לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים

בחירת סוגי עסקים והצלחה עסקית

בחירת סוגי עסקים ותחום הפעילות העסקית צריכה להיות מושכלת ולשקף את האפשרות להצלחה עסקית.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים ליזמים ולבעלי עסקים בבחירת סוגי עסקים שיאפשרו להם להביא את העסק לרווחיות ולהצלחה. זאת באמצעות גיוס הלוואה עסקית והכנת תוכנית עסקית ראויה לשמה. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולהשאיר פרטים. אנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך בהקדם להמשך התהליך.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הקמת עסק דורשת תשומת לב מרבובה לכל הפרטים. הבמקור לאשראי עסקי מציע לכל הלקוחות שלו את התשתית הטובה ביותר שתסייע לו בשלושה תחומים: ייעוץ והכוונה לפני הקמת העסקי – קרי הדיקת הפוטנציאל העסקי והיכולת להפקת רווחים עצידיים. הכנת תוכנית עסקית – הפלטפורתה שתאפשר הגשת בקשה לקבלת הלוואות לעסק מצד גופים פיננסיים שונים. סיוע בהרצת העסק – תמיכה בעסק כבר מהשלבים הראשונים וייעוץ שוטף שיביא את העסק לרווחיות במהירות האפשרית.

כדאי לפנות כבר כעת והמומחים מטעם המקור לאשראי עסקי יחזרו אליכם בהקדם. הם יסייעו לכם במציאת הלוואות עסקיות ומימון בתנאים הטובים והנוחים ביותר עבורכם.

אמקור להלוואות ולאשראי עסקי מתאים עבור לקוחותיו את נותני השירותים הטובים ביותר עבורו. חשוב לדעת כי כל בקשה לקבלת הלוואות עסקיות וסוגי אשראי אחרים נבחנת בצורה פרטנית. התאמת נותני השירות מתבצעת רק לאחר בחינה והבנה של הצרכים הספציפיים והאילוצים של מבקשי ההלוואה.

כדאי לפניול כבר כעת ואנשי המקצוע של המקור להלוואות עסקיות יחזרו אליך בהקדם ויסייעו לך לעבור לשלב הבא של הפעילות העסקית.

המקור להלוואות ואשראי עסקי מפני את הלקוחות אך ורק לנותני השירות הטובים והאמינים ביותר בתחום. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מבצעים בדיקות מקיפות לפני הגשת הבקשה להלוואה ולאשראי עסקי.

המקור לאשראי עסקי מתחייב שלא להפנות לקוח לנותני שירות שלא נבדקו מראש או שנמצאו בלתי ראויים. צרו קשר כבר כעת ותולכו להנות מהאשראי המתאים ביותר עבורכם ומהשירות האיכותי של אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי.

סוגי עסקים מצליחים

בחירת סוג העסק צריכה לקחת בחשבון את היכולות הספציפיות של היזם, יחד ההזדמנויות העסקיות הקיימות.

הלוואות לעוסקים בחקלאות
הלוואות לחקלאים
הלוואות עסקיות ליבואנים
הלוואות ליבואנים
הלוואות ליצרנים
הלוואות ליצרנים
הלוואות למסעדות
הלוואות למסעדות וקייטרינג
הלוואות לחברות הזנק סטארטאפ
חברות סטארטאפ הזנק
הלוואות לבעלים של מוניות
הלוואות לבעלי מוניות

בעת בחירת תחום העיסוק הרצוי של העסק חשוב לקחת בחשבון שעסק עתידי לא בהכרח יצליח, גם אם הוא מוקם בתחום פעילות פופולארי. מצד שני, סוגי עסקים שהם לכאורה בלתי פופולאריים לא בהכרח יכשלו. כל עסק עומד בפני עצמו וכל יזם הוא אישיות בפני עצמה. בשורות להלן ננסה להגדיר אמות מידה לבחירת סוגי עסקים מצליחים ואיך ניתן לפתח אותם

תחרות בתחום פעיל או ייחודיות בתחום משני

חלק ניכר מהיזמים יודעים לכאורה מראש אילו סוגי עסקים הם מעדיפים לפתוח או להפעיל. עם זאת, בחינה מדוקדקת של תחום הפילות העסקי הרצוי מעלה לעיתים קרובות תהיות ושאלות נוקבות באשר לסיכויי ההצלחה העסקית. לא אחת נמנעו גופים כלכליים שונים מהענקת הלוואות ליזמים, רק משום שפעלו בתחום תחרותי מדי. במקרים אחרים הסיבה היתה בדיוק הפוכה – העדר תחרות והעדר אפשרות להפיק הכנסה מספיקה מעסק כל שהוא. היכן שיווי המשקל? מתי פתיחת עסק בתחום תחרותי מהווה אופציה סבירה? מתי הופכים סוגי עסקים בלתי תחרותיים לכאורה לבעלי סיכויים גבוהים?

התשובה לכך היא מעט פילוסופית, אבל יחד עם זאת מתבססת על ניסיון עסקי רב. התשובה לשאלה הזאת היא הטייה מסוימת של הנושא והתמקדות במיקרו ולא במקרו. השאלה האמיתית היא – מהם סיכויי ההצלחה של סוגי עסקיםבתחומים  תחרותיים למרות הרוויה העסקית? והשאלה הנגדית – מהם סיכויי ההצלחה של סוגי עסקים בתחומים בלתי תחרותיים לכאורה? בשני המקרים, התשובה האמיתית והנכונה ביותר היא בחינה מדוקדקל של סיכויי ההצלחה. התחרותיות או חוסר התחרותיות היא רק אחת מהסוגיות שיש לבחון.

הקמת עסק בתחום תחרותי

עצפ היותו של תחום תחרותי מאד איננה אומרת בהכרל שהתחום הוא רווי. יש המייחסים רוויה בתחום לנוכחות של מספר רב של עסקים באזור ספציפי. אבל הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לבחון את הפוטנציאל העסקי לפי היחס בין הביקוש וההיצע. חלק מהדברים שכדאי לשים אליהם לב בם כדלקמן:

א': האם בכל העסקים בתחום יש תורים ארוכים של לקוחות באופן ססיטמטי? תורים ארוכים לאורך כל שעות הפעילות למרות ריבוי עסקים בתחום מרמזים על פוטנציאל בלתי מנוצל.

ב': האם עסקים רבים בתחום נסגרו? האם יש תחלופה גבוהה של בעלים בעסקים הללו? שרידות גבוהה של עסקים מרמזת על רווחיות לאורך זמן. שום בעל עסק לא יסגור אותו אם הוא רווחי. גם סגירה של אחד מתוך מספר עסקים באזור מסוים מרמזת בעיקר על ניהול בעייתי ולאו דווקא על חוסר פרספקטיבה או פוטנציאל נמוך.

ג': האם ליזם בתחום יש משהו ייחודי ושונה להציע? בעיקר כשמדובר בתחום רווי, יש יתרון רב ליזם המסוגל להציע משהו שונה. לעיתים קרובות דווקא הדבר הייחודי ימשוך את תשומת לב הלקוחות.

הקמת עסק בתחום משני

תחום משני מוגדר כתחום שהביקוש אליו נמוך. עם זאת, גם ביקוש נמוך הוא ביקוש. גם כאן יש צורך לשאול מספר שאלות. להלן חלק מהסוגיות שיש לתת עליהן את הדעת, בנושא סוגי עסקים בתחומים משניים:

א': השאלה הראשונה והחשובה ביותר – האם ישנו בסביבה הקרובה של המקום שבו אמור להיות מוקם העסק, עוד עסק באותו התחום? אם התשובה היא חיובית, מומלץ מאד לבצע בדיקה פשוטה – לבחון את מספר הלקוחות המגיעים לעסקר הזה. אם התשובה שלילית – מומלץ לבחון את אותה הסוגיה בעסק דומה במקום אחר, עם פלח אוכלוסיה דומה.

ב': שאלה נוספת, בדיוק כפי שהיתה בתחום התחרותי דווקא, היא שאלת הערך המוסף שיש ליזמים להציע. במיוחד כשמדובר בתחום בלתי תחרותי בעליל, יש לתשובה על השאלה הזאת משמעות רבה.

ג': השאלה החשובה ביותר – מה ההיקף של עסקה בעסק? כמה לקוחות ביום יהפכו את העסק לרווחי? אם עסקה אחת ביום מספיקה, הסיכון קטן יותר. אם מדובר במספר רב של עסקאות קטנות, הסיכון גדול יותר ככל שהתחום פחות תחרותי.

אם יש בכוונתך להקים עסק חדש ואם יש לך עניין בקבלת הלוואות עסקיות, המקור לאשרא עסקי הוא בדיוק המקום עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך בבחינת העסק, הכנת תכנית עסקית והשגת המימון הנדרש להקמה של העסק. המקור לאשראי עסקי מתאים את ההלוואות בצורה הטובה ביותר לדרישות היזמים, גם אם מדובר בדרישות ייחודיות. כדאיליצור קשר כעת, ולהתחיל להרוויח בהקדם.