לחצו להתקשרות:

מקורות מימון לעסקים קטנים

השגת מימון לעסקים קטנים עשויה לתרום ליציבות של העסק מצד אחד ולסייע בתהליך ההתפתחות שלו מצד שני. אילו מקורות מימון זמינים מאפשרים השגת הלוואות לעסקים? מתי כדאי לשקול נטילת הלוואה או מימון לעסק? מה צריך לדעת לפני שלוקחים הלוואה?

אם יש לך צורך בהשגת הלוואות עסקיות עבור העסק שלך ואם יש לך עניין לבחון מספר מקורות מימון לעסקים קטנים, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת, באמצעות האתר או בטלפון. אנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך בהקדם וילוו אותך לאורך כל הדרך עד להשגת המימון הנדרש. זאת, בהתאמה מיטבית לצרכי העסק וליכולות שלו. בנוסף, ניתן לקבל סיוע בבנייה וביישום של תוכנית עסקית מקצועית ברמה הגבוהה ביותר. כדאי ליצור קשר כעת.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

סקירת מקורות מימון לעסקים

לפני שבוחרים את הגוף הפיננסי המתאים ביותר לעסק, כדאי תחילה להכיר את מגוון הקרנות והגופים הפיננסיים המעניקים הלוואות לעסקים. בשורות להלן נביא סקירה קצרה ומצה של מקורות המימון לעסקים.

גופים בנקאיים

למרות השינויים והתגברות התחרות בשוק ההלוואות בכלל וההלוואות לעסקים בפרט, הבנקים עדיין חולשים על רובו המכריע של שוק ההלוואות בישראל. היתרונות בנטילת הלוואות עסקיות באמצעות הבנק הם הזמינות של ההלוואות הללו והמהירות היחסית שבה ניתן לקבל הלוואה. יתרון נוסף של הלוואות כאמור טמון בריביות הנוחות יחסית בבנקים. מנגד, הלוואות בנקאיות ניתנות רק ללקוחות שאינם נחשבים בעייתיים. בנוסף, הערבויות שהלווים צריכים להעמיד כנגד ההלוואה עלולות להעיק עליהם ולגרום להם להימנע מנטילת הלוואות בנקאיות.

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

בשנים האחרונות הפכו לא מעט גופים פיננסיים שאינם בנקים למלווים. חלקם של גופים פיננסיים פרטיים מצוי בתהליך התרחבות. עם הגופים הללו ניתן למנות חברות ביטוח, חברות אשראי וגופים פיננסיים אחרים. חשוב לציין שמדובר בגופים שקבלו היתר מהמדינה לעסוק בתחום ההלוואות. המומחים של המקור לאשראי עסקי לעולם לא יפנו את הלקוחות שלהם לגופים פיננסיים בלתי מורשים.

היתרון של הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים טמון במהירות היחסית שבה מתקבלת הלוואה. בנוסף, גם עסקים שנחשבים בבנקים לבעייתיים, עשויים לקבל הלוואה למרות הבעייתיות בבנק. יתרון חשוב נוסף של הלוואות כאלה הוא שהלוואה חוץ בנקאית איננה מעיקה על האובליגו של העסק ומגדילה את יכולת התמרון הפיננסי של העסק. מנגד, הריביות על הלוואות חוץ בנקאיות הן גבוהות יחסית. הריביות משקפות את הסיכון המוגבר הכרוך בהענקת הלוואה לבעל עסק שהבנק נמנע מלהלוות לו כספים.

הלוואות בערבות המדינה

הלוואות באמצעות קרנות בערבות המדינה הן אולי ההלוואות היותר אטרקטיביות בשוק ההלוואות לעסקים. הקרן להלוואות בערבות המדינה מציעה הלוואות לעסקים היכולות להגיע לסכומים נכבדים. זאת, תוך העמדת ערבות מדינה למרבית ההלוואה. היתרון העיקרי של הלוואות דרך קרנות בערבות המדינה הוא הקטנת הצורך בהעמדת ערבות עצמית כנגד ההלוואה. יתרון נוסף טמון בריביות על ההלוואות, שהן נמוכות יחסית. ולבסוף, ישנן מספר קרנות, שכל אחת מציעה הלוואה למטרות שונות, על פי האג'נדה של הקרן.

מנגד, הליכי האישור של הלוואות מהסוג הזה הם ארוכים ועשויים שלא להתאים לעסק שצריך כסף במהירות. בנוסף, עסק שלא יציג תוכנית עסקית, או שהתוכנית העסקית שלו לא תעמוד בדרישות הקרן המלווה, לא יקבל הלוואה.

קרנות מימון ייעודיות לעסקים

בנוקף להלוואות דרך הקרו להלוואות בערבות המדינה, הקימו בנקים שונים וגופים פיננסיים שונים, קרן לעסקים קטנים. כל אחת מהקרנות הללו משרתת אג'נדה מסוימת של מקימי הקרן. אם העסק שלך עונה על הקריטריונים של קרן מסוימת, ניתן להגיש בקשה להלוואה שקרוב לוודי תיענה בחיוב. עם זאת, כדאי מאד להסתייע במומחים לאורך הליך האישור של ההלוואה.

מתי כדאי לקחת הלוואה לעסק

אף כי הלוואות לעסקים עשויות להיראות כפתרון המושלם בכל מצב, הדבר איננו נכון. לפני שלוקחים הלוואה לעסק, יש לבדוק האם היא נדרשת ומה המטרה שלה. מומלץ לשאול את השאלות הבאות:

א' – מהי מטרת ההלוואה? האם המטרה שלה הינה יצירת הון חוזר לעסק? האם ההלוואה נועדה להרחבת הפעילות העסקית?

ב' – האם ההלוואה נדרשת? או, בצורה אחרת, השאלה יכולה להיות: האם העסק יכול להשיג את המטרה הרצויה לו בלי לקחת הלוואה?

ג' – האם העסק יוכל לעמוד בתנאי ההלוואה? כיצד ישפיעו החזרי ההלוואה על תזרים המזומנים בעסק?

מה חשוב לדעת לפני שלוקחים הלוואה

הדבר החשוב ביותר לזכור בהקשה הזה הוא, שלא כדאי לקחת הלוואה אם העסק יכול להימנע ממנה. בנוסף, לא כדאי לקחת הלוואה אם על פניו נראה שהעסק יתקשה להחזיר אותה. ואחרון חביב – לא כדאי לקחת הלוואה אם העסק מפסיד, בתקווה שהמצב ישתנה. נטילת הלוואה שאיננה מיועדת למטרה מוגדרת, רק תאריך את ייסורי הגסיסה של העסק ותסבך את הבעלים עוד יותר מבחינה פיננסית.

הלוואות עסקיות
הלוואות עסקיות
הלוואות לעסקים גדולים
הלוואות לחברות גדולות
הסכמי הלוואה לחברות
הסכם הלוואה לחברה
השוואת ריביות
השוואת ריביות
מימון לעסקים תשובות לשאלות
מימון עסקי שאלות
גיוס הלוואות לעסקים קטנים
הלוואות לעסקים קטנים

אם יש לך צורך בנטילת הלוואה עסקית, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ונציגה מקצועית או נציג של המקור לאשראי עסקי יצרו אתך קשר בהקדם. המקצוענים שלנו ילוו אותך מרגע הגשת הבקשה ועד לקבלת המזומנים. אנו נסייע לך בבחינת הצרכים הפיננסיים של העסק וקביעת מסקרת ההלוואה הדרושה. בנוסף, נסייע לך בבחירת ההלוואה המתאימה ביותר לעסק שלך.

המומחים שלנו פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה גבוהים בהשגת מימון לעסקים קטנים, הלוואות ואשראי עסקי. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד ראשון לייצוב העסק שלך והגדלה שלו.