לחצו להתקשרות:

התאמת ריבית הלוואות לעסקים

ריבית הלוואות לעסקים נקבעת על ידי הבנקים ומוסדות פיננסיים אחרים עבור כל עסק בנפרד. מהן אמות המידה לקביעת ריבית הלוואות לעסקים? כיצד ניתן להוזיל את הריבית על הלוואות עסקיות? היכן ניתן למצוא הלוואות לעסקים בריבית אטרקטיבית ובתנאי החזר טובים? בשורות הבאות נרחיב את היריעה בנושאים דלעיל.

אם לעסק שלך דרושה הלוואה ואם ההצעות שקבלת אינן מאפשרות לך לממש את האפשרות להלוואה, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. בנוסף, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה המקובלות. יועצת פיננסית מנוסה או יועץ איכותי מטעם המקור לאשראי עסקי יצרו אתך קשר בהקדם. הם יסייעו לך בהשגת הלוואות עסקיות בתנאים הטובים ביותר האפשריים עבורך ובפרישת תשלומים נוחה.

בנוסף, ניתן לקבל סיוע בהכנה ובבנייה של תוכנית עסקית. תוכנית כזאת מקלה על העסק בהליך גיוס אשראי לעסקים. תוכנית עסקית איכותית מגדילה את הסיכויים להשגת אשראי, הלוואות לעסקים ומימון.

המומחים של המקור לאשראי עסקי פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה גבוהים בגיוס הלוואות לעסקים. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד גדול להצלחה..

לקריאה נוספת

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

קביעת ריבית הלוואות לעסקים

מזה כמה שנים, נוהגים הבנקים וגופים חוץ בנקאיים כאחד, להתאים הלוואות לעסקים פעילים לצרכים וליכולות של העסק. הריבית על הלוואות לעסקים ותנאי ההחזר שלהן משקפים את מידת הסיכון שהלווים נוטלים על עצמם.

פרמטרים לקביעת ריבית הלוואות לעסקים

הטכנולוגיה המודרנית והזמינות הגבוהה של מידע פיננסי מסייעים ומקלים בזיהוי הפוטנציאל מול הסיכון הטמון בכל עסק נכון להיום, ניתן לגייס הלוואות מהירות לעסקים בקלות יחסית. עם זאת, בעלי העסק עדיין נדרשים להציג בפני המלווים מסמכים שונים, כולל גם תכנית עסקית נאותה כאמור לעיל. להלן כמה אמות מידה לקביעת הריבית על הלוואות לעסקים.

הלוואות לעסקים והיסטורית אשראי

אחת מאמות המידה החשובות ביותר לקביעת הריבית על הלוואות לעסקים הינה היסטוריית האשראי של העסק. המסמכים החשובים ביותר לעניין זה, הם דפי החשבון של מספר חודשים אחורנית. היסטוריית האשראי מציפה בעיות אקוטיות – המחאות חוזרות, חריגה ממסגרות האשראי או אי עמידה במועדי הפירעון של הלוואות.

אובליגו

בנוסף למצוין לעיל, נדרש הלווה להציג את האובליגו שלו. מסמך האובליגו מפרט את כל החובות של העסק כלפי הבנק: מצב החשבון, חובות בכרטיסי אשראי או התחייבויות כספיות קיימות. המסמך הזה כולל, מטבע הדברים, גם את הסכומים העומדים לרשותו של העסק – פיקדונות, חסכונות או המחאות עתידיות. האובליגו איננו כולל מידע על הלוואות חוץ בנקאיות. את המידע הזה, אם הוא רלוונטי, יש להציג למלווים בנפרד.

ככל שהאובליגו של העסק איכותי יותר, כך גדלים הסיכויים לגיוס הלוואה בריבית נמוכה. אובליגו "איכותי" פירושו שהחובות קטנים לעומת חובות גדולים של לקוחות. לחילופין – חלקם הגדול של החובות מגובה באמצעות נכסים, פיקדונות שקליים או במט"ח, חסכונות ומזומנים. אובליגו פחות איכותי פירושו חובות גדולים והעדר נכסים, מזומנים או הכנסות עתידיות.

הלוואות קיימות בחשבון הבנק

עוד אמת מידה חשובה הינה קיומן של הלוואות שטרם נפרעו. כלל האצבע במקרים הללו הוא די פשוט: אם כלל ההחזרים התקופתיים בגין התחייבויות פיננסיות (הלוואות ואשראי) עולה על אחוז מסוים מההכנסות, הגורם המלווה עלול להימנע מהענקת הלוואה. לחילופין, ריבית ההלוואות לעסק במקרה כזה תהיה גבוהה יחסית. זאת, במטרה לשקף את הסיכונים הקיימים. גובה האחוז מכלל ההכנסות המאפשר קבלת הלוואה עשוי להשתנות בין בנק אחד למשנהו ובין הבנקים לגופים חוץ בנקאיים.

התנהלות פיננסית וריבית הלוואות

התנהלות פיננסית שוטפת הינה, בפשטות, גובה ההכנסות ביחס להוצאות. עסק שההכנסות שלו נמוכות, עלול למצוא את עצמו בבעיה בכל הקשור בהשגת אשראי. עסק שההוצאות שלו גבוהות מדיי, עלול להגיע לאותו מצב ממש.

בנוסף לגובה ההכנסה, נבדק לעיתים גם ההרכב שלה. האם ההכנסה מגיעה ממספר סביר של לקוחות? מה חלוקת ההכנסה ביניהם? האם יש לקוח אחד או מספר לקוחות מצומצם המביא את מרבית ההכנסה? האם ההכנסה מתפרשת על פני כל הלקוחות?

גם ההוצאות נבדקות בקפידה. זאת, במטרה לבדוק את הקשר בינן לבין ההכנסות. זוהי, דרך אגב, בדיקה שכל עסק צריך לעשות מעת לעת בלי קשר לצורך בהלוואות או מימון לעסק. די מדהים להיווכח כמה הוצאות מצטברות הן, בפשטות, מיותרות וניתן להימנע מהן.

הוזלת ריבית הלוואות לעסקים

ישנן שתי דרכים להוזלת הריבית על ההלוואה לעסק שלך: הראשונה – בדיקה מקיפה של תנאי ההלוואה והריביות הניתנות על ידי גופים שונים, בנקאיים וחוץ בנקאיים כאחד. הדרך השנייה, יצירת תוכנית עסקית שתהיה מצפן עסקי המתווה את אופק ההתפתחות העתידית. שתי הדרכים הללו משלימות זו את זאת.

הלוואות עסקיות
הלוואות עסקיות
הלוואות לעסקים גדולים
הלוואות לחברות גדולות
הסכמי הלוואה לחברות
הסכם הלוואה לחברה
הלוואות לעסקים
הלוואות לעסקים
מימון לעסקים תשובות לשאלות
מימון עסקי שאלות
גיוס אשראי לעסקים בינוניים
אשראי לעסקים בינוניים

בכדי לבנות תכנית עסקית שתעבור את הביקורת של הגוף המלווה, כדאי להסתייע באנשי מקצוע מיומנים. היועצים המקצועיים של המקור להלוואות עסקיות נמנים עם הטובים ביותר בתחום ויסייעו לך לבנות תוכנית עסקית איכותית.

בנוסף לבניית התכנית, אנשי המקצוע שלנו מסייעים לעסקים המעוניינים בכך ביישום של התכנית העסקית בפועל. התכנית העסקית היא המסמך החשוב ביותר. המסמך הזה הוא בעל השפעה מכרעת על מקבלי ההחלטות באשר להענקת המימון לעסק ולתנאים שבו הוא יינתן.

היועצים הפיננסיים המקצועיים והמיומנים של המקור לאשראי עסקי מסייעים לבעלי עסקים המעוניינים בכך במציאת ההלוואה המתאימה ביותר עבורם. אנו בודקים גופים פיננסיים שונים, ומביאים לבעלי העסק את הפתרונות הפיננסיים הטובים ביותר האפשריים עבורם.

הפתרונות שלנו מותאמים באופן ייחודי לדרישות ולצרכים של העסק וליכולת ההחזר שלו. זאת, בהתאם להיקף הפעילות הכספית הקיימת. אם יש לך צורך בהלוואה לעסק שלך, זה המקום הנכון עבורך.

ניתן ליצור איתנו קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. בנוסף, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה המקובלות. נציגה מקצועית או נציג מנוסה מטעמנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי ויסייעו לך בהשגת המימון הדרוש לעסק שלך.

המקור לאשראי עסקי פועל בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה גבוהים בגיוס הלוואות לעסקים, מימון ואשראי עסקי. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב בדרך להצלחה.