לחצו להתקשרות:

עזרה לעסקים קטנים קיימים

עזרה לעסקים קטנים נדרשת בדרך כלל בשלושה מצבים: לעסק בתחילת הדרך או בהקמה, לעסק לפני התרחבות או לעסק במשבר, שזקוק למימון שיאפשר לו להמשיך לפעול בצורה תקינה. אילו סוגי עזרה לעסקים נדרשים לעסק מעבר לקבלת הלוואות לעסקים? היכן ניתן להשיג מימון לעסק חדש או לעסק קיים בתנאים הטובים ביותר? כיצד ניתן להגדיל את הסיכויים להשיג מימון לעסקים בתנאים הטובים ביותר?

אם העסק שלך נקלע למצוקה פיננסית ואם יש צורך במימון ועזרה לעסק, זה המקום עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. בנוסף, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה המקובלות. יועצת פיננסית מיומנת או יועץ פיננסי יצרו איתך קשר בהקדם. הם יסייעו לך בהשגת הלוואות עסקיות, בהתאמה לצרכי העסק וליכולת ההחזר שלו. המקצוענים של המקור לאשראי עסקי פועלים בכל רחבי הארץ, באחוזי הצלחה מרשימים בגיוס הלוואות לעסקים, מימון ואשראי עסקי. כדאי ליצור קשר כבר כעת.

לקריאה נוספת

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

סוגי עזרה לעסקים קטנים

הפעלת עסק דורשת מיומנויות  שונות. המיומנויות הנדרשות להפעלת עסק מתחלקות לשני סוגים: הסוג הראשון הינו מיומנות מקצועית, קרי הכרה ושליטה של בעל העסק בתחום העיסוק והיכולת שלו לספק מענה מקצועי ללקוחות. הסוג השני המדרש הינו מיומנות תפעולית, שהיא היכולת לתפעל את העסק, לשמור על איזון בין הכנסות להוצאות ולוודא שהעסק יעמוד בכל ההתחייבויות הכספיות שנטל על עצמו. מדובר בהתחייבויות לספקים, משכורות לעובדים והוצאות שוטפות. מנגד, יש צורך לוודא שהעסק גם יגבה את החובות שלו ויקבל את המגיע לו תמורת השירותים או המוצרים שמכר.

סיוע תפעולי לעסק

בכל הנוגע למקצועיות בתחום העיסוק, ההנחה היא שבעל העסק והעובדים שלו הם אנשי מקצוע מיומנים. כיוון שכך, העזרה הנדרשת היא לרוב בתפעול השוטף של העסק, שליטה בתקציבים וכן פיקוח על העמידה של העסק ביעדים הכספיים והפיננסיים שנקבעו לו. אנשי המקצוע המיומנים של המקור לאשראי עסקי מסייעים לבעלי עסקים המעוניינים בכך בכל הקשור ליישום החלק התפעולי של העסק, כאמור לעיל . בנוסף ניתן לקבל סיוע בהכנת תוכנית עסקית איכותית וברת ביצוע. הכנת תוכנית עסקית כאמור מסייעת בשתי צורות: הראשונה – ביצוע פעילות מסודרת להגדלת הפעילות העסקית והגדלת הרווחים. המטרה השנייה של התוכנית העסקית הינה השגת מימון או הלוואות עסקיות שתאפשרנה לעסק להגדיל את הפעילות העסקית או לצלוח מכשולים פיננסיים המתעוררים מעת לעת.  כיוון שכך יכול בעל העסק להתמקד במה שהוא יודע לעשות הכי טוב – להתמקד בפן המקצועי של העסק ובהשגת המוצר או השירות הטוב ביותר ללקוחות.

מימון לעסק חדש או קיים

בסעיף הקודם עסקנו בסוגי סיוע שונים לעסק שאינם פיננסים ואולם במרבית המקרים הסיוע העיקרי שנדרש, בעיקר עזרה לעסקים קטנים, היינו סיוע פיננסי: הלוואות לעסקים בהקמה, מימון לעסק חדש בתחילת דרכו או הלוואה לעסק קיים. לרוב נדרש סיוע באיתור מקורות המימון הטובים ביותר וכן בהתאמת ההלוואה או המימון לעסק ליכולות ולצרכים שלו בצורה מיטבית.

מימון דרך קרנות לעסקים קטנים

בעשורים האחרונים גדל המגוון של מקורו מימון לעסקים קטנים. עם המקורות הזמינים המציעים הלוואות עסקיות בתנאים טובים ניתן למנות: קרנות בנקאיות, קרן לעסקים קטנים בערבות המדינה או גופים פיננסיים שונים המציעים הלוואות עסקיות בתנאים טובים.

קרנות בערבות המדינה: מדובר בקרנות שהקימה מדינת ישראל, המעניקות ערבות מדינה להלוואות עסקיות. ערבות כאמור חוסכת מבעלי העסק את הצורך בהעמדת ערבויות אישיות ואחרות להלוואה. כיון שכך, ניתן לקבל את המימון בקלות יחסית. זאת, כמובן, שיש לעסק תוכנית עסקית, וההלוואה נועדה לאחת המטרות שלשמן נועדה הקרן. יתרון נוסף של הלוואות בערבות המדינה הינו הריבית הנמוכה יחסית על ההלוואות הללו. הריבית כאמור נובעת מהסיכון הנמוך יחסית שהגוף המלווה נוטל על עצמו.

הלוואות חוץ בנקאיות: מדובר בהלוואות דרך גופים פיננסיים חוץ בנקאיים: קרנות פנסיה, חברות אשראי או גופים פיננסיים הרואים בהלוואות מהסוג הזה השקעה משתלמת.

הלוואות דרך קרנות פילנתרופיות: מדובר בהלוואות שאינן נושאות ריבית, או שהריבית שלהן נמוכה מאד. הלוואות מהסיג הזה ניתנות לעסקים קטנים, במטרה לשפר את סיכויי ההישרדות וההצלחה שלהן.

הלוואות באמצעות קרנות ייעודיות: מדובר בקרנות שיש להן אג'נדה מוגדרת, כגון סיוע לעסקים בצפון או סיוע לעסקים במגזר הערבי. גם כאן, תנאי ההלוואה וההחזר הם משופרים יחסית.

הלוואות עסקיות בתנאים הטובים ביותר

תנאי הלוואות עסקיות ואפילו עצם השגת הלוואות לעסקים בהקמה או עסקים קיימים, תלויים במספר גורמים. בין השאר, מדובר בהתנהלות תקינה בחשבון הבנק, סוג העסק והכנה של תוכנית עסקית איכותית. בנוסף, בוחנים כל הגופים המעניקים הלוואות לעסקים את התועלת שהעסק עשוי להביא, בהתאמה למטרה הכללית של ההלוואה. לדוגמא – הלוואות בערבות המדינה לעסקים נועדו לסייע לעסקים להתפתח, וכך ליצור מקומות עבודה נוספים.

הלוואות עסקיות
הלוואות עסקיות
הלוואות לעסקים גדולים
הלוואות לחברות גדולות
הסכמי הלוואה לחברות
הסכם הלוואה לחברה
השוואת ריביות
השוואת ריביות
הלוואות לעסקים
הלוואות לעסקים
גיוס אשראי לעסקים בינוניים
אשראי לעסקים בינוניים

אם יש לך צורך בהלוואה לעסק שלך ואם טרם החלטת מהו סוג ההלוואה הרצוי לך, זה המקום עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ונציגה מקצועית או נציג מטעמנו יחזרו אליך בהקדם. הם ילוו אותך מרגע יצירת הקשר ועד לקבלת ההלוואה. בנוסף, ניתן לקבל מהם סיוע בבניית תוכנית עסקית, שתשפר הן את סיכויי ההצלחה בגיוס הלוואות לעסקים והן את סיכויי ההצלחה של העסק.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה גבוהים בגיוס הלוואות, אשראי עסקיי ומימון. כדאי ליצור קשר כעת.