לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים

הלוואות עסקיות בשפלה

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים במציאת הלוואות לעסקים בשפלה. זאת, בהתאם לצרכים ולדרישות הייחודיות של בעלי העסק. מה מייחד את אזור השפלה? אילו סוגי עסקים קיימים בשפלה? מה פוטנציאל ההתפתחות העסקית באזור השפלה של ישראל? בשורות הבאות נרחיב מעט בנושאים הללו.

אם יש לך צורך בנטילת הלוואה עסקית או מימון לעסקים, אתר המקור להלוואות עסקיות הוא בדיוק המקום עבורך. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי יסייעו לך במציאת ההלוואה המתאימה ביותר עבורך. זאת, גם אם מסיבות שונות העסק שלך לא נמצא מתאים לקבלת הלוואה בנקאית, הלוואה חוץ בנקאית או הלוואה מקרנות מימון בערבות המדינה. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד ראשון לקראת הקלה פיננסית משמעותית.

ראו גם: (ליווי פיננסי למתן הלוואה לעסק בדרום, ליווי פיננסי לנטילת הלוואה לעסק בצפון)

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

סוגי עסקים בשפלה

לפני שנעסוק בסוגיית הלוואות לעסקים בשפלה, כדאי להרחיב מעט על איזור השפלה, הגורמים המייחדים אותו והיתרונות שלו מבחינה עסקית.

השפלה – היסטוריה קצרה

אזור השפלה נחשב אזור אסטרטגי בארץ ישראל. זאת משום היותו אזור המעבר בין מצריים וחצי האי ערב בדרום, לבין ארצות הסהר הפורה בצפון. במשך דורות היה האזור מרכיב חשוב במבנה המדיני והאסטרטגי של המדינות היהודיות. אזור השפלה הוא האזור המחבר בין כל חלקי מדינת ישראל. לפיכך, לא מוגזם לתאר אותו כחלק מהותי מהליבה הביטחונית והכלכלית של ישראל.

הלוואות לעסקים
הלוואות לעסקים
הלוואות לעסקים גדולים
חברות גדולות
הסכמי הלוואה לחברות
הסכם הלוואה
השוואת ריביות
השוואת ריביות
מימון לעסקים תשובות לשאלות
מימון שאלות
גיוס אשראי לעסקים בינוניים
אשראי לעסק בינוני

מדינת ישראל עושה כל שביכולתה במטרה לסייע לתושבי השפלה ובעיקר לסקטור העסקי. החלק הארי של המאמץ הממשלתי מופנה להשקעה במשאבים ובתכניות ייעודיות שנועדו לשדרג את השפלה מבחינה כלכלית ולהעלות את רמת החיים של התושבים בה. גופים פיננסיים שונים מעניקים ייעוץ פיננסי לגיוס אשראי. כמו כן, ניתן לקבל סיוע בנטילת הלוואות לעסקים בשפלה. חלק מהסיוע ניתן דרך קרנות מדינה (גיוס אשראי חוץ בנקאי). חלק נוסף ניתן לעסקים קיימים וליזמים חדשים דרך המערכת הבנקאית. (המדובר בנושא גיוס אשראי בנקאי), הסיוע הזה נועד לסייע לציבור היזמים באזור השפלה להעלות את רמת הפעילות הכלכלית באזור ולגוון אותה.

סוגי עסקים בשפלה

תיירות

השפלה היתה מיושבת במרבית התקופות ההיסטוריות. כיון שכך, מתקיימים באזור הזה אתרי תיירות לרוב. חלק מאתרי המורשת והתיירות החשובים היהם: מערת הנטיפים, תל עזקה, קבר שמשון והגן הלאומי תל לכיש. בנוסף, קיימים בשפלה גני וחורשות שונים, המשמשים מקום נופש מועדף על ידי המטייל הישראלי.

שיווק וייצור

כבר הוזכר לעיל המיקום המעולה של השפלה האזור מקושר לכל חלקי המדינה. מצד שני, ניתן לגשת אליו בקלות יחסית, בלי להסתבך בפקקי התנועה של תל אביב. ואכן, מספר לא קטן של מרכזים לוגיסטיים ממוקם באזור. גם עסקים יצרניים רבים בחרו בא\ור השפלה והתמקמו בו. זאת, תוך ניצול העובדה שבאזור יש כוח אדם איכותי וזמין, יחד עם נגישות גבוהה לכל חלקי הארץ.

בשורות דלעיל הוזכר רק חלק קטן מהפוטנציאל העסקי הטמון באזור השפלה. בנוסף לסוגי העסקים שתוארו כדאי להזכיר עסקים קטנים ובינוניים במגוון תחומים ומקצועות, מסעדות, בתי קולנוע וחנויות לרוב. ועדיין, הנתונים מראים כי יש מקום לשיפור ולהתרחבות הפעילות העסקית בשפלה.

קבלת הלוואה לעסק בשפלה

לרשותו של יזם המעוניין להפעיל עסק חדש או לקחת הלוואה לעסק פעיל לצורך הגדלת העסק, עומדות מספר דרכים לגיוס הלוואות עסקיות. כל אחת מהדרכים הללו הינה לגיטימית, ועשויה לסייע לעסק לצמוח ולהתבסס..

מימון לעסקים בשפלה – קרנות בערבות המדינה:

לעסקים חדשים ניתנת האפשרות לבצע גיוס הלוואות ואשראי מחברות או מקרנות ייעודיות. מדובר בקרנות המעניקות הלוואות בערבות המדינה לעסקים בגדלים שונים: הלוואות לעסקים קטנים, הלוואות ליזמים, הלוואה לעסקים בינוניים ועוד.

(ראה גם: ייעוץ להלוואות לעסקים במרכז, ייעוץ הלוואות לעסקים בצפוןהלוואות לעסקים בירושלים)

המטרה של קרנות מימון לעסקים בערבות המדינה  הינה סיוע עסקי בלבד ולא למטרה אחרת, דוגמת סגירת חובות קיימים או סגירה של יתרה שלילית (מינוס) בחשבון הבנק העסקי. לפיכך, על מנת לוודא שההלוואה אכן תשמש למטרות שהוגדרו מראש, מבצעים נציגים של קרנות בערבות המדינה בדיקות מקיפות, במטרה לוודא שני דברים: ראשית – שהעסק אכן ישתמש בהלוואה למטרות העסקיות שלשמן ניתנה ההלוואה. שנית – ישנה דרישה החוזרת על עצמה תמיד – והיא הכנת תוכנית עסקית שתתווה את המטרות, שיטות הפעולה והאמצעים שבהם יעשו מנהלי העסק ובעליו שימוש, במטרה להצעיד את העסק לקראת עידן פיננסי טוב יותר.

אשראי לעסקים בשפלה מבנקים

דרך נוספת לגיוס אשראי היא הסתייעות בשירותיהם הטובים של הבנקים המסחריים בישראל. מחד גיסא, נוטל ההלוואה אחראי על כולה ואין גורם אחר שיערוב לו. מצד שני, ההלוואה מועמדת לרשות הלקוח בתוך זמן קצר יחסית – ימים בודדים לכל היותר. זאת, כמובן, בהנחה שמבקש ההלוואה עומד באמות המידה שמעמידות בפניו החברות המלוות.

קרנות פילנתרופיות

קרנות פילנתרופיות מעניקות הלוואות לעסקים בלי ריבית, או תוך נטילת ריביות הנמוכות באופן משמעותי מהריביות בשוק. מי שתורם את הכספים לקרנות הללו הם אנשי עסקים או בעלי הון יהודים מהגולה ומישראל. העדר ריבית מהקל על התנהלות העסק מרגע קבלת ההלוואה. בנוסף, מלווים רבים הם שומרי תורה ומצוות, המקיימים הלכה למעשה את הציווי התנ"כי שלא לקבל ולא לשלם ריבית (נשך על פי הכתוב בתנ"ך)

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים בשפלה

מעבר למקורות המימון שהוזכרו לעיל, קיימת אפשרות לגיוס הלוואות דרך חברות חוץ בנקאיות  שונות. מדובר בדרך כלל בחברות ביטוח או בחברות כרטיסי האשראי בישראל. בנוסף, הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים ניתנות על ידי חברות השקעה שונות שקבלו היתר ממשרד האוצר ובנק ישראל לעסוק במתן הלוואות עסקיות.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים לבעלי עסקים הזקוקים לכך בגיוס אשראי עסקי או הלוואות לבעלי עסקים. המומחים של המקור לאשראי עסקי מוצאים עבור הלקוחות את ההלוואה המשתלמת ביותר והמתאימה ביותר לצרכים וליכולות של העסק. גיוס הלוואה הוא פונקציה של עמידה בתנאי הסף לקבלת ההלוואה. עם זאת, ישנם לא מעט מקרים שבהם מתבצע גיוס הלוואות לעסקים בקשיים, גם במקרה שכל המקורות שהוזכרו לעיל לא סיפקו את ההלוואה, מסיבות שונות.

אם יש לך צורך בהלוואה לפיתוח העסק או למטרה עסקית אחרת, הגעת למקום הנכון. כדאי ליצור קשר כבר כעת, ולעשות את הצעד הראשון לקראת היחלצות ממצב פיננסי בעייתי. לחילופין, הלוואה חוץ בנקאית עשויה לסייע בהוצאה לפועל של תכנית להשקעה בעסק והתרחבות עסקית.

אנשי המקצוע המיומנים של המקור לאשראי עסקי הם מהיעילים בתחומם גיוס הלוואות לעסקים. מרגע הגשת הבקשה עובדים נציגים מקצועיים על החומר המוגש ומחפשים עבור העסק את ההלוואה המתאימה ביותר. כדאי ליצור קשר כבר כעת, להגיש בקשה ולקבל הלוואה בתנאים הטובים ביותר ובהתאמה לצרכי העסק.