לחצו להתקשרות:

התאמת הלוואות בנקאיות לעסקים

הלוואות בנקאיות לעסקים מסייעות להם לצלוח מכשולים שונים בדרך להצלחה. מתי כדאי לקחת הלוואה בנקאית לעסק? מהן המטרות האפשריות של הלוואה כזאת? היכן ניתן להשיג הלוואות לעסקים באמצעות בנקים? אילו מקורות נוספים מעניקים הלוואות עסקיות? בשורות הבאות נעסוק בסוגיית הלוואות עסקיות על בסיס הצלחה ובהתאמת ההלוואה לצרכים וליכולת ההחזר של העסק.

המקור לאשראי עסקי מסייע לעסקים מכל הסוגים ובכל התחומים להשיג הלוואה בנקאית, כמו גם הלוואות ומימון חוץ בנקאי. אנשי המקצוע שלנו מסייעים בהכנת תוכנית עסקית ובליווי עסקי לאורך זמן, עד להתייצבות ולמיצוי היכולות של העסק.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הלוואות בנקאיות לעסקים מוצעות על ידי בנקים, חברות ביטוח, חברות אשראי וגופים פיננסיים אחרים. היועצים הפיננסיים המקצועיים של המקור לאשראי עסקי מסייעים ללקוחותיהם להשיג הלוואות עסקיות בתנאים הטובים ביותר ובהתאמה מיטבית לצרכי העסק וליכולת ההחזר שלו. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות האתר ולעשות את הצעד הראשון להתפתחות עסקית ופיננסית.

התאמה מקצועית של ההלוואה לעסק מצמצמת סיכונים ומונעת הוצאות מיותרות לעסק. המקור לאשראי עסקי מסייע ללקוחות במציאת ההלוואות המתאימות ביותר לעסק, בהתחשב במגוון רחב של פרמטרים. כדאי ליצור קשר עוד היום ןלהתאיפ לעסק שלך את המימון הנדרש בצורה הטובה והאחראית ביותר.

המגוון הרחב של מקורות אשראי מצריך בדיקה יסודית של כל אחד מהמקורות הללו ושל הכלים הפיננסיים שהוא מציע. המומחים של המקור לאשראי עסקי מבצעים עבור בעלי עסקים המעוניינים בכך בדיקה מפורטת וממצה. בסיומה, מוצעים להם המקומות המועדפים לקבלת אשראי או הלוואות בנקאיות לעסקים.

כדאי ליצור קשר עוד היום ולהבטיח לעסק שלך מימון או ההלוואות בתנאים הטובים ביותר האפשריים עבורו. חשוב לציין כאן כי כל הלוואה מותאמת באופן ספציפי לעסק ומשקפת את הדרישות הספציפיות שלו.

הלוואה בנקאית בהתאמה לעסקים

הלוואות בנקאיות לעסקים הן לרוב האופציה המועדפת להשגת מימון או אשראי עסקי. במרבית המקרים, התנאים שבהם מעניקים הבנקים מימון לעסקים הם אטרקטיביים מאד. מאידך, הבנקים נוטים לדחות בקשות של עסקים בעייתיים. הבעייתיות של עסק נמדדת על פי אחת משתי אמות המידה: תחום עיסוק בעייתי, או היסטוריית אשראי בעייתית.

עם זאת, הגבול בעניין זה הוא מטושטש למדיי. בעקבות כך, מבטיחים גופים עסקיים דוגמת המקור להלוואות לעסקים הלוואות, תוך גביית תשלום עבור הלוואות על בסיס הצלחה בלבד.

הלוואות בנקאיות – מתי ולמה

הלוואות בנקאיות לעסקים נדרשות הן לצרכים שוטפים והן כאשר העסק נמצא לקראת הליך צמיחה עסקית מואצת. עם הסיבות לנטילת הלוואה ניתן למנות את הצורך ביצירת הון חוזר, התגברות על קשיים זמניים או התרחבות עסקית כאמור לעיל.

הלוואת הון חוזר

רבות נכתב על החשיבות של ההון החוזר לפעילות העסקית. ההון החוזר מאפשר לעסק להתגבר על הפער הבלתי נסבל בין התשלומים לספקים מצד אחד לתקבולים מלקוחות מצד שני. עסקים רבים, בעיקר עסקים חדשים, מתקשים לעיתים קרובות להתגבר על הפער הזה בלי הסתייעות בהלוואה מתאימה. בהמשך, אם העסק פועל כהלכה, הבעיה נפתרת כשהעסק צובר הון עצמי מספיק.

קשיים עסקיים זמניים

קשיים עסקיים זמניים יכולים להיות ירידה בפעילות העסקית כתוצאה ממצב בטחוני רעוע או מצב כלכלי קשה במשק. על מנת לעבור את המשוכה הזמנית, נדרש מימון לעסקים שיאפשר לעסק להמשיך לפעול, לשלם משכורות ולעמוד בהתחייבויות שלו. עם זאת, הלוואה מהסוג הזה חייבת להיות מתוכננת ומחושבת היטב.

התרחבות עסקית

התרחבות עסקית היא מצב שבו העסק מגביר את המכירות שלו במהירות יחסית. מצב של התרחבות עסקית מעמיד את העסק במצב שבו נוצר מחסור בהון חוזר, בדומה למצב שכבר תואר כאן. הון חוזר נדרש להגברת פעילות הייצור, רכישת רכבים חדשים, חומרי גלם וכוח אדם.

הלוואות לעסקים על בסיס הצלחה

כפי שכבר הוזכר לעיל, אין קביעה ברורה באשר למצבים שבהם עסקים יזכו לקבלת מימון או הלוואה בנקאית לעסק ומצבים שבהם ההלוואה תימנע מהם. לצד המקרים הברורים מאליהם (לחיוב ולשלילה כאחד), ישנם מצבים רבים שלא בריר אם הבנקים ישיבו בחיוב או בשלילה.

עם המקרים הברורים לחיוב ניתן למנות עסקים יציבים בעלי תזרים מזומנים חיובי בדרך כלל ופעילות שוטפת ולא בעייתית. העסקים הנחשבים למועמדים טובים להלוואה עומדים תמיד בהתחייבויות שלהם, אין להם פעילות עסקית חריגה ואין להם בעיות בהעברת תשלומים לספקים. מנגד, עסקים שחשבון הבנק שלהם נמצא תדיר בחריגה, יש להם בעיות בתשלומים לספקים וההתנהלות הכללית שלהם בעייתית, לא יזכו בדרך כלל להלוואה.

ואולם בתחום ה"אפור" ישנם עסקים רבים. בחלק מהמקרים מדובר בעסקים שחווים בעיות אבל לא על בסיס קבוע. כמו כן ניתן לכלול בתחום הזה עסקים יציבים, הפועלים בתחום עיסוק שיש בו משום בעייתיות. במקרים הללו, ייתכן שגם גופים המעניקים הלוואות חוץ בנקאיות יהיו זהירים יותר. זאת הסיבה שבמקרים כאלה המקצוענים של המקור להלוואות לעסקים ייקחו עמלה עבור ההלוואה אך ורק במקרה של הצלחה בגיוס האשראי. אם מסיבות שונות לא ניתן להשיג אשראי או הלוואה לעסק, לא ישלמו בעלי העסק עבור המאמץ – גם אם מדובר במלאכה רבה שהושקעה.

קרן BDSK לעסקים, סיוע פיננסי לעסקים, הלוואות בערבות מדינה לעסקים
קרן BDSK
הלוואה לעסק דרך קרן תבור
קרן תבור
הלוואה לעסק דרך קרן בנק לאומי לעסקים
קרן בלל
קרנות לעולים עצמאיים
קרנות לעולים
קרן גיזה לעסקים
קרן גיזה
הלוואה בערבות מדינה
הלוואות מדינה

הלוואות לעסקים סקירה כללית

חלק ניכר מהבנקים במדינת ישראל מציעים הלוואות פיתוח עסקי לעסקים בתנאים טובים ובפרישת תשלומים נוחה. בנוסף, ניתן למצוא גם הלוואות חוץ בנקאיות בהתאמה לצרכים וליכולת ההחזר של העסק. המומחים של המקור לאשראי עסקי מבצעים עבור לקוחותיהם סקירת הלוואות כאמור ומוצאים עבורם את המקום הנכון לנטילת הלוואה עסקית.

תחום ההלוואות לעסקים עבר שינויים קרדינאליים בשני העשורים האחרונים. עד לתחילת שנות האלפיים היו הבנקים הגופים העיקריים שהיה ביכולתם להעניק הלוואות עסקיות. הסיבות לכך היו טכניות ורגולטוריות כאחת.

בשנים האחרונות חל שיפור ניכר ביכולות הטכניות לבדיקה מהירה של לווים פוטנציאליים. גם הרגולציה בתחום ההלוואות השתנתה וגופים מסחריים שונים קבלו אפשרות להעניק הלוואות חוץ בנקאיות. עם זאת, הלוואות בנקאיות לעסקים היו ועודן ההלוואות המועדפות על בעלי עסקים קטנים כגדולים. בדרך כלל מציעים הבנקים תנאי החזר עדיפים על חברות חוץ בנקאיות או חברות אשראי. זאת, בתנאי שהלווים מתנהלים בצורה תקינה הן בחשבון הבנק והן בהתנהלות הפיננסית הכוללת שלהם.

גופים חוץ בנקאיים שונים

חברות ביטוח

חברות ביטוח שונות נמנות עם הגופים המעניקים הלוואות חוץ בנקאיות ללקוחות עסקיים ופרטיים. בדיקת הזכאות להלוואה היא קצרה ומאפשרת ללווים לקבל את המימון הנדרש בתוך זמן קצר.

חברות אשראי

העובדה שניתן לבדוק את היסטוריית האשראי של לקוח פוטנציאלי במהירות גרמה לכך שחברות האשראי בישראל חדרו לתחום ההלוואות. היתרון הגדול של החברות הללו הוא במהירות היחסית שבה הן מעמידות את ההלוואה. יתרון נוסף הוא במהירות היחסית שבה מעמידות חברות אלה הלוואות עסקיות לרשות הלווים.

בנוסף, ישנו מגוון רחב של מקורות חוץ בנקאיים אחרים, שניתן לקבל דרכם מימון עסקי וליווי פיננסי.

המקור לאשראי עסקי מציע ללקוחות עסקיים הלוואות בנקאיות וכן הלוואות עסקיות אחרות. ההלוואות הללו מותאמות אישית וניתנות בתנאים הטובים ביותר. היועצים הפיננסיים המקצועיים של המקור להלוואות ולאשראי עסקי מתאימים לכל לקוח עסקי הלוואה התפורה על פי מידותיו. מדובר בהתאמה מיטבית של גובה ההלוואה, תנאי האשראי, פרישת התשלומים והמהירות שבה תועבר ההלוואה ללקוח. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות האתר. לחילופין, ניתן ליצור קשר טלפוני בהשעות הפעילות הרגילות ולהתחיל את ההליכים לקראת קבלת הלוואה עסקית.