לחצו להתקשרות:

מאמרים קשורים
מהן הלוואות בנקאיות לעסקים? מה בין הלוואות בנקאיות אופטימליות או הלוואות חוץ בנקאיות? היכן משיגים הלוואה חוץ בנקאית או הלוואה בנקאית לעסק בתנאים הטובים ביותר?
מתי לקחת הלוואות בנקאיות לעסקים? מהן מטרות אפשריות של הלוואות לעסקים? כיצד משיגים הלוואות עסקיות בהתאמה לצרכי העסק? מה בין הלוואות חוץ בנקאיות להלוואות בנקאיות?
גיוס הלוואות לעסקים, אשראי עסקי, מימון לעסקים קטנים ובינוניים עד 500 אלף ש"ח, הלוואות לעסקים בשלבי פעילות שונים, הלוואות עסקיות באמצעות גיוס הון בנקאי בעיקר
גיוס הלוואות בערבות המדינה לעסקים, הלוואות לעסקים, הלוואות מדינה לעסקים, הלוואות דרך קרנות בערבות מדינה לעסקים, קריטריונים לקבלת הלוואות לעסקים בערבות המדינה, כתיבת תוכנית עסקית כחלק מהליך קהלת הלוואה עסקית בערבות המדינה
פמה מימון לרכב לעסקים. מי יכול לקבל מימון לרכב לעסקים? פמה מימון לרכב לעסקים מעמידה לרשות הלווים מימון לרכישת מגוון רחב של רכבים
מתי נדרשות הלוואות לעסקים קטנים? היכן ניתן להשיג הלוואות עסקיות באמצעות קרנות מימון לעסקים? אילו מקורות כספיים חלופיים מאפשרים השגת אשראי עסקי בהתאמה מיטבית לצרכי העסק?

קרן BDSK להלוואות בערבות מדינה

החל נובמבר 2014, קרן BDSK לעסקים היא הקרן הרשמית המטפלת בנושא מימון, הלוואות וסיוע לעסקים קטנים ובינוניים. הקרן מחליפה למעשה את קרן תבור לעסקים כקרן המייצגת של מדינת ישראל. המומחים של המקור לאשראי מסייעים לבעלי עסקים המעוניינים בכך בהגשת בקשה לקרן. הסיוע כולל הכנת תוכנית עסקית, יחד עם מעקב אחרי הביצוע. כדאי להירשם כבר כעת ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם. ניסוח נכון של הבקשה יחד עם תוכנית עסקית איכותית הם המרשם לקבלת המימון.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הלוואות לעסקים הן הלוואות המותאמות במיוחד לצרכים וליכולות הכספיות של העסק. הלוואות כאמור יכולות לשמש מהטרו שונות, החל מהון חוזר לעסק, עבור דרך רכישת ציוד וכלה בפיתוח העסק. קרן BDSK לעסקים מעניקה לבעלי עסקים קטנים ובינוניים הלוואות בערבות מדינה למטרות שצוינו.

הליך אישור ההלוואה איננו קל ומומלץ מאד להיעזר בגורם מקצועי. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי יסייעו לך באיסוף המסמכים ובניית תכנית עסקית, במטרה להשיג את ההלוואה המיוחלת.

המקור לאשראי עסקי שמה לה למטרה לסייע לעסקים בעלי פוטנציאל להתפתח. הסיוע מתבטא הן בהשגת מימון לעסק ממקורות שונים והן בבניית תכנית עסקית איכותית. התכנית העסקית מאפשרת לבעל העסק להשוות את ביצועי העסק לתכנית וליעדים שהוצבו באמצעותה מלכתחילה. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי גם מלווים את העסק במקרה הצורך תוך סיוע לבעלים להתגבר על מכשולים המתעוררים מעת לעת.

המקור לאשראי עסקי מציע לעסק שלך הלוואות עסקיות בתנאים אטרקטיביים. ההלוואות הללו מותאמות באופן ייחודי לכל עסק. מקורות המימון להלוואות הללו שונים. הם כוללים קרנות ממשלתיות, קרנול של בנקים מסחריים וקרנות חוץ בנקאיות. המקור לאשראי עסקי מקפיד לעבוד אך ורק עם גורמים איכותיים, אמינים ומהימנים.

כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות את הצעד הראשון בדרך להשגת המימון הדרוש לעסק.

הלוואות בערבות מדינה - מה זה אומר

הלוואות בערבות מדינה לעסקים משמען הלוואות הניתנות לעסקים שונים תוך שהמדינה ערבה לסכום של עד שבעים וחמישה אחוזים (75%) מגובה ההלוואה.

קרן פמה מימון לרכב
פמה מימון לרכב
הלוואה לעסק דרך קרן תבור
קרן תבור לעסקים
הלוואה לעסק דרך קרן בנק לאומי לעסקים
קרן בנק לאומי
הלוואות בערבות מדינה לעסקים
קרנות מדינה
קרן שמש לעסקים
קרן שמש לעסקים
קרנות מימון לעסקים
קרנות מימון לעסקים

את ההלוואות מעניקה קרן BDSK לעסקים דרך בנקים שונים. כתוצאה מההסדר הזה, יכולה הקרן להעניק הלוואות ותמיכה כספית לעסקים, כאשר מקבלי ההלוואה אינם מחויבים להעמיד ערבויות כנגד מלוא הסכום.

מקבלי ההלוואה מחויבים להעמיד ערבות על סך עשרים אחוזים (20%) מסכום ההשקעה הכולל הרצוי. הבנק המלווה נוטל את הסיכון בעבור חמישה אחוזים מסך כל ההשקעה. מדינת ישראל, דרך קרן BDSK לעסקים, מעמידה, כאמור, ערבות על סך שבעים וחמישה אחוזים (75%) מסכום ההשקעה.

הנחת היסוד של ההסדר הזה גורסת, ובצדק, כי הבעיה המרכזית של עסקים שונים בתחילת הדרך היא העמדת ערבויות כנגד הלוואות מהבנק. בלא ערבות לא ניתן לקבל הלוואה, ובלי הלוואה לא ניתן להגדיל או לטייב את הפעילות העסקית. העדר פעילות עסקית נאותה מונע מהעסק לקבל הלוואה, וחוזר חלילה. הענקת ערבות מדינה באמצעות קרן BDSK נועדה לשבור את מעגל הקסמים הזה.

אילו סוגי עסקים יכולים לבקש הלוואה באמצעות קרן BDSK

הלוואה בערבות מדינה באמצעות קרן BDSK מוצעת למגוון רחב של עסקים. במרבית המקרים מדובר בעסקים העוסקים בשיווק ומכירה של מוצרים, כמו גם כאלה העוסקים בייצור. תחומי העיסוק הם רבים וכוללים ייצור ושיווק מזון, ביגוד והנעלה, מוצרים לבית ולעסקים ועוד. כל עסק המבקש הלוואה בערבות בנקאית נבדק לעומק על ידי אנשי המקצוע של קרן BDSK. רק לאחר שאובחנה סבירות גבוהה להצלחה עסקית יקבל העסק את ההלוואה.

המטרות לשמן ניתן לגייס הלוואה בערבות מדינה

ישנן שלוש מטרות עיקריות שלשמן יוכל בעל עסק כל שהוא לקבל הלוואה באמצעות קרן BDSK: הרחבת עסק קיים, פיתוח עסק, תפעול שוטף של העסק – הון חוזר והמטרה האחרונה – פירעון הלוואה או אשראי שהועמדו לעסק, ובלבד שממנה לא יוקדשו יותר מחמישים אחוזים ממנה לפירעון ההלוואה.

פיתוח עסק: הקמת העסק, רכישת מכשירים וחומרים נדרשים או כיסוי הוצאות שונות הכרוכות בהקמת העסק בשלבי ההתהוות הראשונים שלו.

תפעול שוטף – הון חוזר: רוב העסקים הקטנים והבינוניים חווים מצב שבו התקבולים עבור הסחורות או השירות שמכר העסק מתקבלים אחרי שהעסק משלם לספקים שלו. על מנת לעמוד בפער הזמנים הזה נדרש הון חוזק – כסף שיאפשר לעסק אורך נשימה. בהמשך, בהנחה שהעסק מרוויח, מחפים הרווחים על הפרשי הזמנים הללו.

החזר הלוואות או אשראי: לא אחת שוקעים עסקים במעדל ללא מוצא של הוצאות, שההכנסות אינן מצליחות לכסות. זאת כיון שרווחי העסק אינם מכסים את הוצאות המימון ואת החזרי ההלוואות. הלוואה עסקית מאפשרת פריסה מחודשת של החובות, הקטנת ההחזר החודשי והמראה מחודשת של העסק.

קרן BDSK לעסקים ומקורות נוספים לקבלת הלוואה

קרן BDSK לעסקים משמשת כבר כיום, זמן קצר יחסית לאחר ההשקה שלה, כקרש הצלה עבור לא מעט עסקים. המטרה היא לאפשר לעסק להתפתח ולייצר מקומות עבודה חדשים. ואולם חשוב לדעת כי מלבד הקרן הזאת ישנה אפשרות לגייס הלוואות ממקורות אחרים.

המקור לאשראי עסקי מאפשרת לבעלי עסקים בשלבי ההתהוות הראשונים או בשלבים מתקדמים יותר, לגייס הלוואות עבור העסק שלהם. ההלוואות ניתנות על ידי גורמים שונים, כאשר מומחה מטעם המקור לאשראי עסקי מלווה את העסק לאורך כל הדרך. ההלוואות כאמור מותאמות בצורה הטובה ביותר לצרכים וליכולות של העסק.

אם העסק שלך זקוק להלוואה ולעירוי כספי, המקור לאשראי עסקי הוא בדיוק המקום בשבילך. ניתן ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר או בכל דרך הנראית לך נכונה. נציג מקצועי מטעמנו יצור אתך קשר בהקדם וילווה אותך כל הדרך עד לקבלת ההלוואה. ההלוואה עצמה תותאם באופן מיוחד לדרישות ולצרכים של כל עסק בנפרד.