מהיתרונות כאמור ועל הדרכים האפשריות להפיק מהם תועלת עסקית ופיננסית.

הלוואות לעסקים
הלוואות לעסקים
הלוואות לעסקים גדולים
חברות גדולות
הסכמי הלוואה לחברות
הסכם הלוואה
השוואת ריביות
השוואת ריביות
מימון לעסקים תשובות לשאלות
מימון שאלות
גיוס אשראי לעסקים בינוניים
אשראי לעסק בינוני

צפון הארץ תיירות ונופש

צפון הארץ הוא אחד האזורים היותר אהובים על המטייל הישראלי. קבוצות תיירים, כמו גם משפחות שלמות, נוהגות לפקוד את האזור הזה בקביעות. נופים נפלאים, שפע מעיינות ומים זורמים ומזג אוויר נוח במרבית ימות השנה, הפכו את הצפון לאזור התיירות המועדף על הישראלים, ובצדק.

כיון שצפון הארץ הוא האזור המועדף על התייר הישראלי, קמו באזור אתרי נופש במספרים גדולים. פארקים וגנים לנופש יומי ולשהייה בלילה, כמו גם צימרים ובתי מלון קטנים ופסטורליים. כל אלה מעניקים חוויית אירוח מעולה לנופשים ומאידך מעניקים פרנסה לאלפים רבים של עובדים. מדובר באתרי הנופש עצמם ובמעגל השני – משמע חברות מזון, חברות היסעים, שירותי כביסה, שירותי הדרכה ועוד.

בנוסף לנופים ולאתרי הנופש, קיימים בצפון הארץ אתרים היסטוריים, דתיים ותיירותיים במספרים גדולים. זאת, גם בהשוואה לאזורים אחרים בישראל. קברות צדיקים, אתרים המקודשים ליהדות, לנצרות ולאסלאם וכן אתרים היסטוריים מתקופות שונות בהיסטוריה של ארץ ישראל. לחובבי ההיסטוריה של מדינת ישראל, מציע הצפון שפע של אתרים בעלי חשיבות ייחודית בתולדות היישוב היהודי ומדינת ישראל.

ההערכות המקובלות גורסות שבאזור הצפון קיים מחסור בחדרי אירוח מצד אחד, ובעובדים מיומנים מהצד השני. כיון שכך, ישנו מרחב פעולה ליזמים המעוניינים להקים או להפעיל אתרי תיירות, אתרי נופש או חדרי אירוח. אנשי המקצוע המיומנים של המקור לאשראי עסקי מסייעים ליזמים בתחומי התיירות כמו גם בתחומים אחרים, באיתור ההלוואה המתאימה להם ביותר. זאת, הן מבחינת פרישת התשלומים והן מבחינת תנאי ההלוואה. בנוסף, המקצוענים של המקור לאשראי עסקי קשובים לצרכים ודרישות ייחודיות של מבקשי הלוואות עסקיות למטרת תיירות.

עסקים קטנים בצפון

בנוסף לאתרי תיירות, אחד ממקורות הפרנסה המקובלים בצפון הינו עסקים קטנים ובינוניים. העסקים הללו, בחלקם הגדול, ניזונים גם הם מהתיירות. חנויות לממכר מזכרות, חנויות מזון או מסעדות מהווים חלק ממאגר העסקים הקטנים בצפון. עוד ניתן למנות איתם גם מאפיות, קיוסקים ודוכני מזון מהיר. זאת, בנוסף לתחנות הדלק וחנויות הנוחות הפזורות בנקודות חשובות באזור.

בימים כתיקונם, הפעילות העסקית באזור הצפון שוקקת. האזור עדיין לא מיצה את עצמו מבחינה עסקית ואפילו איננו קרוב לכך. גופים שונים – ממשלתיים, בנקאיים, חוץ בנקאיים ופרטיים, מעניקים הלוואות לעסקים בצפון, במטרה להגביר את הפעילות העסקית שם ולייצר עוד מקומות עבודה. ההתפתחויות בתחום התחבורה וסלילת פסי רכבת המקשרים למרכז הארץ, יעניקו אפשרויות תעסוקה חדשות לתושבי האזור.  אהל במקביל, יקלו על תיירים ממרכז הארת להגיע לאזור הצפון בלא צורך בתכנון מוקדם או בהצטרפות לטיול מאורגן. הדבר עשוי להגדיל עוד יותר את מספר התיירים באזור ואת ההכנסות הכספיות של עסקים קטנים לסוגיהם השונים באזור.

עסקים יצרניים בצפון

מלבד עסקי הנופש והתיירות ובנוסף לעסקים הקטנים, פועלים בצפון חברות ועסקים תעשייתיים ויצרניים גדולים. השילוב בין עסקים יצרניים ובין נוף פסטורלי ומזג אוויר נפלא,  יצר את התוצאה המושלמת – עסקים שהעובדים בהם חיים ומתגוררים בישובים ברמה גבוהה. אחד היזמים המובילים בנושא זה היה סטף ורטהיימר, שרבים מהעסקים שהקים ותמך בהם מתקיימים עד היום ומהווים את עמוד השדרה התעסוקתי של הצפון.

בנוסף, גם חברות יצרניות גדולות בנו פסי יצור בצפון או העתיקו לאזור מפעלים יצרניים שהיו ממוקמים במקומות אחרים.  המגמה הזאת לא השתנתה  ואפילו התחזקה. קרנות מימון לעסקים חדשים, קרנות ממשלתיות כמו גם גופים פרטיים מציעים הלוואות לעסקים בצפון בתנאים אטרקטיביים. הלוואות להקמת עסקים, הלוואות ליזמים והלוואות להרחבת עסקים קיימים.

היי-טק בצפון

גם מקומן של חברות היי-טק וביו-טק בצפון הארץ לא נפקד. יותר ויותר חברות מעתיקות את משכנן ואת מרכז הפעילות שלהן לצפון. חברות היי-טק אחרות שוכרות עובדים או קבלני משנה אחרים באזור הצפון. זאת, בעקבות העובדה שמועסקים רבים יכולים לבצע את העבודה  שלהם מהבית. על מנת לייצר תעסוקה איכותית לתושבי הצפון, גופים שונים מעניקים הלוואות ליזמים בתחומי ההיי-טק לפתיחת עסקים חדשים בצפון.

הקלות במיסוי ותנאים נוחים לעסקים בצפון

הקלות במיסוי לעסקים ולתושבים בצפון מסייעות במידה רבה להתפתחות העסקית, הכלכלית והפיננסית בצפון. ההטבות למתגוררים ולעובדים באזור הצפון מגלמות את הסיכונים הכרוכים בפתיחה ותפעול של עסקים באזור. מדובר במציאות ביטחונית לא פשוטה. במציאות כזאת, התלקחות של אירועים על רקע בטחוני עלולים לפגוע בשגרת הפעילות העסקית. ואולם למרות הסטיגמה הקיימת, הרי מספר האירועים הביטחוניים קטן יחסית. במרבית הימים השגרה בצפון הארץ נמשכת ומאפשרת פעילות כלכלית רווחית ופורייה.

מימון לפתיחת עסק בצפון

מסין כל הפעילויות העסקיות, הדבר המסובך ביותר הוא פתיחת עסק חדש. כיון שפתיחה כאמור כמוה ביצירת יש מאין, קיים קושי בביצוע גיוס אשראי לעסקים בצפון. גיוס אשראי לעסק חדש דורש הכנת תכנית עסקית מתאימה שתאושר על ידי הגורמים המוסמכים. המדובר הן בבנקים, המעניקים את החלק הארי של ההלוואות העסקיות, והן במוסדות אחרים – קרי גופים חוץ בנקאיים או קרנות מימון שונות.

בלי תוכנית עסקית איכותית, שתשקף נאמנה את הפוטנציאל הגלום ברעיון עסקי כל שהוא, הסיכויים לאישור הלוואה עסקית הם נמוכים. לפיכך ישנה חשיבות עליונה בהתייעצות עם גורמים מקצועיים שיסייעו בהכנת התוכנית. מדובר בשלב הראשון באיסוף נתונים עסקיים רלבנטיים ועיבוד שלהם. בשלב לאחר מכן יש צורך להתוות את הדרך הרצויה להתפתחות עסקית. יש לעשות זאת בצורה שלא רק תסבר את האוזן, אלא תניע את מנהלי הקרנות או הנציגים שלהן לאשר את המימון עבור העסק המדובר.

חשוב להדגיש כי גם הלוואה לעסק קיים וגם הלוואה לקניית עסק מצריכות תוכנית עסקית. המטרה הסופית מאחורי ההלוואות העסקיות הינה, במרבית המקרים, עידוד התעסוקה. כיון שכך, רק התוויית אופק עסקי הכולל הרחבה או הגדלת העסק, עשויה להניע את נציגי הקרנות השונות לאשר הלוואה עסקית מתאימה.

המקצוענים של המקור לאשראי עסקי מסייעים לבעלי עסקים המעוניינים בכך בנטילת הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים, בשלבים השונים של ההתפתחות העסקית. ההלוואות הללו ניתנות בתנאים אטרקטיביים ומאפשרות לעסק אורך נשימה ויכולת התפתחות והגדלת הרווחים.

אם יש לך רעיון עסקי שיש בדעתך להפוך למציאות, או אם יש לך עסק ויש לך עניין בהרחבה והגדלה שלו, זה המקום עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת, ואנשי המקצוע המיומנים של המקור לאשראי עסקי יחזרו אליך בהקדם. הם יבחנו את הרעיון העסקי, את מידת הישימות שלו ואת האופציות הפיננסיות הקיימות. בתום הבחינה ולאחר כתיבה של תוכנית עסקית נאותה, ימצאו המומחים של המקור לאשראי עסקי את ההלוואה המתאימה ביותר עבור העסק שלך. זאת בהתאם לאופי העסק מחד ולדרישות הייחודיות שלך מאידך.